Lányaink idegenben is tovább menetelnek

2021. ápr. 06.  -  Női labdarúgás
U14-es csapatunk a Honvéd, U16-os gárdánk a REAC otthonából hozta el a pontokat.

Leány U14 HNP Dél-nyugati csoport, 14. forduló: Budapest Honvéd - PAKSI SE 0 - 11 (0 - 1)

Kezdők: Nagy, Kiss, Fodor, Berecki, Bachusz, Pesti, Zufall, Bogdán, Szilágyi

Cserék: Figura, Földesi, Kovács

Góljainkat Szilágyi (30’, 37’, 45’, 47’, 63’, 70’), Zufall (42’), Figura (49’, 68’), Kovács (55’) és Bachusz (60’) szerezték.

„Az elmúlt hetek remek teljesítményeivel készültünk a Honvéd ellen. Mintha ismételte volna magát a történelem, az őszi mérkőzéshez hasonlóan ez alkalommal is rengeteg helyzetet alakítottunk ki az első félidőben, melyekből még a szünet előtt sikerült vezetést szerezni. A félidőben megbeszéltük a csajokkal, mi az, amin változtatnunk kell, hogy eredményesebbek legyünk. Ezt a lányok megfogadták, és a második játékrészben kinyílt a gólzsák. Szebbnél szebb akciókat vezettünk, melyekből tíz gólt tudtunk szerezni. Minden játékosom kiemelkedő teljesítményt nyújtott, valamint remek csapatszellemről adtunk tanúsítványt, a kapusunknak dolga sem akadt az egész mérkőzésen” - elemzett Győrfi Péter vezetőedzőnk.

Leány U16 HNP Dél-nyugati csoport, 13. forduló: REAC Sise-Femina - PAKSI SE 1 - 7 (0 - 4)

Kezdők: Nagy, Fodor, Szűcs, Asztalos, Tancsa, Szilágyi, Kapéter, Győrfi, Lusinszki

Cserék: Földes, Berecki, Bogdán

Góljainkat Tancsa (16', 34'), Földesi (26'), Győrfi (33'), Fodor (32'), Szilágyi (71') és Asztalos (76') szerezték.

„Kedvező előjelekkel vártuk a mérkőzést, bár tudtuk, hogy a bajnokság sereghajtója ellen nagy odafigyelésre lesz szükség. Ezt szem előtt tartva, a lányok már az első perctől rettentően koncentráltak, melynek köszönhetően a szünetig megnyugtató előnyt szereztünk. A második félidőben már egy könnyedebb, támadásokban kreatív csapat benyomását keltettük. Növelni tudtuk előnyünket, ezáltal a vége egy újabb magabiztos siker lett” - értékelt Győrfi Péter vezetőedzőnk.