MOL Magyar Kupa: Hatvan - Paks 1 - 3

2020. szept. 20.  -  NB I.
A második játékrészben nyitottuk szét az ollót.

MOL Magyar Kupa 2020/2021, 6. forduló - 2020.09.20. - 15:00 - MINDENT BELE, FIÚK!

A Hatvan kerete

Kezdők: Bajkán, Virág, Fék, Czibolya, Kitl, Karácsony, Gál, Lukács, Katona, Bartók, Labát

Cserék: Halasi, Szabó, Sárközi, Török, Simon, Bogdán

Vezetőedző: Gulyás Gábor

Kezdők: Rácz - Szabó, Lorentz, Szélpál, Vas - Balogh, Windecker - Szakály, Bognár, Haraszti - Szendrei

Cserék: Kovács, Görög, Debreceni, Kővári, Gyurkits

Vezetőedző: Osztermájer Gábor

Helyszín: Hatvan, Hatvani Népkert Sporttelep

Játékvezetők: Szőts Gergely (játékvezető), Molnár István (asszisztens), Kovács Brankó Krisztián (asszisztens)

Fotók: Nagy-Dobos Eszter - FC Hatvan

2. perc: Szakály indította középen egy lágy emeléssel Szendreit, aki túlságosan kisodródott a labdával, így sajnos elhalt a helyzetünk.

4. perc: Bognár veszélyes sarokrúgását a középen pontosan érkező Lorentz elől szabadították fel a hazaiak.

7. perc: Szendrei cselezett a pálya tengelye felé a bal oldalról, majd Bognárnak készített le egy lövést, tizennégyes számú játékosunk a tizenhatos vonalától nem sokkal lőtt a kapu fölé. Szép próbálkozás volt. Agresszíven kezdtünk!

10. perc: Szabó kicsit hosszú bal oldali beadását a túloldalról Bognár tette vissza a kapu elé, ott azonban sajnos senki sem érkezett.

11. perc: Szendreit buktatták a tizenhatoson belül, amiért a játékvezető - teljesen jogosan - büntetőt ítélt.

11. perc: Góóól! Szakály magabiztosan értékesítette a tizenegyest.

FC Hatvan - PAKSI FC 0 - 1

13. perc: Bartók kapott sárga lapos figyelmeztetést, miután hátulról, csúnyán buktatta a labdával meginduló Harasztit a félpályánál.

14. perc: Bognár tett laposan középre egy szöglettel is felérő szabadrúgást, a tizenhatos vonalánál Haraszti tüzelt kapásból szintén laposan, próbálkozását azonban sajnos blokkolták. Szép variáció lett volna!

21. perc: Karácsony lőtt messze a kapunk mellé jó 18 méterről.

23. perc: Vas húzta meg kiválóan a jobb oldalon, majd az alapvonal előtt középre tekerte a labdát, ahol Szakály érkezett, és fejelt sajnos a kapu fölé. Gyönyörű támadás volt!

28. perc: Gól. Karácsonyt nem értük utol és maradt egyedül egy, a pálya tengelyén végigvezetett hazai kontratámadást követően, majd laposan, Rácz mellett a hálónkba gurította a labdát.

FC Hatvan - PAKSI FC 1 - 1

34. perc: Szakály tette ki a bal oldalra Szabónak, aki egyből vissza középre az érkező Bognárnak, tizennégyes számú játékosunknak azonban sajnos túl magas volt a labda. Szépen végigjátszottuk a szituációt, csak a befejezésbe csúszott egy kis hiba.

36. perc: Haraszti ugrott ki középen, majd Bognárnak passzolt volna laposan a tizenhatoson belül, de Bajkán, a hazaiak kapusa kivetődve lefülelte az átadást, és begyűjtötte a labdát.

38. perc: Bognár lőtt centikkel a felső kapufa fölé közel a tizenhatos vonalától. Szép próbálkozás volt!

40. perc: Szakály támadta a labdát a tizenhatoson belül, ami felé haladt, majd két kézzel, hátulról fellökték, most azonban a játékvezetői síp néma maradt. Érthetetlenül…

45+1. perc: Haraszti veszélyes szögletét a kapu torkában Szendrei csúsztatta meg, de sajnos nem a hálóba.

Véget ért az első félidő. FC Hatvan - PAKSI FC 1 - 1

Mi is és a hazaiak is változtattak a szünetben. Nálunk Szélpál helyett Kővári léphetett a pályára, a Hatvannál Féket Simon váltotta.

46. perc: A Hatvan kezdte a második játékrészt.

46. perc: Kitl lőtt tisztán a tizenhatosunk sarkától, a középre tartó labdát Rácz fogta.

53. perc: Czibolya maradt egyedül a tizenhatosunkon belül, egy kicsit a bal oldalra tolódva, a kapunkra tekert labdája pedig a felső lécünkön csattant… Köszönjük! Ébresztő, srácok!

54. perc: Bognár cselezett középen, majd laposan, 17 méterről lőtt. Próbálkozását Bajkán fogta.

56. perc: Szendrei indult volna megy egyedül a bal oldalon, de a partjelző lest intett, mindenképpen véleményes volt…

58. perc: Bognár veszélyes sarokrúgását Windecker fejelte nem sokkal a hazai kapu fölé.

61. perc: Bognár most a túloldalról végezhetett el sarokrúgást, a pontosan érkező Windecker feje elől a kapujából kirontó Bajkán öklözte el a labdát.

63. perc: Kitl kapott sárga lapos figyelmeztetést, miután csúnyán visszarántotta Szakályt.

64. perc: A második hazai csere: Lukács helyett Szabó lépett a pályára.

67. perc: Karácsony szögletét Szakály szabadította fel fejjel.

73. perc: Góóól! Bognár szöglete a kapu előteréből kipattant, amit Haraszti lőtt laposan a hálóba jó 20 méterről.

FC Hatvan - PAKSI FC 1 - 2

74. perc: Második cserénk: Vast Debreceni váltotta.

78. perc: Bognár szöglete után egy fejest követően Szabó lőtt a felső léc fölé erősen szorongatott helyzetből. 78. perc: A hazaiak kihasználták a harmadik változtatási lehetőségüket is: Czibolya helyett Sárközi lépett a pályára.

80. perc: Góóól. Haraszti kezelt le a pálya tengelyében egy bal oldali beadást, majd a tizenhatos vonalától védhetetlenül a hazai kapuba bombázta a labdát. Gyönyörű lövés volt!

FC Hatvan - PAKSI FC 1 - 3

82. perc: Haraszti lágy, jobb oldali beadását Szabó fejelte a kapu fölé.

82. perc: Harmadik cserénk: Szendrei helyett Görög bizonyíthat a továbbiakban.

84. perc: Hatalmas Rácz-bravúr! Virág lőtt tisztán jó 30 méterről, de a kapunkba tartó labdát Rácznak kellett kitornásznia egy hatalmas vetődéssel. Szép volt, Geri!

88. perc: Szakály - Bognár kényszerítő a pálya középen, majd utóbbi játékosunk emelt, de Bajkán még felért a labdáért. Kár érte, nagyszerű támadás volt!

Véget ért a mérkőzés. FC Hatvan - PAKSI FC 1 - 3