NBIII., Közép csoport, 6. forduló: Dabas-Gyón FC - PAKSI FC II 2 - 2 (0 - 0)

Kezdők: Ladányi, Ferenczy (Pusztai 63’), Szabó, Kovács (Iván 76’), Kócsa (Molnár 89’), Gábor, Peres, Bene, Sitku, Karacs, Barta

Cserék: Kertészn, Molnrá, Csernyicki, Vertetics, Pusztai, Bessenyei, Iván

Kezdők: Rácz, Gévay, Volter, Süvöltös, Windecker (Budai 63’), Gyurkits (Skripek 73’), Ribár (Görög 63’), Vas (Lakatos-Lengyel 81’), Szekszárdi, Kesztyűs, Kovács

Cserék: Simon, Varga, Lakatos-Lengyel, Skripek, Görög, Budai

Vezetőedző: Kindl István

Gólszerzők: Windecker 48’, Szabó 61’ (ög.), ill. Pusztai 64’, Barta 77’

A mérkőzés elejétől kezdve próbáltuk irányítani a játékot, viszont ismét rossz ütemben kezdtünk. Ellenfeleink pedig most már rendre visszaállnak ellenünk, és csak a kontrákra összpontosítanak, így tett a Dabas is. Mi próbáltuk feltörni a védekezésüket, de hiányzott a támadó harmadunkban az egy az egy elleni jó teljesítmény és a pontos passzok, így meddő mezőnyfölényünk volt. A második játékrész elején sikerült ritmust váltanunk, és a támadó szekciónkban több párharcot is megnyertünk, főleg a jobb oldalon, Süvöltös révén. Rendre jól adtuk be a labdákat, melyekből végül két gólt szereztünk. 0-2 után több ziccert is kialakítottunk, de sajnos ezeket elhibáztuk. Cseréink után egy picit megtört a játékunk, és a Dabas a semmiből egy távoli bombagóllal szépíteni tudott. Ezt követően sem tűnt úgy, hogy baj lenne, támadtunk, és csak az volt a kérdés, mikor szerezzük meg a harmadik gólunk. Ennek ellenére egy bal oldali beadásból egyenlített a hazai gárda. Az utolsó percekben akár még nagyobb gond is lehetett volna…

„Vereséggel felérő döntetlent értünk el, ahol a játék képe alapján többszörösen is megnyerhettük volt a találkozót. Dabason hagytunk két pontot, amiért rendkívül csalódott vagyok. Örömteli dolog viszont, hogy közel fél éves kihagyás után Vas Gábor nagyszerűen tért vissza a pályára” - fogalmazott a találkozót követően vezetőedzőnk, Kindl István.