Mindenfajta eredményt hoztak a csajok

2022. ápr. 26.  -  Női labdarúgás
Egy győzelem, egy döntetlen és egy vereség jött a hétvégéről.

Leány U19 Közép-Nyugat csoport, 17. forduló: Szekszárdi UFC - PAKSI SE 0 - 0 (0 - 0)

Kezdők: Lengyel, Kuklis, Kiss, Somogyi, Ruff, Csere, Sereg, Lickert, Varga, Rupa, Trapp

Cserék: Vass, Szűcs, Győrfi

„A hétvégén tartalékosan érkeztünk a Szekszárd csapatához, ennek ellenére egy nagyon szoros és izgalmas mérkőzést játszottunk. Az első játékrészben több helyzetet sikerült kialakítanunk, de sajnos nem tudtunk gólt szerezni. A második félidőben többet birtokoltuk a labdát, de az ellenfelünk okozott némi meglepetést. Olyannyira, hogy tizenegyeshez is jutottak alig tíz perccel a találkozó vége előtt, kiváló formában lévő kapusunk azonban hárította a büntetőt. Úgy érzem, igazságos döntetlennel hagyták el a lányok a pályát - elemzett Radványi László vezetőedzőnk.

A játéknap összes eredménye és a tabella IDE kattintva érhető el.

Leány U16 HNP Közép-Nyugat csoport, 14. forduló: KISE - PAKSI SE 1 - 4 (1 - 4)

Kezdők: Figura, Fodor, Szűcs, Asztalos, Zufall, Bogdán, Szilágyi, Győrfi, Tancsa

Cserék: Lusinszki, Árki, Szajkó, Kapéter, Horváth

Góljainkat Szilágyi 16’, Zufall 35’ és Szács 38’ szerezték.

Leány U14 HNP Dél-Nyugat csoport, 14. forduló: Budapest Honvéd - PAKSI SE 4 - 2 (1 - 2)

Kezdők: Lajkó, Kovács, Feil, Horváth J., Földesi B., Reiser, Forrai, Migács, Horváth Dzs.

Cserék: Szabó, Földesi Cs., Molnár, Sallai, Reifschneider, Szalók, Selényi

Góljainkat Kovács 13’ és Sallai 29’ szerezték.

„Jól játszottunk, sajnos ellenfelünknél volt egy kiemelkedő játékos, akit fizikálisan nem voltunk képesek tartani. A csapatjátékunk kiválóan működött, szép gólokat szereztünk, a labdakihozatal és a támadásfelépítés is nagyszerűen ment. Gratulálok a csajoknak, fejlődésünk megkérdőjelezhetetlen” - értékelt Győrfi Péter trénerünk.