Sajbán: Akár már az első félidőben többet lőhettünk volna

2021. szept. 11.  -  NB I.
Csatárunk elmondta, milyennek látta Ő belülről az MTK elleni 3-2-es sikerünk.

„Az első félidőben nagy fölényben játszottunk, és rengeteg helyzetet is kidolgoztunk. Akár már akkor lőhettem, lőhettünk volna még egy gólt a megannyi lehetőség közül, hiszen sok támadást alakítottunk ki. A második játékrész elején folytattuk az első negyvenöt perc lendületét, jött is a harmadik találat. 3-0 után azonban kicsit kijjebb nyíltunk, az MTK pedig kontrákkal könnyen átjött rajtunk, főleg a labdavesztéseink után. Valahogy nem volt bennünk ma több, így ekkor már csak az eredményt próbáltuk tartani, annak ellenére, hogy egy-két leindulásból mi is veszélyeztettünk. A második félidőre azt lehet mondani, mint az Újpest ellen két hete, a három pont megszerzése volt a cél. Annak ellenére, hogy két gólt szereztem, ha jobb ütemben lövöm, vagy a többiek, magabiztosabb mérkőzés lehetett volna. A helyzetkihasználásomon javítanom kell, illetve nem engedhetünk ekkora előnyből feljönni ellenfelet” - így a találkozót követően Sajbán Máté, aki hat fordulót követően már öt gólt számlál.