U19-es lányaink az Érdet fogadták.

Leány U19 Közép-Nyugat csoport, 14. forduló: PAKSI SE - Érd VSE 6 - 0 (3 - 0)

Kezdők: Lengyel, Horváth, Kiss L., Somogyi, Kuklis, Sereg, Csere, Wiesner, Lickert, Varga T., Tancsa

Cserék: Varga N., Ruff, Rupa, Vittmann, Szűcs

Góljainkat Tancsa 6’, Sereg 13’, 85’, Wiesner 16’, Lickert 21’ és Kiss L. 79’ szerezték.

„A rossz idő nem vette el a lányok kedvét, szinte a kezdő sípszót követően azonnal bevettük az ellenfelünk kapuját, a hatodik percben sikerült gólt szereznünk. Sok helyzetet alakítottunk ki, és még az első félidőben tovább növeltük előnyünket. Ellenfelünket teljesen odaszorítottuk a kapujához, 4-0-val fordultunk. A második játékrészben több lehetőséget biztosítottam a cseréknek, és két távoli bombagólt is tudtunk szerezni - elemzett Radványi László vezetőedzőnk.