Mezőkövesd - Paks 4 - 3

2020. dec. 13.  -  NB I.
Nem tudtunk visszavágni a Mezőkövesdnek.

OTP Bank Liga 2020/2021, 14. forduló - 2020.12.13. - 14:30 - MINDENT BELE, FIÚK!

A Mezőkövesd összeállítása

Kezdők: Szappanos, Nesterov, Besirovic, Berecz, Karnitski, Pillár, Farkas, Vadnai, Cseri, Serderov, Nagy

Cserék: Danylo, Aleksic, Eperjesi, Bencze, Martic, Barczi, Katanec, Vutov, Vajda, Myhailo, Jurina

Vezetőedző: Pintér Attila

Kezdők: Hegedüs - Osváth, Böde, Szélpál, Gévay, Szabó - Bognár, Balogh, Bertus - Ádám, Sajbán

Cserék: Holczer, Szakály, Haraszti, Vas, Kulcsár, Szendrei, Lenzsér, Nagy, Csősz

Vezetőedző: Bognár György

Helyszín: Mezőkövesd, Mezőkövesd Városi Stadion

Játékvezetők: Bognár Tamás (játékvezető), Horváth Róbert (tartalékjátékvezető), Buzás Balázs (asszisztens), Farkas Balázs (asszisztens), Antal Péter (alapvonali játékvezető) és Lovas László (alapvonali játékvezető)

Fotók: Mezőkövesd Zsóry FC

2. perc: Nagy ugrott ki egyedül a jobb oldalon, de Hegedüs kirontott a kapujából, így viszonylag távolról kellett lőnie, a labda a kapufánkon csattant. Köszönjük!

4. perc: Bertus tekert középre egy szabadrúgást a jobb oldalról, sajnos a ’kövesdi védők nyerték a fejpárharcot.

7. perc: Bognár lőhetett 20 méterről, középről, tisztán, a lassúra sikeredett próbálkozást Szappanos fogni tudta.

12. perc: Kényszerű cserére szorultunk: Böde sérült meg pár perce, megpróbálta, de nem tudta folytatni a játékot, helyette Kulcsár lépett a pályára.

20. perc: Gól. Karnitski lőtt tisztán, 18 méterről a kapunkba.

Mezőkövesd Zsóry FC - PAKSI FC 1 - 0

24. perc: Bertus lőtt középre egy szabadrúgást a jobb oldalról, Szappanos rosszul jött ki a kapujából, majd Sajbánhoz került a labda, aki a kapu fölé emelte 15 méterről. Gyerünk, srácok!

31. perc: Bertus szöglete megint veszélyes volt, de a fejpárbajt újból elvesztettük.

33. perc: Berecz tört be a tizenhatosunkon belülre a jobb oldalról, majd laposan lőtt, a kapufa viszont újból segített.

36. perc: Egy gyönyörű támadást követően Sajbánt buktatták a tizenhatoson belül, meg is kaptunk a tizenegyest.

37. perc: Góóól! Ádám értékesítette magabiztosan a büntetőt.

Mezőkövesd Zsóry FC - PAKSI FC 1 - 1

39. perc: Gól. Besirovic hagytuk egyedül a tizenhatoson belül, aki laposan a kapunkba lőtt.

Mezőkövesd Zsóry FC - PAKSI FC 2 - 1 Gyerünk, srácok!

43. perc: Az előre húzódó Gévay fejelt a kapu elé egy felpörgő labdát, amit Ádám próbált a hálóba kanalazni, de csatárunkat keményen szorongatták, így nem tudott beleérni.

45+1. perc: Bognár tekert kapura a tizenhatos sarkától, nem sokkal ment mellé a próbálkozás.

Véget ért az első félidő. Gyerünk, srácok!

Vezetőedzőnk a szünetben kettőt is változtatott: Gévay helyett Szakály, Balogh helyett Haraszti lépett a pályára.

46. perc: A Mezőkövesd kezdte a második játékrészt. Mindent bele, fiúk!

Változtattak a hazaiak is: Serderovot Vutov váltotta.

59. perc: Gól. Vutov emelte át Hegedüs egy eladott labda után a bal oldalról.

Mezőkövesd Zsóry FC - PAKSI FC 3 - 1

57. perc: Góóól! Bertus szögletét Ádám fejelte a kapuba! Gyerünk!

Mezőkövesd Zsóry FC - PAKSI FC 3 - 2

59. perc: Nesterov kapott sárga lapos figyelmeztetést Ádám buktatásáért.

61. perc: Haraszti lőtt 18 méterről, kicsit balról nem sokkal a kapu mellé.

63. perc: Haraszti cselezte be magát a tizenhatoson belülre a bal oldalon, majd nem sokkal csavart tisztán a kapu mellé.

66. perc: Kettőscsere hazai oldalon: Cseri helyett Martic és Nagy helyett Jurina kapott lehetőséget.

66. perc: Szakály kapott sárga lapos figyelmeztetést lerántásért.

68. perc: Mi is újra változtatunk: Sajbán helyett Nagy lépett a pályára.

71. perc: Kulcsár is „besárgult” Vutov elleni szabálytalanságáért.

73. perc: Pillár kapott sárga lapos figyelmeztetést Nagy elleni belépőéért. Az ellentámadásból Osváth is „besárgult”.

76. perc: Még egy csere nálunk: Osváthot Csősz váltotta.

79. perc: Gól. Egy szöglet után Pillár lőtt a kapunkba. :(

Mezőkövesd Zsóry FC - PAKSI FC 4 - 2

80. perc: Besirovic kapott sárga lapot.

88. perc: Bognár lőtt vagy 30 méterről, Szappanos fogta a próbálkozást.

89. perc: Hazai csere: Vadnait Varga váltotta.

90+2. perc: Góól! Bognár lőtt 18 méterről a kapuba. Gyönyörű volt! 4 - 3