NBIII: Negyedik felkészülési meccs, harmadik győzelem

2021. febr. 15.  -  NB III.
Tartalékcsapatunk eddig kiváló eredményekkel készül a közelgő rajtra.

Kindl István csapata a Szabadszállás (megye I.) elleni győzelem, a Szekszárd (NBIII) elleni döntetlen és a Dunaújváros (NBIII) elleni újbóli siker után múlt szombaton a Gárdonyi VSC-hez (NBIII) látogatott, hogy megfelelő formába lendüljön a hó utolsó napján újrarajtoló éles pontvadászatra.

Negyedik felkészülési mérkőzés: Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő (NBIII.) - PAKSI FC II 2 - 4 (1 - 1) - Patócs, Király B., ill. Szendrei, Varga, Bognár B. Tamás B.

A Gárdony kerete

Kezdők: Erdélyi - Balogh P., Koronczi, Ujvári, Sárossy - Rodenbücher, Fehér I. - Kercsó - Zsigmond B., Rigó, Patócs

Második félidő: Nyári - Szabó B., Ujvári, Rodenbücher, Cziklin - Balogh B., Polonyi - Miskei - Nagy B., Tóth T., Király B.

Kezdők: Kovács F. - Görög, Vas, Szekszárdi, Debreceni - Gyurkits, Kovács L., Bognár D. - Süvöltös, Szendrei, Ribár

Cserék: Varga (Szekszárdi), Máthé (Süvöltös), Bognár B. (Ribár), Budai (Gyurkits), Tamás B. (Kovács L.)

„Rosszul kezdtük a mérkőzést, nem találtuk a játék ritmusát. Az első húsz percben a hazaiak játszottak jobban, az Ő akaratuk érvényesült. Mi próbáltunk letámadni, de ütemkésésben voltunk a pálya minden részén. A huszadik perc után viszont feléledtünk, megérkeztünk a mérkőzésbe, így onnantól már végig a mi akaratunk érvényesült. Fölényben játszottunk, de ennek ellenére a Gárdony a ritka támadásaiból kétszer is vezetést szerzett. Mondhatni, pontatlanul játszottunk, viszont az intenzitásunknak köszönhetően gyakran hibára kényszerítettük ellenfelünk, és ezekből négyszer be is vettük a kapujukat. Varga Bálint első felnőtt mérkőzésén szerzett gólt, valamint örömteli még, hogy csapatunk fontos tagja, Szekszárdi Milán hosszú bokasérülés után már egy félidőt a pályán tudott tölteni” - értékelte újabb sikeres felkészülési mérkőzésünket vezetőedzőnk.

Tartalékcsapatunkra e héten még két, nem is akármilyen edzőmeccs vár. Szerdán a MOL Fehérvár FC II-vel, majd vasárnap a Ferencvárosi TC-vel finomhangolnak fiataljaink a tavaszi idényükre. Honlapunk pedig természetesen mindkét összecsapásról beszámol majd.