Budafok - Paks 2 - 9

2021. ápr. 25.  -  NB I.
Több mint féltucatot vágtunk a sereghajtónak.

OTP Bank Liga 2020/2021, 31. forduló - 2021.04.25. - 14:30 - MINDENT BELE, FIÚK!

A Budafok összeállítása

Kezdők: Póser, Nikolic, Oláh, Kovács, Micsinai, Takács, Huszti, Csonka, Medgyes, Jagodics, Szabó

Cserék: Kovács, Bese, Margitics, Zeke, Fekete, Ihrig-Farkas, Kulcsár, Soltész, Iharos, Skribek, Lőrinczy

Vezetőedző: Csizmadia Csaba

Csapatunk kerete

Kezdők: Hegedüs - Szabó J., Tamás, Böde, Lorentz - Balogh, Bognár, Papp - Nagy, Ádám, Hahn

Cserék: Holczer, Vági, Gévay, Szélpál, Szakály, Haraszti, Osváth, Sajbán, Bertus, Szabó B.

Hiányzók: Windecker (sérült)

Vezetőedző: Bognár György

Helyszín: Budapest, Budafoki MTE Sporttelep

Játékvezetők: Bognár Tamás (játékvezető), Kóbor Péter (tartalékjátékvezető), Buzás Balázs (asszisztens), Márkus Tamás (asszisztens), Takács János (alapvonali játékvezető) és Ducsai József (alapvonali játékvezető)

Képek: Budafoki MTE

Percről percre

1. perc: A Budafok kezdte a mérkőzést.

1. perc: Ádám-Bognár összjáték a pálya tengelyében, de csatárunk végül nem tudott lőni a tizenhatoson belül.

4. perc: Balogh forgatott jól a bal oldalon igyekvő Nagynak, aki aztán befelé húzódott, majd a tizenhatos sarkától lőtt, próbálkozását azonban sajnos blokkolták.

6. perc: Bognár tekert kapura egy bal oldali szabadrúgást, amit Póser csak öklözni tudott, a kipattanót Ádám lőtte vissza, a kapu előtt Papp kanalazott bele, de a labda sajnos a kapu mellett hagyta el a játékteret.

8. perc: Böde kapott sárga lapos figyelmeztetést egy elkésett belépőért a bal oldalon.

9. perc: Kovács bal oldali veszélyes szabadrúgását Hegedüs tolta a felső léc fölé. Szép volt, kellett!

12. perc: Bognár veszélyes szögletét Szabó fejelte a kapu fölé.

14. perc: Hahn-Ádám összjáték a jobb oldalon, ám az utolsó passzba sajnos hiba csúszott.

15. perc: Gól. Nem voltunk elég agresszívak a tizenhatosunk előterében, végül pedig Medgyes lőtte a labdát Hegedüs mellett a kapunkba.

Budafoki MTE - PAKSI FC 1 - 0

17. perc: Nagy vetődött egy kapu elé érkező labdáért, amit ugyan el is ért, de Póser hatástalanítani tudta a próbálkozást.

17 perc: Góóól! Bognár mértani pontosságú, jobb oldali beadását Nagy vette le középen, és talált 12 méterről a kapuba. Ez az!

Budafoki MTE - PAKSI FC 1 - 1

21. perc: A partjelző nézett el egy lest a hazai jobb oldalon, ami után a labda a kapufánkon csattant.

27. perc: Góóól! Papp vezethette teljesen tisztán a pálya tengelyében a labdát, majd 15 méterről a kapuba vágta azt! Gyerünk, srácok!

Budafoki MTE - PAKSI FC 1 - 2

29. perc: Hagedüs hatástalanított magabiztosan egy távoli próbálkozást.

31. perc: Nagy lőtt megközelítőleg 20 méterről a kapu mellé. Meg kellett próbálni, tisztán volt!

37. perc: Lorentz jobb oldali beadását Hahn elől az utolsó pillanatban fejelték el.

38. perc: Góóól! Hahn köszönt egy lepattanó labdát a tizenhatoson belül, majd a kapuba vágta!

