(Kategória: NB I.)
Küldte: Zomborka
2018 augusztus 25 - szombat, 20:50

Csertői Aurél értékelése a Puskás Akadémia FC elleni győzelmünkről

Az OTP Bank Liga 2018/2019 6. fordulójában 3-2-re legyőztük a Puskás Akadémiát. A mérkőzést követő sajtótájékoztatón így értékelt vezetőedzőnk:

- Nem mondanám, hogy nehéz meccs volt, mert 2-0 után be kell rúgni a helyzetet, és akkor 3-0, és nem beszélünk nehézségről. Úgy látszik viszont, ha mi a kapusra vezetjük a labdát, az nem helyzet… Jól kezdtük a meccset, nyomás alatt volt az ellenfél, gólt rúgtunk, vezettünk, de nem használtuk ki az ellenfél sebezhetőségét, inkább kicsit elvesztettük a fonalat. Szünet után egyből gólt szereztünk, és ott volt utána a meccslabda, amit elhibáztunk, és onnan valamiért szétestünk. Felhoztuk az ellenfelet, hibát hibára halmoztunk, kiállítást hoztunk össze. Kellett a végén nagyon, hogy Hahn berúgja a ziccert, mert ő hibázott 2-0-nál. A cserék kényszerűek voltak, ráadásul az első félidőben, onnantól kezdve kevés lehetőségem volt, nagyon csínján kellett bánnom az egyetlen megmaradt cserével. A végén kellett a szerencse is ahhoz, hogy nyerni tudjunk, de ugye tudjuk, ilyen a foci.

Ezen hír származási helye: PAKSI FUTBALL CLUB