Javítottak a lányok!

2021. márc. 09.  -  Női labdarúgás
Újra a magabiztos győzelem útjára léptek U19-es lányaink.

Leány U19 Közép-Nyugat csoport, 13. forduló: Magyar Labdarúgó Egylet - PAKSI SE 1 - 6 (1 - 2)

Az MLE kerete

Kezdők: Tóth, Takács, Cseh, Cano-Krommer, Vári, Farkas, Kovács, Szirényi, Szabó, Kövesdi, Halász

Cserék: Szigeti, Fülöpp, Werner

Kezdők: Lengyel, Hováth, Kiss, Somogyi, Udvardi, Trapp, Csere, Sereg, Kuklis, Lickert, Patai

Cserék: Rupa, Rauth, Varga

Gólszerzők: Vári (5’), ill. Patai (8’, 50’), Lickert (26’, 49’), Sereg (54’) és Kiss (63’)

Ellenfelünk már az ötödik percben - tizenegyesből - vezetést szerzett, de nem sokáig tarthatott az örömük, mert két perc elteltével kiegyenlítettünk, majd a vezetést is átvettük. Később egy gyors kontra után tovább növeltük az előnyünket. A második játékrészben már teljes mértékben átvettük az irányítás. Kiváló összjátékokkal sok helyzetet alakítottunk ki, és ezekből a támadásokból további találatokat szereztünk” - így Radványi László vezetőedzőnk.