Budafoki MTE - PAKSI FC 1 - 3

40. perc: Hahn kapott egy hosszú indítást középen, de kapáslövése sajnos a kapu fölé vágódott.

42. perc: Bognár lőtt a kapu mellé kapásból a tizenhatos vonalától egy jobb oldalról érkező labdát.

43. perc: Gól. Nem figyeltünk hátul, és egy, a felezővonalnál gyorsan elvégzett hazai szabadrúgással Takács ugrott ki egyedül, majd lőtt a kapunkba.

Budafoki MTE - PAKSI FC 2 - 3

45. perc: Góóól! Hahn-Ádám kényszerítő a pálya tengelyében, majd utóbbi lőtt 14 méterről a kapubaaa.

Véget ért az első félidő. Budafoki MTE - PAKSI FC 2 - 4 Gyerünk, srácok!

Változtattak a szünetben a hazaiak: Micsinai helyett Kulcsár folytatta.

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

47. perc: Egy lendületes kontra után Lorentz adat középre a labdát félmagasan, majd Ádám érkezett, de lövés sajnos a kapu mellé ment.

52. perc: Lorentz újbóli jobb oldali beadását Póser gyűjtötte be.

52. perc: Kovács került teljesen üresen ziccerbe a kapunktól pár méterre, lövését Hegedüs hatalmas bravúrral fogata. Szép volt!

55. perc: Góóól! Balogh indított zseniálisan egy támadást, majd Bognár kiváló labdát adott Hahnnak a pálya tengelyében, végül csatárunk 16 méterről, védhetetlenül lőtt a kapuba.

Budafoki MTE - PAKSI FC 2 - 5

56. perc: Kettőt cseréltünk: Nagy és Ádám helyett Sajbán és Szabó B. kapott lehetőséget.

58. perc: Góóól! Most Bognár lépett ki középen egyedül egy nagyszerű labdaszerzést követően, aztán 14 méterről nem hibázott.

Budafoki MTE - PAKSI FC 2 - 6

60. perc: Hegedüs fülelt le kiválóan egy előre ívelt hazai labdát.

62. perc: Szabó B. tekert egy szépet a tizenhatos sarkától, Pósernek kellett nyújtóznia.

64. perc: Kettős csere a hazaiaknál is: Husztit és Csonkát Fekete és Soltész váltotta.

65. perc: Lorentz tűzött kapura egy labdát éles szögből, a jobb oldalról, de Póser védeni tudott.

67. perc: Bognár veszélyes szögletét középen Papp fejelte kapura, a felső léc alá igyekvő labdát Póser az utolsó pillanatban paskolta fölé.

71. perc: Újra kettőt változtattunk: Böde helyett Szélpál és Balogh helyett Haraszti lépett a pályára. A Budafok is cserélt: Szabó helyett Lőrinczy és Takács helyett Skribek kapott lehetőséget.

71. perc: Góóól! Bognár egy bal oldali szabadrúgása után Szabó J. csúsztatta a labdát a hálóba.

Budafoki MTE - PAKSI FC 2 - 7

73. perc: Góóól! Bognár lőtt a kapuba a tizenhatos vonaláról, középről. 2 - 8

74. perc: Egy kontra után Haraszti maradt üresen a bal oldalon, sajnos lövése a kapufán csattant.

76. perc: Utolsó változtatásunkat is kihasználtuk: Bognár helyett Szakály lépett a pályára.

79. perc: Lőrinczy lőtt messze a kapunk fölé 16 méterről.

85. perc: Haraszti lágy, bal oldali beadásáról a kapu előtt Hahn centikkel maradt csak le.

90. perc: Szélpál kapott sárga lapos figyelmeztetést.

90+2. perc: Góóól! Sajbán bal oldali, lapos beadását a rövid oldalon Hahn pöckölte a kapuba.

Véget ért a mérkőzés! Budafoki MTE - PAKSI FC 2 - 9 Szép volt, fiúk!