Fradi - Paks 5 - 2

2021. márc. 14.  -  NB I.
Vezettünk, de aztán a második félidőben már sajnos nem bírtunk a bajnokaspiránssal.

OTP Bank Liga 2020/2021, 26. forduló - 2021.03.14. - 17:00 - MINDENT BELE, FIÚK!

A Fradi összeállítása

Kezdők: Dibusz, Mmaee, Somália, Lovrencsics, Tokmac, Zubkov, Civic, Blazic, Boli, Uzuni, Laidouni

Cserék: Bogdán, Sigér, Vécsei, Mak, Baturina, Gera, Heister, Dvali, Skvarka

Vezetőedző: Szerhij Rebrov

Kezdők: Rácz - Tamás, Gévay, Lorentz - Szabó, Szabó B., Bognár, Papp, Vági - Hahn, Sajbán

Cserék: Hegedüs, Szakály, Ádám, Kulcsár, Szendrei, Bertus, Nagy

Hiányzók: Böde (sérült), Vas (beteg), Bognár D. (beteg), Osváth (öt sárga), Haraszti (sérült), Balogh (sérült), Windecker (sérült) , Szélpál (sérült), Lenzsér (sérült)

Vezetőedző: Ifj. Bognár György (mv.)

Helyszín: Budapest, Groupama Aréna

Játékvezetők: Karakó Ferenc (játékvezető), Horváth Zoltán (tartalékjátékvezető), Tóth II. Vencel (asszisztens), Szert Balázs (asszisztens), Andó-Szabó Sándor (alapvonali játékvezető) és Németh Ádám(alapvonali játékvezető)

1. perc: Az FTC kezdte a mérkőzést.

1. perc: Sajbánt buktatták a tizenhatoson belül, tizenegyes.

2. perc: Góóól! Hahn magabiztosan értékesítette a büntetőt.

Ferencvárosi TC - PAKSI FC 0 - 1 Gyerünk, srácok!

5. perc: Boli marad centikkel egy veszélyes bal oldali beadást követően. Köszönjük!

6. perc: Uzuni fejelt közvetlen közelről, Rácz védett. Bravó!

7. perc: Ismét egy nagy Rácz-védés. Ez az!

14. perc: Zubkov lőtt a kapunk fölé egy szabadrúgást jó 25 méterről.

17. perc: Sajbán kapott egy kiváló kiugratást Bognártól a pálya közepén, de hárman is utolérték, így a lehetőség sajnos elhalt.

22. perc: Rácz vetődve hárította Lovrencsics távóli próbálkozást. Kellett!

23. perc: Gól. Laidouni fejelt a kapunkba egy bal oldali beadást.

Ferencvárosi TC - PAKSI FC 1 - 1

29. perc: Boli lőhetett üresen 16 méterről, próbálkozása hála Istennek a kapunk mellé ment.

33. perc: Rácz jött ki kiválóan a kapujából, és gyűjtött be egy lágy labdát, amire Boli ugrott ki.

34. perc: Kényszerű cserére szorultunk: Lorentz helyett Bertus lépett a pályára.

39. perc: Bognár tekert veszélyesen a hazai kapu elé egy szabadrúgást a jobb oldalról, Szabó fejelt szorongatott helyzetből a kapu fölé. Ahh… nem sokon múlt.

43. perc: Szabó B. kapott sárga lapos figyelmeztetést egy elkésett becsúszásért.

Véget ért az első félidő. Ferencvárosi TC - PAKSI FC 1 - 1

Változtattunk a szünetben: Szabó B. helyett Ádám lépett a pályára. A Fradi is módosított: Zubkovot Mak váltotta.

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

48. perc: Boli harcolt a tizenhatoson belül egy labdáért, majd hanyatt esett, a játékvezető pedig tizenegyest ítélt…

49. perc: Gól. Uzuni értékesítette a büntetőt.

Ferencvárosi TC - PAKSI FC 2 - 1

52. perc: Vági jobb oldali beadása után Gévay lőhetett volna közvetlen közelről, de sajnos Dibusz előbb érte el a labdát. Ah...

56. perc: Sajbán szerzett labdát a felezővonalnál, majd a kapu felé indult, de Szomália szorongatásában elhagyta a labdát.

57. perc: Gévay is „besárgult”.

62. perc: Gól. Egy a saját térfelünkön eladott labda után kettő egyes szituációt alakított ki Fradi, minek a végén Mak talált a kapunkba.

Ferencvárosi TC - PAKSI FC 3 - 1

62. perc: Kettős cserét eszközöltünk: Hahn helyett Kulcsár és Sajbán helyett Nagy kapott lehetőséget.

68. perc: Nagy próbálkozott vagy 30 méterről, a kapu sarkába tartó labdát Dibusznak kellett kitornáznia. Uh… gyönyörű lett volna, ha nem ér oda a hazai kapus.

70. perc: Nagy cselezte be magát a jobb oldalon a tizenhatoson belülre, majd laposan próbálkozott, a túlságosan lelassuló labdát sajnos Dibusz vetődve fogni tudta.

74. perc: Újra változtattunk: Gévayt Szendrei váltotta.

74. perc: Gól. Boli húzta meg a bal oldalon, majd hagyott mindenkit maga mögött, és Rácz mellett a kapuba gurította a labdát.

Ferencvárosi TC - PAKSI FC 4 - 1

78. perc: Cserélt a Fradi: Tokmac helyett Sigér, Boli helyett Baturina lépett a pályára.

81. perc: Újabb hazai csere: Uzuni helyett Gera kapott lehetőséget.

84. perc: Rácz gyűjtött be magabiztosan egy bal oldali hazai beadást egy veszélyes kontra után.

85. perc: Bognár próbálkozott egy távoli lövéssel, de Dibusz védett.

86. perc: Még egy Fradi-csere: Civic helyet Heister lépett a pályára.

88. perc: Góóól! Szendrei kapott középen egy gyönyörű labdát Bognártól, majd lőtt a kapuba. Szép volt!

Ferencvárosi TC - PAKSI FC 4 - 2

90. perc: Gól. Baturina lőtt a kapunkba egy gyors indulást követően, amit nem tudtunk levédekezni.

Ferencvárosi TC - PAKSI FC 5 - 2