OTP Bank Liga 2021/2022, 14. forduló - 2021.11.28. - 13:30

DVSC - PAKSI FC 1 - 1 (1 - 1)

Helyszín: Debrecen, Debreceni Nagyerdei Stadion

Nézőszám: 2433

Játékvezetők: Bognár Tamás (játékvezető), Berke Balázs (tartalékjátékvezető), Kóbor Péter (asszisztens), Huszár Balázs (asszisztens)

A DVSC összeállítása

Kezdők: Gróf, Nabil, Pávkovics (Szujó 70'), Ugrai (Soltész 84'), Ferenczi, Dzsudzsák, Németh (Sós 67'), Bódi (Babunski 84'), Bévárdi, Varga, Baráth

Cserék: Hrabina, Babunski, Gyönyörű, Szujó, Bényei, Sós, Bányai, Korhut, Soltész

Vezetőedző: Juan Carrillo

Csapatunk kerete

Kezdők: Rácz - Szabó J., Tamás, Kinyik - Medgyes (Lenzsér 59'), Balogh (Osváth 74'), Bognár, Windecker, Sajbán - Ádám (Pethő 84'), Böde (Nagy R. 59')

Cserék: Simon, Lorentz, Osváth, Papp, Lenzsér, Szabó B., Nagy, Pethő

Hiányzók: Nagy G. (sérült)

Vezetőedző: Bognár György

Gólszerzők: Ugrai 20', ill. Ádám 45+1'

Percről percre

1. perc: A Debrecen kezdte a mérkőzést.

1. perc: Ádám tört előre a pálya tengelyében, de ketten is szorongatták, így sajnos nem jutott sokáig a felezővonaltól.

3. perc: Bognár veszélyes szögletét Ádám feje elől Gróf öklözte el, nem sokon múlt, hogy támadónk érjen oda előbb.

7. perc: Sajbán tisztázott egy veszélyes, lapos, jobb oldali beadást, Nagyon kellett.

11. perc: Hatalmas ziccert hibáztunk. Ádám kapott kiváló labdát a pálya középen, és teljesen tisztán lőhetett tizenhat méterről, Gróf bravúrral hárított azonban. Ah..

15. perc: Újabb ziccert dolgozunk ki. Balogh-Ádám kényszerítőzött a tizenhatoson belül, majd csatárunk lőtt 14 méterről, Gróf meg egy újabb bravúrt mutatott be…

16. perc: Ádám fejelt nem sokkal a kapu fölé egy jobbról érkező labdát.

18. perc: Gróf védett magabiztosan egy távolról eleresztett gyenge, hazai próbálkozást.

20. perc: Gól. Ugrai ugrott ki a leshatárról, és vihette egyedül a kapunkra a labdát, Nem hibázott…

DVSC - PAKSI FC 1 - 0

25. perc: Medgyes lőtt vissza egy kipattanó szögletet jó 28 méterről, Grófnak nagyot kellett vetődnie, de sajnos megint odaért a sarokba igyekvő labdáért.

29. perc: Bognár játszott össze kiválóan Medgyessel a bal oldalon az alapvonalnál, de sajnos Sinan lapos beadása nem talált paksi játékost a kapu előterében.

29. perc: Balogh bal oldali beadásáról Ádám centikkel maradt le, így végül az a hazai portásé lett.

37. perc: Bognár csapott le egy szabad labdára a tizenhatoson belül, de nagyon éles szögből kellett lőnie a bal oldalon, nem sokkal ment mellé. Ah...

38. perc: Bévárdi kapott sárga lapos figyelmeztetést.

40. perc: Balogh-Bognár összjáték a jobb oldalon, de a beadást sajnos magasra sikeredett Ádámnak.

43. perc: Windecker szelídített meg egy labdát a tizenhatos vonalánál, majd lőtt nem sokkal a kapu fölé.

45. perc: Kiválóan ugrattuk ki Ádámot a pálya tengelyében, aki ismét laposan próbálkozott, Gróf újra odaért. Negyedik ziccerünk hibázzuk el.

45+1.perc: Góóól. Ádám fejelt a kapuba egy pontos szögletet. Ez az!

Véget ért az első félidő. DVSC - PAKSI FC 1 - 1

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt. Változtatás egyik oldalon sem volt.

50. perc: Medgyes húzta meg kiválóan a bal oldalon, beadására Ádám érkezett, de az sajnos az utolsó hazai védőben elakadt. Ah…, szép lett volna.

53. perc: Tamás kapott sárga lapos figyelmeztetést lerántásért.

59. perc: Medgyes kért cserét, nem tudta folytatni a játékot, helyett Lenzsér lépett a pályára, illetve Bödét Nagy R. váltotta.

63. perc: Balogh tette ki jól a bal oldalra Szabónak, aki kapásból a középen érkező Ádám fejére tette a labdát, ám az sajno a kapu mellett hagyta el a játékteret. Gyönyörű játék volt, csak a gól hiányzott a végéről.

65. perc: Rácznak kellett kiöklöznie a tizenhatosunkon kívülre egy veszélyes hazai sarokrúgást.

67. perc: Négy-kettes emberelőny rontottunk el. Meglehetett volna a vezetés…

67. perc: Módosítottak a hazaiak: Németh helyett Sós kapott lehetőséget.

70. perc: Ismét hazai csere: Pávkovicsot Szujó váltotta.

74. perc: Mi is cseréltünk: Balogh helyett Osváth folytatta.

81. perc: Nagy R. vett le kiválóan egy hosszú labdát a tizenhatos sarkánál, majd laposan a kapu mellé lőtt.

84. perc: Kettőt változtatott a DVSC: Ugrai és Bódi helyett Soltész és Babunski lépett a pályára. Mi is cseréltünk: nálunk Ádám helyett Pethő folytatta.

90. perc: Egy ígéretes kontrát vezettünk, de sajnos a végén Bognár jobb oldali beadása nem volt pontos.

90+2. perc: Lenzsér is "besárgult".

Véget ért a mérkőzés. DVSC - PAKSI FC 1 - 1