Paks - Puskás Akadémia 6 - 2

2020. nov. 07.  -  NB I.
Féltucatot rámoltunk itthon a válogatott szünet előtt - gyönyörű volt, srácok!

OTP Bank Liga 2020/2021, 10. forduló - 2020.11.07. - 14:45 - MINDENT BELE, FIÚK!

Kezdők: Hegedüs - Gévay, Böde, Lenzsér - Szabó, Balogh, Bertus, Bognár, Kulcsár - Sajbán, Hahn

Cserék: Holczer, Lorentz, Haraszti, Osváth, Ádám, Sipos, Nagy, Csősz

Vezetőedző: Bognár György

A Puskás Akadémia kerete

Kezdők: Tóth, Meissner, Van Nieff, Kiss, Baluta, Plsek, Radics, Spandler, Nagy, Knezevic, Mance

Cserék: Kiss, Slagveer, Vanecek, Tamás, Corbu, Faustino

Vezetőedző: Hornyák Zsolt

Helyszín: Paks, PAKSI FC Stadion

Játékvezetők: Erdős József (játékvezető), Szécsényi István (tartalékjátékvezető), Garai Péter (asszisztens), Király Krisztián (asszisztens), Antal Péter (alapvonali játékvezető) és Takács János (alapvonali játékvezető)

1. perc: A Puskás Akadémia kezdte a mérkőzést.

1. perc: Rögtön egy nagy lehetőség, Bognár indította a jobb oldalon Hahnt, aki a tizenhatoson belül kapta a labdát, csele azonban sajnos nem sikerült.

3. perc: Kulcsár kapott egy nagyszerű forgatást a jobb oldalon, majd középen ugratta volna ki nagyszerűen Bertust, labdája azonban egy kicsit mélyre sikerült. Kár érte..., jól nézett ki.

4 perc: Bognár lőtt laposan egy cselt követően középről, 20 méterről, Tóth csak vetődve tudott hárítani.

10. perc: Bognár indult volna meg a pálya tengelyében veszélyesen, de Plsek sajnos útját állta.

12. perc: Góóól! Bognár mértani pontos szögletét Hahn pofozta a kapuba megalkuvást nem tűrően. Így van!

PAKSI FC - Puskás Akadémia FC 1 - 0

15. perc: Góóól! Bognár végzett el újból egy veszélyes szögletet, amit a vendégek még hatástalanítani tudtak, majd a kipattantót Balogh lőtte vissza, ami felpattant, a védők tétlenkedtek, amit Hahn használt ki.

PAKSI FC - Puskás Akadémia FC 2 - 0

19. perc: Góóól! Haaaaaahn mesterhármas, elképesztő! Bertus tekert a kapu elé egy szabadrúgást a jobb oldalról, a tizenhatos vonalától, amit Hahn bólintott a kapubaaaa!

PAKSI FC - Puskás Akadémia FC 3 - 0

24. perc: Kulcsár húzta meg a jobb oldalon, beadását Hahn lekezelte, lőni viszont sajnos már nem tudott csatárunk. Ahh… Nagyon koncentráltan és szépen játszunk!

26. perc: Plsek lőtt vagy 25 méterről messze a kapunk mellé.

27. perc: Gól. Baluta talált a kapunkba…

PAKSI FC - Puskás Akadémia FC 3 - 1

30. perc: Bognár tett ismét kiválóan a kapu elé egy szabadrúgást a jobb oldalról, amit Sajbán csúsztatott meg, majd Hahn fejelt volna, de csatárunkat egyértelműen kilökték a labda alól, viszont a síp néma maradt… Érthetetlen, hogy hol maradt a büntető…

32. perc: Ismét Sajbán csúsztatott Hahn elé a pálya közepén viszont sajnos csatárunk Meissner szorításában nem tudott a labdába érni.

38. perc: Bertus - Bognár összjáték a pálya tengelyében, majd Sajbán indult volna, de a labda hozzá már sajnos nem jutott el… Nagy lehetőség lett volna! Gyerünk, srácok!

