Megannyi up-meccsünk a halasztás sorsára jutott

2020. szept. 22.  -  Utánpótlás
Hét találkozónkból csak kettőt tudtunk lejátszani.

U12: Kiemelt csoport - Dél-Nyugat, 3. forduló: PAKSI FC - PMFC (halasztva*)

Pótlás október 7-én 15:00-kor!

*Klubunk hozzájárult a mérkőzés elhalasztásához, melyet a PMFC kezdeményezett a koronavírus-helyzetükre való tekintettel.

A játéknap összes eredménye és a tabella IDE kattintva érhető el.

U13: Kiemelt csoport - Dél-Nyugat, 3. forduló: PAKSI FC - PMFC (halasztva*)

U14: I. osztály, 4. forduló: Budapest Honvéd-MFA - PAKSI FC (halasztva*)

Pótlás október 7-én 17:00-kor!

*Ellenfelünk hozzájárult a mérkőzés elhalasztásához, melyet klubunk kezdeményezett a koronavírus-helyzetünkre való tekintettel.

U15: I. osztály, 4. forduló: Budapest Honvéd-MFA - PAKSI FC (halasztva*)

U16: Kiemelt csoport, 4. forduló: PAKSI FC - Ferencvárosi TC 0 - 2 (0 - 1)

Kezdők: Herman, Perger, Mácsik, Ádám, Szivós, Marsai, Karaszi, Berényi, Binder, Pesti, Répási

Cserék: Molnár, Berger, Horváth, Kardos

„Ellenfelünk jól kezdte a mérkőzést, már a hetedik percben szabadrúgáshoz jutottak, amit Herman Ricsi a kapufára tolt, de a kipattanó labdából a Ferencváros szerzett vezetést. Lassan sikerült átvennünk a kezdeményezést, és egy-két formás támadást is vezetettünk, viszont a gólszerzés elmaradt. A második félidőben enyhe mezőnyfőlénybe kerültünk, de az utolsó passzokba, valamint a kapu előtti fejesekbe mindig hiba csúszott. Az újjáalakuló csapatunknak sok edzés játék kell még, hogy minden passzoljon, és ilyen mérkőzéseket megnyerjünk vagy pontot szerezünk” - értékelt Mácsik Attila edzőnk.

Jó teljesítményt nyújtott: Herman, Marsai

U17: Kiemelt csoport, 4. forduló: PAKSI FC - Ferencvárosi TC (halasztva*)

Pótlás október 28-án 11:00-kor!

*Klubunk hozzájárult a mérkőzés elhalasztásához, melyet a Ferencváros kezdeményezett a koronavírus-helyzetükre való tekintettel.

U19: Kiemelt csoport, 4. forduló: Nyíregyháza Spartacus FC - PAKSI FC 3 - 1 (2 - 0)

Kezdők: Bencze, Bognár, Lakatos-Lengyel, Vén, Zsákovics, Ribár, Paksi, Vargyas, Nickl, Gyurkits, Nagy

Cserék: Sági, Dévényi, Budai, Madár, Fuják

Gólunkat Gyurkits (58’) szerezte.

„Az első tizenöt percért nagy árat fizettünk! Nagyon álmosan és langyosan kezdtünk, ezt ellenfelünk két eladott labdát követően meg is büntette. Ebben az időszakban sok ki nem kényszerített, technikai hibát vétettünk, melyből a hazaiak kedvükre vezethették támadásaikat. 2-0 után kezdtünk magunkhoz térni, ekkor már mi is a pályán voltunk. Az első félidő második fele már kiegyenlített mérkőzést hozott, és, ha kicsit jobban koncentrálunk, már ekkor közelebb kerülhettünk volna a Nyíregyházához. A második játékrészben nagy nyomás alá helyeztük ellenfelünket, jött is a gól, mely után esélyünk volt a második és akár a harmadik találatra is, de sajnos nem éltünk a lehetőségeinkkel. Mentünk előre, ellenfelünk pedig várta a kontralehetőséget, mely jött is, így egy újabb gyenge párharc megvívás után lezárta a mérkőzést. Összegezve: a rámenősebben, agresszívebben kezdő hazai csapat megérdemelte a győzelmet, nekünk pedig maradt a keserű pirula… Sokkal élesebben kell belemenni minden mérkőzésbe, még ha tudjuk is, hogy ilyen hosszú út után nem egyszerű” - értékelt Nagy Lajos vezetőedzőnk.

Jó teljesítményt nyújtott: Gyurkits