Egyszerűen nem tudunk egy gólnál többet lőni egy meccsen.

OTP Bank Liga 2020/2021, 3. forduló - 2020.08.29. - 20:30 - MINDENT BELE, FIÚK!

Kezdők: Holczer - Szabó, Lenzsér, Szélpál, Osváth - Bertus, Balogh, Windecker, Bognár - Böde, Ádám

Cserék: Hegedüs, Lorentz, Gévay, Hahn, Sajbán, Kulcsár, Nagy

Kezdők: Szappanos, Eperjesi, Nesterov, Besirovic, Lakvekheliani, Berecz, Karnitski, Cseri, Serderov, Katanec, Szeles

Cserék: Danylo, Guzmics, Vadnai, Nagy, Vajda, Meskhi, Jurina

Vezetőedző: Kuttor Attila

Helyszín: Paks, PAKSI FC Stadion

Játékvezetők: Káprály Mihály (játékvezető), Horváth Zoltán (tartalékjátékvezető), Garai Péter (asszisztens), Bornemissza Norbert (asszisztens), Berke Balázs (alapvonali játékvezető) és Erdős József (alapvonali játékvezető)

1. perc: Csapatunk kezdte a mérkőzést. Hajrá, Srácok!

5. perc: Szabó indította a bal oldalról középen Bödét, de a labda egy kicsit mély lett, így azt csatárunk sajnos nem érte el. Labdabiztosan, hátulról építkezve kezdtünk. Gyerünk!

7. perc: Osváth beadását követően Bognár lőtt kapura egy kifejelt labdát a tizenhatos vonalától, azonban a túlságosan lelassuló labdát ismét kifejelték a vendégek még mielőtt az kaput ért volna.

9. perc: Osváth mentett egy hatalmas vendég ziccert végül. Huhh...

11. perc: Szabó veszélyes bal oldali beadását középen a pontosan érkező Böde feje elől mentették a vendégek.

14. perc: Besirovic veszélyes szögletét Böde fejelte ki a tizenhatosunkon kívülre.

15. perc: Gyönyörű támadás! Bertus lódult meg a bal oldalon, majd pontosan középre tekerte a labdát, ahol Böde fejelt nem sokkal a kapu fölé. Ejj…, ez beakadhatott volna.

17. perc: Gól. Berecz lőtt 16 méterről a hálónkba egy vendég sarokrúgást követően a kapunk előteréből kifejelt labdát.

PAKSI FC - Mezőkövesd Zsóry FC 0 - 1

19. perc: Majdnem jött a válasz. Böde kotort centikkel a vendég kapu mellé egy bal oldali, középmagas beadást szorongatott helyzetből. Gyerünk, gyerekek!

22. perc: Osváth pontos jobb oldali beadását Ádám azért nem tudta kapurafejelni középen, mert két kézzel ellökték. Ugyan a játékvezetői síp megszólalt, de büntető helyett lest fújtak... Centik dönthettek.

24. perc: Ismét Ádám fejelt középen tisztán egy jobb oldali szabadrúgás után, a labda viszont sajnos ismét a kapu mellé vágódott.

29. perc: Eperjesi kapott sárga lapos figyelmeztetést.

34. perc: Bognár szöglete után a túloldalról Szabó csavarta vissza a kapu elé a labdát, ami aztán Böde fejét találta meg, viszont sajnos ismét a háló mellé szállt a játékszer.

37. perc: Gól. Cseri vezette a jobb oldalról a pálya tengelye felé a labdát, majd a tizenhatos sarkától a kapunk sarkába csavarta a labdát. Ez elképesztő…

PAKSI FC - Mezőkövesd Zsóry FC 0 - 2

41. perc: Bertus veszélyes szögletéről középen Ádám és Szabó is csak centikkel maradt le… Ismét egy nagy lehetőség, de a gól sehol… Gyerünk már!

Véget ért az első félidő…

46. perc: A Mezőkövesd kezdte a második játékrészt.

47. perc: Szabó kapott sárga lapos figyelmeztetést.

A hivatalos nézőszám: 1398 - Köszönjük!

54. perc: Bertus bal oldali beadása sajnos csemege volt Szappanosnak.

56. perc Kettőscserét hajtottunk végre: Windecker helyett Hahn, és Ádám helyett Nagy lépett a pályára. Gyerünk, mindent bele!

58. perc: Hahn kínálta meg a vendég kapust jobb oldalról, de éles szögből. Szappanos csak kiöklözni tudta a labdát a kapu mellé. Sajnos a sarokrúgásunk aztán veszélytelen volt.

70. perc: A Mezőkövesd is változtatott: Serderov helyett Vajda kapott lehetőséget.

64. perc: Újabb vendég csere: Szelest Guzmics váltotta.

65. perc: Góóól! Balogh lágy beadását Böde bólintotta a kapuba. Gyerünk, Srácok! Kellenek a pontok!

PAKSI FC - Mezőkövesd Zsóry FC 1 - 2

67. perc: Szabó jobb oldali beadását volt egy leheletnyit magas Bödének középen, így csatárunk csúsztatása végül a kapu mellé ment. Mindent bele!

75. perc: Harmadik cserénk: Szabó helyett Kulcsát lépett a pályára.

78. perc: Böde vezette szinte középre az alapvonaltól a labdát, lövését azonban sajnos blokkolták a vendégek. Ahh… pedig ígéretes volt.

78. perc: Balogh sarokrúgását Lenzsér fejelte kapufára. Nem igaz…

80. perc: Bognár jobb oldali beadását Kulcsár a túloldalon vetődve már csak az oldalhálóba tudta lőni. Nagyon nyomunk, kell a gól.

81. perc: Mezőkövesdi csere: Cserit Jurina váltotta.

83. perc: Böde kapott középen labdát, azonban lőni már nem tudott, mert ketten is szorongatták.

88. perc: Kulcsár vezette keresztbe a labdát, majd lágyan középre tette, de Böde már csak ollózó mozdulattal tudta kapu mellé tenni a játékszert.

90+1. perc: Bognár szögletét Balogh fejelte a kapu mellé.

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - Mezőkövesd Zsóry FC 1 - 2