Siker a Gyirmót, dupla győzelem a Kecskemét és kiütés a Szekszárd ellen.

U19: „B” csoport, 10. forduló: UTE - PAKSI FC 3 - 2 (1 - 1)

Kezdők: Kovács, Varga, Túri, Skripek, Nagy, Homonnay, Dévényi, Fuják, Paksi, Bognár, Nickl

Cserék: Bencze, Vén, Budai, Madár, Tarczal

Góljainkat Paksi (43’) és Homonnay (54’) szerezték.

Jó idő, kitűnő pálya, jó játékvezetés, csak az eredmény nem az igazi. Nagyszerűen kezdtünk, az első tizenöt percben két helyzetet is sikerült kialakítani, és sajnos kihagyni. Ellenfelünk az első negyedóra végén járt először a kapunknál, és köszönte szépen, megbüntette a kihagyott helyzeteket. A félidő hátralévő szakaszában már kiegyenlített játék zajlott helyzetekkel itt is, ott is. A mi lehetőségeink ziccerek voltak, melyeket sorra elpuskáztunk, de azért sikerült a félidő végén egyenlíteni. A második játékrészt is jól kezdtük, sikerült átvenni a vezetést, és megvolt a lehetőségünk lezárni a mérkőzést. Sajnos nem sikerült, és egyre pontatlanabb játékunkkal ellenfelünket sikerült visszahozni a mérkőzésbe, akik a hosszabbításban éltek is a lehetőségekkel. Végig nyílt mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasználó UTE-nak sikerült begyűjteni a három pontot” - értékelt Nagy Lajos vezetőedzőnk.

Jó teljesítményt nyújtottak: Varga, Kovács F.

U17: „B” csoport, 5. forduló: Nyíregyháza Spartacus FC - PAKSI FC 7 - 2 (4 - 2)

Kezdők: Tököl, Kurta, Borsi, Szalkai, Gregor, Dózsa, Zoltán, Blága, Lakatos-Lengyel, Lengyel, Heisler

Cserék: Laki, Prantner, Molnár

Góljainkat Dózsa (14’) és Zoltán (37’) szerezték.

„A korábbi mérkőzésekhez képest rendkívül rossz felfogásban játszottunk. Annak ellenére, hogy vezettünk, hátrányát ellenfelünk hamar le tudta dolgozni. A félidőben kényszerű cseréket kellett végrehajtanunk sérülések miatt, ami a megtépázott csapat hangulatát még inkább visszavetette, így egy gárda maradt a pályán. Ez a felfogás eddig nem volt jellemző a csapatra, bízom benne, többször nem is lesz” - így Péter Norbert edzőnk.

U17: „B” csoport, 10. forduló: PAKSI FC - PMFC 2 - 5 (0 - 3)

Kezdők: Török, Ádám, Kurta, Borsi, Szalkai, Molnár, Dózsa, Gregor, Prantner, Lakatos-Lengyel, Heisler

Cserék: Laki, Blága, Horváth, Ludányi

Góljainkat Dózsa (47’) és Lakatos-Lengyel (67’) szerezték.

Az egyéni hibáink következtében hamar hátrányba kerültünk, így a mérkőzésre előzetesen tervezetteken változtatnunk kellett. Sok hibával játszottunk, az adódó lehetőségeinket is a rossz technikai megoldásaink akadályozták meg. A félidőben „rendeztük sorainkat”, és egész más minőségben futballoztunk tovább, ami több támadást és gólokat eredményezett. Ebben a félidőben több bíztató dolgot is láttam, de ez a mérkőzés megfordítására nem volt elegendő. Továbbra is sok a hiányzó és a probléma, de készülünk a további feladatokra” - így Péter Norbert edzőnk.

Jó teljesítményt nyújtottak: Gregor, Dózsa, Lakatos-Lengyel

U16: „B” csoport, 10. forduló: PAKSI FC - Gyirmót SE Győr 2 - 1 (0 - 0)

Kezdők: Hübner, Perger, Mácsik, Binder, Marosi, Marsai, Karaszi, Szivós, Répási, Pesti, Berényi

Cserék: Bakodi, Berger, Kispál, Szilágyi

Góljainkat Pesti (57’) és Répási (64’) szerezték.

Mindkét csapat nyerni szeretett volna, így egymásnak ugrottak a csapatok, amiből igen nagy iramú első félidő kerekedett. Sajnos a nagy igyekezet miatt sok technikai hiba és sok szabálytalanság jellemezte az első játékrészt. A szünet után pontosabban és veszélyesebben játszottunk, és két remek csatár teljesítmény révén a hatvannegyedik percben 2-0-s vezetést szereztünk. A kilencvenedik percben a szimpatikus, támadó focit játszó gyirmóti csapat megszerezte a szépítő gólját, ennek ellenére megérdemelten győztünk. A második félidőben mutatott játék alapján az egész csapatot dicséret illeti” - értékelt Mácsik Attila edzőnk.

U15: I. osztály, 26. forduló: PAKSI FC - KTE La. 2 - 0 (1 - 0)

Kezdők: Bakodi, Máté, Somorjai, László, Pupp, Babos, Győrfi, Tóth, Palóka, Szabó, Hekfusz D.

Cserék: Hekfusz R., Gáspár, Kárpáti, Köllő, Tóth

Góljainkat Szabó (7’) és Kárpáti (73’) szerezték.

„Megérdemelt sikert arattunk, és akár nagyobb gólkülönbséggel is győzhettünk volna. Gratulálok a csapatomnak” - fogalmazott Haraszti Zoltán trénerünk.

U14: I. osztály, 26. forduló: PAKSI FC - KTE La. 3 - 0 (1 - 0)

Kezdők: Ulbert, Májik, Juhász, Jáksó, Éger, Marcsa, Galabos, Tillman, Szabó, Vesza, Dörömböző

Cserék: Wiesner, Kajári, Soós, Huber, Haskó

Góljainkat Galambos (30’), Éger (51’) és Soós (82’) szerezték.

Nagyon koncentráltan és fegyelmezetten játszott a csapat, ez volt a győzelem kulcsa. Az előző fordulókban az találkozók bizonyos szakaszaiban jobban játszott a csapat, mint a mostani mérkőzésen. Ez alkalommal inkább a küzdelem dominált, sok pontatlanság volt a játékban. A három szép találatunk mellett több lehetőségünk is volt a gólszerzésre. Úgy gondolom, hogy játékban még többre lehetünk képesek a következő hetekben. Gratulálok a fiúknak - így Wiesner József vezetőedzőnk.

U13: Kiemelt csoport - Dél-Nyugat, 17. forduló: Szekszárdi UFC - PAKSI FC 0 - 12 (0 - 6)

Kezdők: Palencsár, Orbán-Zaják, Biszak, Rauf, Farsang, Selyem, Tojzán, Farkas, Kródi, Bagó, Somogyi

Cserék: Tanos, Szabján, Molnár

Góljainkat Orbán-Zaják (3’), Farsang (9’, 48’, 56’), Somogyi (14’), Tojzán (19’, 32’), Rauf (27’, 54’), Bagó (29’, 52’), Farkas (35’) szerezték.

„Abszolút profi hozzáállást tanúsított a csapatom. Csapatként jól funkcionáltunk és voltak jó egyéni megnyilvánulások is. Léptünk előre, hiszen pár hete a hasonló képességű Tatabányát nehezebben sikerült legyőznünk. A srácok hozzáállása is rendkívül sokat javult” - nyilatkozott Köllő Roland vezetőedzőnk.