PAKSI FC - MTK Budapest 3 - 1

2021. ápr. 03.  -  NB I.
Fontos három pontot tartottunk itthon!

OTP Bank Liga 2020/2021, 27. forduló - 2021.04.03. - 14:45 - MINDENT BELE, FIÚK!

Kezdők: Hegedüs - Szabó, Lenzsér, Tamás, Osváth - Bertus, Balogh, Bognár - Hahn, Ádám, Sajbán

Cserék: Holczer, Vági, Lorentz, Gévay, Szakály, Haraszti, Kulcsár, Papp, Nagy

Hiányzók: Bognár György - vezetőedző (eltiltott, beteg), Ifj. Bognár György - másodedző (beteg), Rácz (kisebb sérülés), Böde (kisebb sérülés), Szélpál (sérült), Windecker (sérült)

Megbízott vezetőedző: Kindl István

Az MTK összeállítása

Kezdők: Mijatovic, Nagy, Schön, Varga, Kata, Herrera, Ikenne-King, Perkovic, Dimitrov, Pintér, Miovski

Cserék: Somodi, Varju, Alho, Ferreira, Mezei, Bíró, Palincsár, Prosser, Kanta, Balázs, Antonijevic, Baki

Vezetőedző: Michael Boris

Helyszín: Paks, PAKSI FC Stadion

Játékvezetők: Bogár Gergő (játékvezető), Becséri Gergely (tartalékjátékvezető), Kóbor Péter (asszisztens), Márkus Tamás (asszisztens), Káprály Mihály (alapvonali játékvezető) és Erdős József (alapvonali játékvezető)

1. perc: Az MTK kezdte a mérkőzést.

4. perc: Bognár ívelt középre egy szabadrúgást a bal oldalról, ahol Ádám próbált fejelni, de a játékvezető kifelé ítélt szabadot.

6. perc: Ádám kapott sárga lapos figyelmeztetést, miután nekiszaladt egy vendégjátékos. Érthetetlen...

6. perc: Varga lőtt vagy 30 méterről messze a kapunk mellé.

7. perc: Miovski ugrott ki tisztán középen, és vitte a kapunkra a labdát, de aztán elbotlott a lábában, így Hegedüs begyűjtötte a játékszert. Köszönjük!

8. perc: Osváth jobb oldali beadásáról középen Hahn és Ádám is csak centikkel maradt le, nagy helyzet volt.

8. perc: Még nagyobb! Bognár lőtt a kapu fölé egy lepattanó labdát 10 méterről. Ah…

13. perc: Osváth veszélyes jobb oldali beadásánál középen Ádám elől az utolsó pillanatban mentettek.

17. perc: Ádám indította kiválóan Hahnt a bal oldalon, aki azonban sajnos túlságosan kisodródott, így csak szögletet tudott kiharcolni. A sarokrúgás azonban veszélytelenre sikeredett.

20. perc: Balogh ugrott ki enyhén a bal oldalon, de aztán sajnos rosszul találta el a labdát, így a kapu fölé lőtt.

21. perc: Bognár ugratta ki ziccerbe Ádámot, aki laposan lőtt, de a labda a kapufán csattant… Nagyon nagy helyzet maradt ki.

23. perc: Bognár próbálkozott 22 méterről, de lövése sajnos fölé ment.

25. perc: Góóól! Kiváló Hahn - Sajbán összjáték a jobb oldalon, majd utóbbi beadásából egy MTK-játékosról a hálóban kötött ki a labda.

PAKSI FC - MTK Budapest 1 - 0

31. perc: Góóól! Gyönyörű Sajbán – Bognár összjáték a jobb oldalon, majd a lapos beadást, Hahn juttatta fifikásan a kapuba.

PAKSI FC - MTK Budapest 2 - 0

35. perc: Egy nagy bal oldali beadást Ádám csúsztatott tovább, majd Sajbán lőtt kapásból, de a túlságosan lelassuló labdát Mijatovic fogni tudta. Nagy helyzet volt!

37. perc: Mijatovic öklözött ki a tizenhatosunkon kívülre egy veszélyes Bertus szögletet.

39. perc: Cserélt az MTK: Kata helyett Mezei lépett a pályára.

43. perc: Bertus húzta meg a bal oldalon, majd lapos beadását Bognár átlépte, Ádám a kapu fölé lőtte. Ah…

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - MTK Budapest 2 - 0 Gyerünk tovább, srácok!

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

49. perc: Bognár tekert a jobb oldalról a bal oldalra egy szabadrúgást pontosan Szabó fejére, aki nagy ívben kapura irányította a labdát, amit Mijatovic csak bravúrral tudott fogni.

50. perc: Hegedüs hatástalanított nagyszerűen egy veszélyes, lapos jobb oldali beadást.

54. perc: Hahn szerzett labdát a félpályánál, majd a bal oldalon igyekvő Bognárnak passzolt, aki laposan próbálkozott. Sajnos a labda nem sokkal a kapu mellett hagyta el a játékteret.

56. perc: Cseréltünk: Baloghot Papp váltotta.

56. perc: Gól. Schön talált a kapunkba. Nem tudtunk megállítani. Ahh… kár érte.

PAKSI FC - MTK Budapest 2 - 1

62. perc: Hegedüs gyűjtött be magabiztosan egy bal oldali beadást.

65. perc: Újabb MTK-csere: Ikenne-King helyett Alho lépett a pályára.

71. perc: Mi is változtattunk: Ádám és Osváth helyett Nagy és Lorentz kapott lehetőséget.

74. perc: Lenzsér lapos jobb oldali beadását Hahn próbálta kapura kanalazni, de éles szögből mellé lőtt. Nagy lehetőség volt.

75. perc: Góóól! Hahn lőtt a kapubaaa.

78. perc: Lorentz kapott sárga lapos figyelmeztetést egy belépőért.

79. perc: Kettőt cserélt az MTK: Miovski helyett Prosser és Pintér helyett Palincsár lépett a pályára.

82. perc: Lenzsér is „besárgult”.

84. perc: Hegedüs védett nagyot egy vendég szabadrúgást követően. Kellett!

86. perc: Ismét cseréltünk: Hahnt Szakály és Bognárt Kulcsár váltotta.

89. perc: Hegedüs védte Varga távoli, kapunkra tartó szabadrúgását.

90+1. perc: Szakály kapott sárga lapos figyelmeztetést.

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - MTK Budapest 3 - 1 Szép volt, srácok!