Az U16 ikszelt a Fehérvárral, de mindenki pályán volt a hétvégén.

U19: „B” csoport, 8. forduló: Puskás Akadémia FC - PAKSI FC 2 - 1 (2 - 0)

Kezdők: Kovács, Varga, Túri, Skripek, Nagy J., Ribár, Dévényi, Bognár, Paksi, Nagy M., Nickl

Cserék: Bencze, Zsákovics, Homonnay, Vén, Madár, Fuják

Gólunkat Varga (82’) szerezte.

Kívülállóként bárki azt mondhatná, egy tisztességes eredmény, én viszont azt mondom, több volt ebben a mérkőzésben. Sajnos újra és újra előjönnek a könnyen elkerülhető hibák, melyek miatt aztán nekünk kell futnunk az eredmény után. Az első gólnál félvállról vettük a szituációt, és csak tessék-lássék módon mentünk bele a párharcba, ellenfelünk pedig köszönte szépen. A második gólnál nem támadtuk a labdát, a PAFC pedig egy extra megoldással ollózós gólt lőtt. Mentünk előre, próbáltunk játszani, de az utolsó harmadban sajnos mindig belehibáztunk, melyekkel vendégeink kontrázhattak. Az első félidő végén hatalmas ziccert hibáztunk, az a gól jókor jött volna. A második játékrészben pedig már későn sikerült szépítenünk. A közel azonos erőt képviselő ellenfelünknek azzal sikerült megnyerni a mérkőzést, hogy, míg nálunk nem volt kiemelkedő teljesítmény, náluk kettő-három is, és ez döntő volt” - értékelt Nagy Lajos vezetőedzőnk.

Jó teljesítményt nyújtott: Varga

U17: „B” csoport, 8. forduló: PAKSI FC - UTE 1 - 3 (1 - 2)

Kezdők: Török, Laki, Kurta, Szalkai, Gregor, Dózsa, Zoltán, Blága, Lakatos-Lengyel, Lengyel, Heisler

Cserék: Herman, Borsi, Prantner, Berger

Gólunkat Zoltán (32’’) szerezte.

Ellenfelünk hamar előnyhöz jutott, mert nem tudtuk megfelelő módon lereagálni a változtatásaikat. A mezőnyben kiegyenlített játék folyt, de önmagunkhoz képest is pontatlanok voltunk, és ez jóval kevesebb támadást, valamint helyzetet hozott, mint a korábbi mérkőzéseinken. A félidőben változtattunk, ami csak némi javulást eredményezett. Az ellenfél megérdemelten nyert, hisz’ ezen a napon nem volt több a csapatban sem egyénileg, sem együttesen” - így Péter Norbert edzőnk.

Jó teljesítményt nyújtottak: Lakatos-Lengyel, Zoltán, Lengyel

U16: „B” csoport, 8. forduló: PAKSI FC - MOL Fehérvár FC 2 - 2 (1 - 0)

Kezdők: Herman, Perger, Mácsik, Ádám, Marosi, Marsai, Binder, Karaszi, Szivós, Pesti, Berényi

Cserék: Hübner, Répási, Rogács, Horváth

Góljainkat Marsai (9’) és Pesti (71’) szerezték.

Szombaton a Fehérvárt fogadtuk, és egy fordulatos mérkőzésen, végig háromesélyes találkozón végül egy igazságos 2-2 született. Lassan mérkőzéseinkre egy sablon nyilatkozatot is készíthetnénk! Van egy hibátlan, nagyon tartalmas első félidőnk, majd azt egy hihetetlen, gyermeteg hibákkal teletűzdelt második játékrész követi. Ez alkalommal is sikerül a második félidőben két gólt ajándékozni az ellenfelünknek - értékelt Mácsik Attila edzőnk.

U15: I. osztály, 24. forduló: DVTK - PAKSI FC 3 - 1 (2 - 0)

Kezdők: Bakodi, Máté, Szabó, László, Pupp, Babos, Győrfi, Tóth, Palóka, Szabó, Hekfusz D.

