Paks - DVTK 2 - 1

2021. jan. 24.  -  NB I.
Fontos győzelemmel indítottuk az évet!

OTP Bank Liga 2020/2021, 17. forduló - 2021.01.24. - 15:45 - MINDENT BELE, FIÚK!

Kezdők: Rácz - Osváth, Lorentz, Böde, Szabó J., Bertus - Haraszti, Papp, Bognár - Hahn, Sajbán

Cserék: Holczer, Gévay, Szakály, Bognár D., Ádám, Kulcsár, Szendrei, Szabó B., Nagy

Sérültek: Balogh (combfeszítő gyulladás), Lenzsér (kisebb combfájdalmak)

Eltiltott: Hegedüs (piros lap)

Vezetőedző: Bognár György

A DVTK összeállítása

Kezdők: Antal, Grgic, Soldo, Hasani, Drazic, Grozav, Márkvárt, Milovic, Rui, Zivulic, Hegedűs

Cserék: Malenica, Max, Makrai, Ivanovski, Molnár, Shestakov, Marin, Pikk, Karan, Iszlai, Suljic

Vezetőedző: Zoran Zekic

Helyszín: Paks, PAKSI FC Stadion

Játékvezetők: Karakó Ferenc (játékvezető), Medovarszki János (tartalékjátékvezető), Albert István (asszisztens), Horváth Róbert (asszisztens), Iványi Zoltán (alapvonali játékvezető) és Zierkelbach Péter (alapvonali játékvezető)

1. perc: A DVTK kezdte a mérkőzést.

1. perc: Hahn indult meg a bal oldalon, majd középmagas beadására Bognár érkezett, aki kapásból lőtt. A kapuba tartó labdát, Antalnak kellett bravúrral hárítania. Gyönyörű megmozdulás volt, rögtön a mérkőzés elején. Így tovább!

3. perc: Kis jobb oldali passzolgatás után Bognár lőtt a tizenhatos sarkától, Antal vetődve védett.

5. perc: Sajbán indult volna meg a bal oldalon tisztán, az utolsó pillanatban tisztáztak előle. Nagyon a kapujuk elé szegezzük a DVTK-t.

9. perc: Haraszti hagyott le mindenkit a bal oldalon, beadni sajnos már nem sikerült, nem baj, gyerünk tovább!

11. perc: Lorentz hatástalanított magabiztosan egy vendég szögletet.

12. perc: Hahn indult meg a bal oldalon, de szorongatott helyzetben túlságosan kisodródott a tizenhatoson belül, így lövés a kapu fölé szállt.

13. perc: Zivulic kapott sárga lapot, miután letalpalta Osváthot.

16. perc: Osváth lódult meg a jobb oldalon, beadása sajnos túl mély lett, így Antal gyűjtötte be azt.

18. perc: Reklamálásrét a DVTK vezetőedzője, Zoran Zekic kapott sárga lapos figyelmeztetést.

20. perc: Rácz gyűjtött be magabiztosan egy vendég centerezést, nagyon kellett.

20. perc: Bertus bal oldali beadásáról középen Hahn maradt le nem sokkal.

23. perc: Bognár lőtt laposan a térfél felétől nem sokkal a kapu mellé. El kellett vállalni, nem volt rossz. Gyerünk!

25. perc: Ismét Bognár lőtt, ezúttal a bal oldalról, a tizenhatos sarkához közel, Antal sajnos védeni tudta a próbálkozást.

32. perc: Góóóól! Papp csapott le egy Antalról kipattanó labdára, majd lőtt azt a hálóba! Ez az, gyerünk, tovább!

PAKSI FC - DVTK 1 - 0

35. perc Hahn maradt le centikkel egy bal oldali beadásról. Majdnem ott volt a második. Gyerünk!

37. perc Sajbán kapott sárga lapot, miután a tizenhatos vonalánál el akarta rúgni a labdát, és véletlen egy diósgyőri játékos lábát találta el, érdekes ítélet… Szándékosság sehol nem volt!

41. perc: Lorentz védekezett kiválóan, és hatástalanított egy veszélyes, lapos jobb oldali beadást.

44. perc: Góóól! Bartus tekert szögletből a kapuba. Nagyszerűűű!

PAKSI FC - DVTK 2 - 0

Véget ért az első félidő! Így tovább!

Rengeteg csere a szünetben: Nálunk: Haraszti helyett Kulcsár és Sajbán helyett Nagy kapott lehetőséget, a DVTK-nál: Zivulic helyett Max, Hasani helyett Ivanovski és Rui helyett Suljic lépett a pályára.

46 perc: Csapatunk kezdte a második felidőt.

49. perc: Rácz védett szépet egy vendég szöglet után. Nagyon kellett, tiszta fejes volt.

54. perc: Gyönyörű összjáték Nagy és Bognár között a jobb oldalon, majd utóbbi lőtt sajnos a kapu fölé a tizenhatos sarkától.

56. perc: Egy labdaszerzés után Nagy vezethette tisztán a kapura a labdát, majd távolról, laposan nem sokkal a kapu mellé lőtt. Ahh… kellett volna, nagy lehetőség volt.

59. perc: Osváth kapott sárga lapos figyelmeztetést egy elkésett becsúszásért.

64. perc: Böde is „besárgult” egy lerántásért.

65. perc: Ismét cseréltünk: Hahnt Ádám és Bognárt Szakály váltotta.

68. perc: Max is begyűjtött egy sárga lapot.

70. perc: Rácznak kellett jönnie egy diósgyőri kontrára, majd a tizenhatoson belül elkaszálta a vendég játékost.

71. pert: Gól. Ivanovski értékesítette a büntetőt.

PAKSI FC - DVTK 2 - 1

72. perc: Vendég változtatást: Grozav helyett Molnár és Hegedűs helyett Marin lépett a pályára.

76. perc: Milovic kapott sárga lapos figyelmeztetést Nagy lekönyökléséért.

80. perc: Nagy kapott úgy sárga lapot, hogy Ő belé rúgtak bele, döbbenet. Reklamálásért vezetőedzőnk, Bognár György is kapott egy figyelmeztető lapot.

87. perc: Bertus veszélyes szögletét Ádám fejelte centikkel a kapu mellé. Ah…

88. perc: Cseréltünk: Osváthot Bognár D. váltotta.

90. perc: Lorentz is „besárgult”.

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - DVTK 2 - 1 Szép volt, fiúk!