40. perc: Kiss kapott sárga lapos figyelmeztetést, miután csúnyán rácsúszott a kapujából kiválóan kijövő Hegedüsre.

42. perc: Bognár ugratta ki a jobb oldalon Hahn, aki ziccerbe került volna, de a partjelző lest intett, amit azért erősen megkérdőjelezhető volt…

42. perc: Knezevic kapott sárga lapot Bognár csúnya lerántásáért.

43. perc: Bognár tekerte kapura a szabadrúgást jó 25 méterről, Tóth azonban fogta a próbálkozást. Gyerünk, srácok!

45. perc: Kulcsár veszélyes jobb oldali beadásáról középen Hahn nem sokkal maradt le. Szépen játszunk!

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - Puskás Akadémia FC 3 - 1

Cseréltünk a szünetben: Sajbánt Haraszti váltotta.

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt. Gyerünk, fiúk!

49. perc: Góóól! Szabó forgatott át pontosan a bal oldalról a jobbra, ahol Haraszti fejelte középre a labdát az érkező Hahnnak, aki köszönte, lekezelte, majd a kapuba vágta a labdát! Zseni!

PAKSI FC - Puskás Akadémia FC 4 - 1

52. perc: Góóól! Bognár húzta meg a jobb oldalon Haraszti zseniális labdája után, majd Bogesz lőtt a hálóba! Nagyon szép, gyerekek!

PAKSI FC - Puskás Akadémia FC 5 - 1

A hivatalos nézőszám: 1089 - Köszönjük!

62. perc: Lenzsér tisztázott magabiztosan egy veszélyes jobb oldali vendég beadást.

64. perc: Újra változtattunk: Bertus helyett Csősz kapott lehetőséget.

65. perc: Van NIeff kapott sárga lapos figyelmeztetést.

70. perc: Haraszti csavart kapura középről, nagyjából 22 méterről egy szabadrúgást, a túlságosan középre érkező labdát sajnost Tóth fogni tudta. Nem baj, szép próbálkozás volt!

71. perc: Következő cserénk: Bognárt Ádám váltotta.

72. perc: Balogh, Haraszti és Ádám járatta a tizenhatos vonalánál a labdát, végül Martin lőtt volna, de próbálkozását sajnos blokkolták. Kiválóan futballozunk!

74. perc: Vendég módosítás: Van Nieff és Baluta helyet Tamás és Marius kapott lehetőséget.

76. perc: Balogh is „besárgult” egy visszarántást követően.

77. perc: Kihasználtuk utolsó cserénket is: Hahnt Nagy váltotta.

79. perc: Tanítanivaló összjáték a bal oldalon Szabó és Nagy között, viszont a beadást sajnos nem lett már pontos.

79. perc: Böde kapott sárga lapos figyelmeztetést.

80. perc: Hegedüs védett nagyot, miután egy vendég szabadrúgást követően veszélyesen jobb középre a labda a jobb oldalról.

82. perc: Góóól! Haraszti - Nagy összjáték a bal oldalon, majd tízes számú játékosunk kiválóan tette középre a labdát, ahol Ádám robogott, és lőtt a kapuba védhetetlenül.

PAKSI FC - Puskás Akadémia FC 6 - 1

84. perc: Böde lőhetett tisztán 15 méterről, próbálkozása sajnos a kapu fölé ment.

85. perc: Gól. Antonio lőtt a kapukba egy erősen lesgyanús szituáció után.

PAKSI FC - Puskás Akadémia FC 6 - 2

86. perc: Újra cseréltek a vendégek: Knezevic és Kiss helyett Vanecek és Luciano lépett a pályára.

91+1. perc: Nagy kapott sárga lapot még a vége előtt.

Véget ért a mérkőzés! PAKSI FC - Puskás Akadémia FC 6 - 2 Szép volt, fiúk!