Cserék: Hekfusz R., Kispál, Köllő, Szilágyi, Kárpáti

Gólunkat Pupp (80’) szerezte.

„Sajnos az egész mérkőzést tekintve nagyon lassan és gyengén játszottunk. A korai indulás, valamint a hosszú út mindenkin meglátszott, nem tudtuk felvenni a mérkőzés ritmusát. Három nagyon butácska gólt kaptunk, így azt kell mondjam, megérdemelt hazai siker született. A következő fordulóban mindenképpen javítanánk” - fogalmazott Haraszti Zoltán trénerünk.

U14: I. osztály, 24. forduló: DVTK - PAKSI FC 4 - 3 (2 - 1)

Kezdők: Ulbert, Kovács, Májik, Juhász, Éger, Marcsa, Soós, Galambos, Szabó, Niklos, Dörömböző

Cserék: Wiesner, Kajári, Jáksó, Jenei

Góljainkat Galambos (10’, 84’) és Dörömböző (75’) szerezték.

Az első félidőben rosszul oldottuk meg a labdavesztés utáni átmeneteket, ezt pedig az ellenfelünk gyors játékosai könyörtelenül kihasználták. Készültünk erre, de a mérkőzés elején nem voltunk eléggé koncentráltak. Pozitívum, hogy a mérkőzésen többet birtokoltuk a labdát és több helyzetet dolgoztunk ki ellenfelünknél. A három rúgott gól mellett további három-négy nagy lehetőségünk volt a gólszerzésre. Minden szempontból tanulságos mérkőzés volt, ami a gyerekek fejlődését jól szolgálta, és még motiváltabbá tesz minket a hátralévő mérkőzésekre - így Wiesner József vezetőedzőnk.

U13: Kiemelt csoport - Dél-Nyugat, 16. forduló: PAKSI FC - Tatabányai Sport Club 6 - 0 (0 - 0)

Kezdők: Palencsár, Orbán-Zaják, Biszak, Farsang, Rauf, Tojzán, Farkas, Kródi, Tanos, Bagó, Somogyi

Cserék: Szabján, Selyem

Góljainkat Somogyi (37’), Farkas (44’), Orbán-Zaják (47’), Tojzán (49’), Bagó (52’) és Tanos (58’) szerezték.

„A múlt heti, Siófok elleni, idegenbeli mérkőzésünk után már nagyon vártuk az első hazai találkozónkat. A Tatabánya ellen papíron mi számítottunk az összecsapás esélyesének, ugyanakkor elkeserítő első félidőt produkáltunk. Teljesen rossz felfogásban játszottunk, kapkodtunk és rosszul használtuk ki a helyzeteinket. A szünet azonban jót tett a csapatnak. Ezek a mérkőzések általában akkor dőlnek el, ha az esélyesebb csapat megszerzi első találatát, ugyan erre nekünk már a második percben megvolt a lehetőségünk, végül a harminchetedikben sikerült gólt abszolválni. Az első után pedig már sorra jött a többi is. Összességében megérdemelt győzelmet arattunk, de mind bennem, mind játékosaimban van hiányérzet. A következő ellenfelünk a Puskás Akadémia lesz, ami nagyobb erőpróba, de újra nyerni szeretnénk” - nyilatkozott Köllő Roland vezetőedzőnk.

Kezdők: Almási, Köllő, Osztermájer, Krausz, Péter, Stier, Wiesner, Steiner, Vargyas

Cserék: Szoó, Klem, Varga, Kákai, Rostás

Góljainkat Osztermájer (24’), Péter (49’) és Krausz (59’) szerezték.

„Tompán, bambán játszottunk. Rengeteg hibát követtünk el, és ezeket ellenfelünk egytől egyig kihasználta. Úgy néz ki, tovább folytatódik a vasárnapi szindrómánk, egyszerűen továbbra is képtelenek vagyunk a hét utolsó napján nyerni. A következő fordulóban természetesen győzelemmel javítanánk” - fogalmazott Sárai György vezetőedzőnk.