Ezúttal viszont sajnos nem remekeltünk.

U15: I. osztály, 12. forduló: PAKSI FC - Várda Labdarúgó Akadémia 3 - 3 (3 - 0)

Kezdők: Bakodi, Máté, Kovács, Szilágyi, Pupp, Babos, László, Tóth, Palóka, Szabó, Hekfusz D.

Cserék: Hekfusz R., Kispál, Somorjai, Tóth, Vesza, Gáspár

Góljainkat Palóka (10’) és Pupp (20’) szerezte, valamint a harmadik találatunk Veress öngóljából született.

„Egy nagyon jó első félidőt játszottunk, ahol a srácok fegyelmezetten betartották a taktikai kéréseimet. Ekkor 3-0-ra vezettünk, és ellenfelünknek szinte semmi esélyt nem adtunk. A szünetben azt kértem a srácoktól, ne dőljünk hátra, próbáljunk meg úgy játszani, mintha 0-0 lenne az állás. A második játékrészben a Kisvárda átvette az irányítást, ugyanakkor helyzetet nem dolgoztak ki. Súlyos egyéni hibák után, aztán öt perc alatt lerendeztük magunkat, vendégünk pedig visszajött a meccsbe. Sajnos azok a hibák, amiket elkövettünk, ezen a szinten nem férnek bele, mert bárki az ellenfél, megbünteti. Egy már megnyert meccs lett végül döntetlen, így csalódás az egy pont, hisz’ sokkal több volt benne” - fogalmazott Haraszti Zoltán vezetőedzőnk.

U19: Kiemelt csoport, 8. forduló*: Illés Akadémia-Haladás - PAKSI FC 4 - 0 (1 - 0) *halasztott mérkőzés pótlása

Kezdők: Kovács, Varga, Zsákovics, Ribár, Lakatos-Lengyel, Bognár, Madár, Vargyas, Paksi, Nagy, Nickl

Cserék: Sági, Dévényi, Fuják

Nem úgy indult a mérkőzés, hogy ez lesz a vége... A harmincadik percben egy sajnálatos sérülés miatt nyolc percig tíz emberrel játszottunk, ezt pedig ellenfelünk ki is használta. Nem elég, hogy elvesztettük az egyik alap emberünket, hátrányba is kerültünk. A második játékrészben hamar, egy szöglet után érkezett a második hazai gól, ekkor veszítettük el a hitünket és a mérkőzést is. Tényként mindenképpen el kell ismerni, hogy egy képességekben és gyorsaságban jobb erőt képviselő gárdától kaptunk ki… Megyünk tovább, és készülünk a szerdai és a szombati újabb bajnokikra” - értékelt Nagy Lajos vezetőedzőnk.

Jó teljesítményt nyújtottak: Zsákovics, Bognár