Megtört a jég, kiváló játékkal végre győztünk az új DVTK arénában!

OTP Bank Liga 2020/2021, 6. forduló - 2020.10.03. - 19:30 - MINDENT BELE, FIÚK!

Kezdők: Antal, Hasani, Drazic, Grozav, Márkvárt, Molnár, Shestakov, Memolla, Polgár, Hegedűs, Iszlai

Cserék: Danilovic, Augusto, Makrai, Ivanovski, Szűcs, Rui Pedro, Karan, Orosz

Kezdők: Hegedüs - Szabó, Gévay, Lorentz, Osváth - Bertus, Balogh, Windecker - Sajbán, Böde, Hahn

Cserék: Holczer, Szakály, Haraszti, Sipos, Vas, Csősz, Kulcsár, Nagy

Vezetőedző: Bognár György

Helyszín: Diósgyőr, DVTK Stadion

Játékvezetők: Bogár Gergő (játékvezető), Farkas Balázs (tartalékjátékvezető), Medovarszki János (asszisztens), Horváth Róbert (asszisztens), Pintér Csaba (alapvonali játékvezető) és Szilágyi Sándor (alapvonali játékvezető)

2. perc: Hegedüs gyűjtött be magabiztosan egy hazai előre vágott labdát a tizenhatos vonalánál. Ahogy mi, úgy a DVTK is nagy lendülettel kezdte a meccset.

7. perc: Szabó lapos, bal oldali beadása sajnos a középen érkezők mögé ment.

8. perc: Osváth szintén lapos, de jobb oldali beadása Antal kezében dadogott egy kicsit, amire Bertus csapott le, de már nagyon kisodródott, így nem tudta kapura tűzni a labdát.

9. perc: Hahn veszélyes szögletét Antal öklözte ki a tizenhatoson kívülre. Ezek a percek most egyértelműen a mieink. Gyerünk, srácok!

13. perc: Osváth - Windecker összjáték a jobb szélen, középpályásunk azonban sajnos már túlságosan kisodródott, így nem tudta veszélyesen középre adni a labdát. Formás támadás volt, kár érte.

22. perc: Sajbán lódult meg a jobb oldalvonal mentén, majd veszélyesen középre ívelte a labdát, ahol Hahn érkezett, azonban az utolsó percben tisztáztak előle a visszasprintelő hazaiak. Nagy helyzet volt!

23. perc: Hasani maradt egyedül a pálya tengelyében egy kontrát követően, 20 méterről eleresztett lövése azonban szerencsére a kapunk mellé vágódott.

24. perc: Ismét Hahn érkezett pontosan, ezúttal egy bal oldali beadásra, de újból az utolsó pillanatban ért bele most egy hazai láb. Kimondottan veszélyesek vagyunk! Gyerünk!

27. perc: Sajbán húzta meg középre a játékszert, majd 16 méterről lőtt volna, próbálkozását azonban sajnos blokkolták a hazai védők.

29. perc: Osváth tekert a jobb oldalról nem sokkal a kapu mellé. Most nagyon jól jönne egy gól! Gyerünk, srácok!

29. perc: Windecker kapott sárga lapos figyelmeztetést egy elkésett belépőért.

30. perc: Hatalmas Hegedüs védés! Kapusunk egy lapos, távoli hazai bombát hatástalanított lábbal, gyönyörű volt, és nagyon kellett!

34. perc: Egy hosszú bal oldali beadást követően juttattuk a hálóba a labdát középen egy kisebb tumultusban, azonban a játékvezető - elsőre érthetetlenül - közbesípolt, és kifelé ítélt szabadrúgást… De kár érte, jó ütemben jött volna a vezető gól.

38. perc: Drazic húzta meg középen, majd jó 22 méterről a kapunk mellé lőtt. Köszönjük!

40. perc: Molnár veszélyes szögletét Szabó hatástalanította fejjel.

44. perc: Shestakov kapott sárga lapos figyelmeztetést, miután odapakolt egyet Baloghnak.

44. perc: Hahn cselezgetett a tizenhatoson belül gyönyörűen, majd két diósgyőrivel került a földre, de a játékvezető sípja néma maradt…, érdekes…

45+1. perc: Góóól! Szabó laposan középre tett labdáját Windecker pofozta a hálóba. Gyönyörű volt!

Véget ért az első félidő. DVTK - PAKSI FC 0 - 1 Így tovább, gyerekek!

46. perc: A DVTK kezdte a második játékrészt. Hajrá, Paks!

A hivatalos nézőszám: 3052

48. perc: Hahn cselezett középfelé a tizenhatos sarkánál, majd nem sokkal a kapu mellé tekert. Szép próbálkozás volt. Hajrá, srácok!

50. perc: Gól. Molnár tekert a kapunkba egy szabadrúgást 17 méterről. Nem kellett volna előtte a falt... Nem baj, fel kell pörögni ismét! Gyerünk!

DVTK - PAKSI FC 1 - 1

52. perc: Balogh robogott végig a bal oldalvonal mellett, majd középre tette a labdát Windeckernek, aki 20 méterről lőtt a kapu mellé.

54. perc: Osváth cselezett ki két embert is a jobb oldalon, majd laposan a kapu mellé lőtt.

55. perc: Első cserénk: Böde helyett Csősz lépett a pályára.

58. perc: Sajbán szerzett labdát a félpályánál, majd robogott vele középen, próbálkozását 22 méterről sajnos azonban blokkolták a hazaiak.

56. perc: Iszlai kapott sárga lapos figyelmeztetést, miután jól hasbarúgta Windeckert.

60. perc: Csősz jobb oldali beadása után középen Windeckert fejelték le a hazaiak a labda helyett a tizenhatoson belül, de a síp érthetetlenül néma maradt…

65. perc: Bertus veszélyes szögletét középen Sajbán próbálta kapura tenni, sajnos azonban a labda elakadt a diósgyőri lábakban.

66. perc: Újra cseréltünk: Bertust Szakály, Osváthot Kulcsár váltotta.

70. perc: Szakály lőtt laposan pár centivel a kapu mellé egy kényszerítőt követően, 15 méterről. Gyönyörű játék volt. Megint hosszú percek óta fölényben és veszélyesen játszunk. Kellene a gól!

74. perc: Cserélt a DVTK is: Hasani helyett Ivanovski kapott lehetőséget.

78. perc: Szakály tekert középre egy szabadrúgást a bal oldalról, de sajnos pont Antal kezébe.

82. perc: Ismét változtattunk: Hahn helyett Haraszti kapott lehetőséget.

85. perc: Lerántásért Szabó is „besárgult”.

86. perc: Hazai csere: Molnárt Rui Pedro váltotta.

88. perc: Kulcsár próbálkozott 20 méterről, sajnos lövését blokkolták a hazaiak.

89. perc: Szakály veszélyes szögletét Szabó fejelte a kapu mellé. Nagy lehetőség volt!

90. perc: Egy tanítanivaló kontra után Haraszti lőtt 14 méterről, Antal nagy bravúrral hárított.

90+1. perc: Góóól! Szakály pofozta a kapuba a labdát egy szögletet követően! Gyönyörű volt!

Véget ért a mérkőzés. DVTK - PAKSI FC 1 - 2 Szép volt, srácok!