PAKSI FC - Kaposvári Rákóczi FC (NB II 4.)     2:2 (1:1)

Gólszerző: Remili 21', Hahn 56' ill. Andorka 23', Szakály 62'

PAKSI FC:
Nagy Gergely (Rácz Gergő 46') - Kővári Róbert, Nagy Ádám, Fejes András, Berdó Máté (Kiliti Róbert 46') - Egerszegi Tamás, Papp Kristóf (Kecskés Tamás 46'), Bertus Lajos (Nagy Richárd 60') - Haraszti Zsolt (Bartha László 60'), Hahn János (Simon András 60'), Remili Mohamed
Vezetőedző: Csertői Aurél

Kaposvári Rákóczi FC:
Bonnyai Márk (Pogacsics Krisztián 46') - Csiszer Balázs (Vachtler Csaba 46'), Lakatos Gergő, Tratnyek Balázs (Szabó Alex 46'), Fodor Marcell (Hadaró Valentin 46') - Godzsajev (Zsiga Ervin 46'), Nagy Richárd (Nagy Krisztián 46'), Tömösvári Bálint (Szakály Attila 46'), Kollega Krisztián (Bíró Dominik 46') - Nagy János (Beliczky Gergő 46'), Andorka Péter
Vezetőedző: Waltner Róbert

I. félidő:
Természetesen támadólag léptünk fel, és rendre eljutottunk a kaposváriak kapujának előterébe. Az első negyedórát Haraszti kapufát eltaláló lövésével zártuk le, amit később Egerszegi fejese követett, amit a kapus megfogott.
A 21. percben Remili kapott egy remek labdát Harasztitól a bal oldalon, amit a kilépő kapus mellett elegánsan a hosszú alsóba csavart. 1:0
Hamar egyenlítettek a vendégek, a 23. percben Andorka értékesített egy büntetőt. 1:1 Nagy Ádám buktatta Nagy Jánost.
Ugyan rendre rúgtuk a szögleteket, és a kapusnak is több alkalommal kellett védenie, de gólt már nem szereztünk, így a félidő: 1:1

II. félidő:
Az 56. percben a kapus és egyik belső védője nem értették meg egymást, Hahn jókor volt jó helyen, és a felpattanó labdát, átemelte a kapus feje fölött a hálóba, úgy 18 méterről. 2:1
Ismét hamar jött a kaposvári egyenlítés, a 62 percben. Egy eladott labdával kiugrottak a vendégek, egy lövésbe lábbal még belekotort Rácz, de a lassan a bal alsó felé tartó labdát már elérni nem tudta, és az érkező Szakály közelről a hálóba bombázott. 2:2
Az egész meccsre jellemző volt az, hogy mi irányítottunk, és sorra veszélyes helyzeteket alakítottunk ki. Sajnos a helyzetkihasználásunk nem volt a legjobb, így maradt a döntetlen, végeredmény: 2:2

Ezen hír származási helye: PAKSI FUTBALL CLUB