U13-as csapatunké a siker, de az U17 is nyert a Budai Futball Club ellen.

U19: Alap csoport, 5. forduló: PAKSI FC - Budai Futball Club SE 2 - 2 (1 - 1)

Kezdők: Török, Ludányi, Nickl, Borsi, Dózsa, Ribár, Gregor, Vén, Heisler, Paksi, Budai

Cserék: Sági, Zsákovics, Balogh, Dévényi, Fuják, Kurta

Góljainkat Paksi 55’, 58’ szerezte.

A mérkőzés nagy része az ellenfél térfelén folyt. Sok kapura lövéssel próbálkoztunk, és több helyzetünk is akadt. Az első félidőben nem voltunk agilisak, a másodikban váltani tudtunk, és sokat brusztoltunk, melynek köszönhetően megfordítottuk a mérkőzést. További helyzeteket dolgoztunk ki, sajnos azonban nem tudtuk lezárni a találkozót, az ellenfél pedig egy szögletből egyenlíteni tudott. A kapott gólok előtti pillanatokban (nemcsak ezen a mérkőzésen) olyanokat hibázunk, amire nem lehet felkészülni az edzéseken, abban reménykedem, hogy ezek a hibák csökkenni fognak - értékelt Osztermájer Gábor vezetőedzőnk.

U17: Alap csoport, 5. forduló: PAKSI FC - Budai Futball Club SE 6 - 1 (4 - 0)

Kezdők: Herman, Perger, Mácsik, Ádám, László, Máté, Horváth, Pesti, Gergényi, Marsai, Szabó

Cserék: Bakodi, Ignácz, Répási, Binder, Berger, Horváth, Szivós

Góljainkat Berényi 4’, 13’, Pesti 33’, 35’, Répási 82’ és Perger 90’ szerezték.

A mérkőzés elejétől mi irányítottuk a játékot, nyomást gyakorolva az ellenfélre sorban dolgoztuk ki helyzeteinket, amiből Berényi és Pesti kétszer is eredményes tudott lenni. A második félidőben is mi domináltunk, rendre megbontva az ellenfél védekezését, majd Répási révén újabb gólt szereztünk. A mérkőzés végén Perger egy kontratámadás során állította be a végeredményt. Magabiztos, jó támadójátékkal végig irányítottuk a mérkőzést, és ilyen arányban is megérdemelten nyertük - így Kollarics Zsolt edzőnk.

Jó teljesítményt nyújtottak: Berény, Pesti, Marsai, Horváth

U16: Kiemelt csoport, 5. forduló: PAKSI FC - Illés Akadémia-Haladás 2 - 2 (1 - 1)

Kezdők: Bakodi, Máté, Gáspár, László, Győrfi, Tóth, Ignácz, Szabó, Palóka, Hekfusz, Pupp

Cserék: Forster, Babos, Kispál, Köllő, Szilágyi

Góljainkat Szabó 33’ és Palóka 56’ szerezték.

„Nem valami jó előjelekkel indultunk neki a soron következő találkozónknak, ugyanis a heti felkészülésünk során sok játékosom betegséggel küzdött. Szerettünk volna halasztani, de ellenfelünk ebbe nem ment bele. A mérkőzés végig küzdelmes volt, 2-1-nél egy általunk teljesen jogosnak vélt büntetőt nem kaptunk meg, ami lezárhatta volna az összecsapást. Öt perccel a vége előtt pedig a Haladásnak ítéltek tizenegyest, amiből kialakult a végeredmény. Le a kalappal a játékosaim előtt, hiszen ilyen körülmények közt is hatalmasat küzdöttek, igazi kemény munkát tettek ebbe a mérkőzésbe” - beszélt meglátásairól trénerünk, Haraszti Zoltán.

U15: Kiemelt csoport, 5. forduló: Budapest Honvéd-MFA - PAKSI FC 3 - 1 (1 - 1)

Kezdők: Ulbert, Kovács, Májik, Niklos, Éger, Marcsa, Galambos, Tillman, Balogh, Vesza, Dörömöző

Cserék: Wiesner, Haskó, Lakatos-Lengyel, Hubér

Gólunkat Galambos 17’ szerezte.

Egész héten sok nehézséggel küzdöttünk, hiszen sérülések és betegségek miatt többen is hiányoztak a csapatból. Az első félidőben jól teljesítettek a fiúk, hiszen az előrefelé játékban bátran felvállaltuk az edzéseken gyakorolt mozgásokat, valamint védekezésben is stabilak és szervezettek voltunk. A hazai csapat sajnos már ebben az időszakban is többet birtokolta a labdát, és több helyzetet dolgozott ki. A második játékrészben már az első percektől nagy nyomás alatt voltunk, és a játékrész derekán a Honvéd pár perc alatt eldöntötte a mérkőzést. Gratulálok az ellenfélnek, de a mi csapatunknak is, hiszen a mérkőzés előtt kitűzött célokat teljesítette, és akadtak jó egyéni teljesítmények is - elemzett Wiesner József vezetőedzőnk.

U13: Kiemelt csoport - Dél-Nyugat, 4. forduló: PAKSI FC - Ferencvárosi TC 1 - 0 (0 - 0)

Kezdők: Rostás, Pumerschein, Kelem, Stier, Osztermájer, Péter, Wiesner, Krausz, Vargyas

Cserék: Steiner, Varga, Száraz, Szoó, Blága, Kákai, Kökény

Gólunkat Wiesner 69’ szerezte.

Kezdők: Demeter, Tóth, Weisz, Kaltenecker, Niklós, Földi, Ágoston, Csötönyi, Nagy

Cserék: Kutasi, Nagy N., Szücs

Az eredményből is egyértelműen látható, nem volt egy súlycsoportban a két csapat, de a srácokra nem lehet panaszom, minden tőlük telhetőt megtettek. Nem adjuk fel, megyünk tovább a megkezdett úton - így edzőnk, Nagy István.