Kisvárda - Paks 5 - 1

2021. máj. 09.  -  NB I.
Tovább tart a vesszőfutásunk Kisvárdán...

OTP Bank Liga 2020/2021, 33. forduló - 2021.05.09. - 17:30 - MINDENT BELE, FIÚK!

A Kisvárda összeállítása

Kezdők: Dombó, Kravchenko, Cirkovic, Ötvös, Sassa, Karabelyov, Melnyik, Viana, Kovácsréti, Leoni, Hej

Cserék: Minca, Artem, Zilicic, Horváth, Bumba, Navratil, Jelena, Prenga, Camaj

Vezetőedző: Supka Attila

Csapatunk kerete

Kezdők: Holczer - Lorentz, Szélpál, Böde, Szabó J. - Bertus, Bognár, Szakály, Papp - Hahn, Szabó B.

Cserék: Hegedüs, Végi, Gévay, Balogh, Haraszti, Kulcsár, Sajbán, Nagy

Vezetőedző: Bognár György

Helyszín: Kisvárda, Kisvárdai Várkerti Stadion (Várkerti Stadion)

Játékvezetők: Bogár Gergő (játékvezető), Varga Gábor (tartalékjátékvezető), Bornemissza Norbert (asszisztens), Horváth Róbert (asszisztens), Antal Péter (alapvonali játékvezető) és Radványi Ádám (alapvonali játékvezető)

Fotók: Móricz Csaba/kisvardafc.hu

Percről percre

1. perc: Csapatunk kezdte a mérkőzést.

5. perc: Szabó, Bertus, Szakály a labda útja a bal oldalon, végül szöglett lett a szép játékból. Bognár sarkrúgását pedig Szabó csúsztatta a kapu fölé.

7. perc: Viana veszélyes lövése pattant a kapunk mellé.

8. perc: Gól. Holczer jött ki rosszul a kapujából, Viana köszönte és a hálónkba fejelt.

Kisvárda - Paks 1 - 0

9. perc: Bognár kapott sárga lapos figyelmeztetést, mert idő előtt végzett el egy szabadrúgást.

13. perc: Gól. Melnyiket hagytuk üresen a pálya tengelyében, aki egy kis vezetés után, 18 méterről laposan a kapunkba lőtt.

Kisvárda - Paks 2 - 0

17. perc: Szabó veszélyes bal oldali beadását a középen érkező Szakály elől fejelték el a hazaiak.

23. perc: Újabb veszélyes hazai szöglet, ismét Viana fejelhetett a kapunk előterében, a labda ezúttal centikkel, de a felső kapufánk fölött hagyta el a játékteret.

26. perc: Szabó B. egy-egyezhetett a tizenhatos jobb felében, de sajnos szerelni tudták.

32. perc: Papp-Szakály összejáték nem volt pontos a jobb oldalon, így végül lehetőségünk sem lett az ígéretesen induló támadás végén.

34. perc: Gól. Ismét egy szöglet… Most Ötvös maradt egyedül az ötösünkön, és fejelt tisztán a kapunkba. Ébresztő, gyerekek!

Kisvárda - Paks 3 - 0

40. perc: Böde kapott sárga lapos figyelmeztetést könyöklésért.

43. perc: Bognár tekert nem sokkal a kapu fölé a bal oldalról, éles szögből egy szabadrúgást.

44. perc: Sassa lőtt vagy 20 méterről messze a kapunk fölé.

45. perc: Gól. Csúnyán eladtunk egy labdát a térfelünk felénél, és a kontrát sem tudtunk levédekezni, mely végén Leoni lőtt a kapunkba.

Véget ért az első félidő. Kisvárda - Paks 4 - 0

Változtattunk a szünetben: Hahn, Bognár, Szakály és Bertus helyett Nagy, Kulcsár, Haraszti és Balogh lépett a pályára.

46. perc: A Kisvárda kezdte a második játékrészt.

47. perc: Holczer védett egy hatalmasat. Melnyik elé pattant szerencsésen egy labda 7 méterre a gólvonalunktól, amiből ziccer keletkezett, de kapusunk nagy bravúrt mutatott be.

54. perc: Nagy bal oldali beadását Lorentz fejelte kapura, de a túlságosan lelassuló labdát Dombó sajnos magabiztosan fogta.

57. perc: Holczer fogott vetődve egy távoli, lapos próbálkozást, kellett!

66. perc: Kettős csere a hazaiaknál: Ötvös helyett Horváth és Viana helyett Zlicic kapott lehetőséget.

66. perc: Nagyot buktatták az alapvonalnál, a tizenhatoson belül, büntetőt kaptunk.

67. perc: Góóól! Haraszti magabiztosan értékesítette a tizenegyest.

Kisvárda - Paks 4 - 1

71. perc: Lorentz ért vissza kitűnően egy hazai kontrával és az utolsó pillanatban tanítanivaló módon tisztázott. Kellett!

76. perc: Mindkét csapat változtatott: Nálunk Szabó B-t Sajbán váltotta, a Kisvárdánál Sassa helyett Camaj és Kravichenko helyett Pregna állt be.

81. perc: Böde indult meg a jobb oldalon, de szorongatott helyzetből és éles szögből nem tudott veszélyes lövés elérni.

83. perc: Kapust cserélt a Kisvárda: Dombó helyett Artem kapott lehetőséget.

87. perc: Gól. Ismét nem tudtunk mit kezdeni egy felgyorsítással, ezúttal Camaj húzta meg a pálya tengelye felé a bal oldalról, majd távolról a kapunk sarkába lőtt. Aucsh...

90. perc: Böde kapott a bal oldalról egy labdát a tizenhatoson belül, de csak szorongatott helyzetben tudott kapura fordulni, így lövése sajnos már nem volt jó.

Véget ért a mérkőzés. Kisvárda - Paks 5 - 1