A sikert az U15-ös csapatunk szállította.

U19: Alap csoport, 4. forduló: Gyirmót SE Győr - PAKSI FC 1 - 0 (1 - 0)

Kezdők: Simon, Zsákovics, Borsi, Skripek, Ribár, Vén, Vas, Heisler, Lakatos-Lengyel, Fuják, Paksi

Cserék: Nickl, Balogh, Dévényi, Kurta

„Ezen a mérkőzésen szinte csak mezőnyjáték folyt, a kapuk ritkán forogtak veszélyben. Két hasonló játékerőt képviselő csapat eredményéről egy átlövéstől két méterre álló védő kezére vágódó labda után megítélt tizenegyes döntött...” - értékelt Osztermájer Gábor vezetőedzőnk.

U17: Alap csoport, 4. forduló: UTE - PAKSI FC 4 - 2 (2 - 0)

Kezdők: Hübner, Horváth, Mácsik, Ádám, Binder, Karaszi, Pesti, Berényi, Répási, Marsai, Molnár

Cserék: Berger, Kispál, Büki

Góljainkat Pesti 52’, 79’ szerezte.

„Nem kezdtük jól a mérkőzést, a negyedik percben a védőink mögé beívelt labdát a kimozduló kapusunk felett a hazaiak támadója a kapunkba emelte. Ezt követően átvettük a játék irányítását, sorra dolgoztuk ki helyzeteinket, de a befejezéseket elkapkodtuk. A huszonharmadik percben a tizenhatoson kívül tisztázni szándékozó kapusunk kezére rúgta az ellenfél játékosa a labdát, ezért a játékvezető kiállította hálóőrünket. Második számú kapusunk betegség miatt hiányzott, így mezőnyjátékosunk, Ádám Dominik állt a kapuba. Mindezek ellenére nem törtünk meg, és továbbra is bátran futballoztunk. A félidő vége előtt egy védekezési hibánkat kihasználva újabb gólt szereztek a hazaiak. A második játékrészben is kezdeményezők voltunk, Pesti góljával visszajöttünk a mérkőzésbe. Próbálkoztunk, de az UTE kihasználta emberelőnyét, és újabb két gólt szerzett, amire már csak eggyel tudtunk válaszolni…” - így Kollarics Zsolt edzőnk.

Jó teljesítményt nyújtottak: Pesti, Horváth, Mácsik, Marsai

U16: Kiemelt csoport, 4. forduló: ETO FC Győr - PAKSI FC 1 - 1 (0 - 1)

Kezdők: Bakodi, Máté, Somorjai, László, Pupp, Babos, Tóth, Ignácz, Szabó, Palóka, Gáspár

Cserék: Forster, Köllő, Győrfi, Szilágyi, Hekfusz

Gólunkat Szabó 8’ szerezte.

„Jól kezdtük a találkozót, és hamar megszereztük a vezetést. Ezt követően azonban hamar visszaesett a játékunk, és a Győr jobban futballozott. Ellenfelünk helyzeteket is dolgozott ki, de kapusunk mindig a helyén volt. A második játékrészben már ismét jobban játszottunk, ekkor mindkét oldalon adódtak helyzetek, így összességében igazságos döntetlen született” - beszélt meglátásairól trénerünk, Haraszti Zoltán.

U15: Kiemelt csoport, 4. forduló: PAKSI FC - ETO FC Győr 3 - 1 (1 - 1)

Kezdők: Wiesner, Kovács, Májik, Juhász, Éger, Marcsa, Soós, Galambos, Balogh, Vesza, Dörömböző

Cserék: Ulbert, Haskó, Niklos, Tillman

Góljainkat Éger 24’ és Dörömböző 59’, 61’ szerezték.

„A mérkőzés elején velünk volt a szerencse, hiszen a győri csapatnak két nagy lehetősége is akadt a gólszerzésre. A félidő közepén egy jól eltalált szabadrúgással előnybe kerültünk, de hasonlóan az előző mérkőzéshez, hamar egyenlített a vendégcsapat. Ebben az időszakban védekezésben nem találtuk meg a megfelelő távolságokat, és pontatlanok voltunk a labdaszerzések után, tehát sok hibával játszottunk. A második játékrészt jól kezdtük, és sokat javult a játékunk az első félidőhöz képest. Egy szép kontratámadás után előnybe kerültünk, és pár perc múlva újabb gólt sikerült szereznünk. A győri csapatnak is voltak lehetőségei a gólszerzésre, de a kapu előtti szituációkban mi hoztunk jobb döntéseket. Összességében a mérkőzés fordulópontjaiból mi jöttünk ki győztesen, játékban azonban elmaradtunk a múlt heti teljesítményünkhöz képest. A második negyvenöt percnyi játékunk alapján nem érdemtelen a győzelmünk a mezőnyben jól játszó győri csapat ellen” - elemzett Wiesner József vezetőedzőnk.

U14: Alap csoport (nyugat), 4. forduló: MOL Fehérvár FC - PAKSI FC 5 - 0 (1 - 0)

Kezdők: Farkas, Szurma M., Bagó, Szurma Z., Selyem, Somogyi, Farsang, Wiesner, Tanos Tojzán, Palencsár

Cserék: Péter

„Sajnos a heti felkészülésünk nem volt problémamentes, sérülések és betegségek miatt a hét elején még a mérkőzés elhalasztásának lehetősége is felmerült. Bíztunk azonban a sérültek felépülésében, ami nem történt meg, ráadásul további játékosok estek ki a sorból betegség miatt. A mérkőzés kezdetére egy 2009-es születésű tartalék játékosunk maradt. Az első félidőben nagyon szervezetten játszottunk, átadva a kezdeményezés jogát a hazai csapatnak. Nem igazán találtak rajtunk fogást, a félidő utolsó percében egy nagy egyéni hibából kapott góllal szerzett vezetést a Fehérvár. Voltak ugyan ígéretes kontráink, de azokat nem tudtuk lejátszani, rosszul döntöttünk vagy rossz technikai megoldást választottunk. A második játékrészben a hazai szögletek és pontrúgások okozták a legnagyobb problémákat, több gólt is kaptunk rögzített szituációk után. Ezekben mindenképpen javulnunk kell a jövőben, bátrabban és határozottabban kell megoldjuk, amikor nyomás alatt játszunk a mérkőzés egésze alatt. Voltak jó egyéni teljesítmények, azonban több játékos is tudása alatt, megilletődötten játszott, ezért csapatszinten nem tudtunk kimagaslót nyújtani. Összességében azért vagyok csalódott, mert olyan visszatérő hibákból kaptunk gólokat, amiket régóta ismerünk. Szerettünk volna egy olyan mérkőzést játszani a Vidi ellen, ahol fel tudjuk mérni, hol tartunk. Erre most a külső körülmények miatt nem volt esélyünk” - nyilatkozta Köllő Roland vezetőedzőnk.