UP: Egy pontot hoztunk el Pécsről

2021. nov. 30.  -  Utánpótlás
U14-es csapatunk 2-2-t játszott Mecsekalján.

U19: Alap csoport, 11. forduló: Szeged-Csanád Grosics Akadémia - PAKSI FC 5 - 2 (3 - 1)

Kezdők: Török, Ludányi, Lakatos-Lengyel, Zsákovics, Dévényi, Borsi, Skripek, Osztermájer, Zoltán, Gregor, Nickl

Cserék: Dózsa, Heisler, Tarczal, Kurta

Góljainkat Skripek 10’ és Tarczal 84’ szerezte.

„Gyors gólváltás után négy komoly helyzetet hagytunk ki, amit az ellenfél két góllal büntetett. A második félidőben tovább növelték az előnyüket, mi pedig csak kozmetikázni tudtunk a végeredményen. Összességében a jobb csapat nyert” - értékelt Osztermájer Gábor vezetőedzőnk.

A játéknap összes eredménye és a tabella IDE kattintva érhető el.

U14: Alap csoport (nyugat), 12. forduló: PMFC - PAKSI FC 2 - 2 (0 - 1)

Kezdők: Nagy, Budai, Orbán-Zaják, Bagó, Tojzán, Soós, Galambos, Farkas, Farsang, Wiesner, Tanos

Cserék: Osztermájer, Selyem, Szurma Z., Rauf, Szurma M., Biszak, Somogyi

Góljainkat Galambos 1’ és Bagó 48’ szerezték.

„Érdekes mérkőzést játszottunk a listavezető otthonában. Ha azt veszem, hogy kétszer is kényszerűségből, sérülés miatt kellett belenyúlni a csapatba, és egy fegyelmezetlenség miatt közel fél órát emberhátrányban játszottunk, jó eredmény a döntetlen. Ha viszont azt nézem, hogy már 2-0-ra is vezettünk és koncentráltabb játékkal könnyen növelhettük volna előnyünket, akkor viszont joggal gondolhatom, hogy Pécsett hagytunk két pontot. Elégedett vagyok a csapat küzdőszellemével, létszámazonos felállásnál hellyel-közzel működött a labdakihozatalunk, letámadásaink eredményesek voltak. Javulnunk kell azonban abban, hogy ezt a minőségi játékot ne csak egy félidőn át tudjuk játszani, hanem a mérkőzés túlnyomó részében. Most megtapasztaltuk azt is, hogy egy fegyelmezetlenség elkövetése milyen következményekkel jár, meggyőződésem, hogy létszámazonos játékban győzelmet értünk volna el. A mérkőzés utolsó húsz percében nagy nyomás alatt voltunk, de hősiesen tartottuk az eredményt, több alkalommal a szerencse is mellénk pártolt. Egy hazai mérkőzésünk van még vissza az őszi szezonból, szeretnénk győzelemmel zárni az évet” - nyilatkozta Köllő Roland vezetőedzőnk.

U13: Kiemelt csoport - Dél-Nyugat, 13. forduló: Puskás Akadémia FC - PAKSI FC 8 - 3 (0 - 0)

Kezdők: Rostás, Pumerschein, Szoó, Stier, Osztermájer, Száraz, Péter, Krausz, Vargyas

Cserék: Varga, Blága, Kákai, Kökény, Pál

Góljainkat Osztermájer 35’, 65’ és Száraz 40’ szerezték.

„Gyenge napot fogtunk ki, alulmúltuk önmagunkat. Játékunk messze elmaradt a megszokottól, hozzáállásunk pedig kifejezetten rossz volt” - fogalmazott Sárai György.

Kezdők: Tóth, Weisz, Nemere, Görgics, Niklós, Nagy, Fábián, Csötönyi, Nagy N.

Cserék: -

Góljainkat Nagy 6’, 28’, 45’, 59’ és Csötönyi 33’, 55’ szerezték.

„Óriási gratuláció a srácoknak, egy nagyon nehéz időszakban, négy fiatalabb játékossal a csapatban és egy mezőnyjátékossal a kapuban, továbbá csere nélkül sikerült kiállnunk. Egy nagyon jó mérkőzést játszanunk, ahol úgy gondolom, győzelmet érdemeltünk volna. Bár az eredmény nem ezt mutatja, de a srácok az én meglátásom szerint a hétvégén győztek. Csak így tovább” - értékelt Nagy István vezetőedzőnk.