Kezdők: Nagy G., Fejes, Kesztyűs, Papp, Windecker, Kővári, Szabó, Bartha, Könyves, Simon, Lenzsér

Cserék: Rácz, Cseke, Báló, Kecskés, Hahn, Remili, Egerszegi

Sérültek: Gévay, Kulcsár, Vági, Nagy R., Haraszti, Simon Á.

A Kisvárda kerete

Kezdők: Felipe, Protic, Kravchenko, Tsoukalas, Ilic, Lucas, Grozav, Melnyik, Gosztonyi, Berios, Karasiuk

Cserék: Minca, Sassa, Horcáth, Ene, Vári, Seco, Negrut

Percről percre

1. perc: A Kisvárda csapata kezdte a mérkőzést.

2. perc: Gosztonyi sarokrúgása veszélytelen volt a kapunkra.

5. perc: Protic bal oldali beadásába Könyves lépett bele, Ilic két szögletet is elvégezhetett, egyik sem volt veszélyes a kapunkra.

10. perc: Szabó csúsztatott szögletre egy lágyan a kapunk elé ívelt szabadrúgást, Ilic sarokrúgására Tsoukalas érkezett középen, majd a kapunk mellé fejelte a játékszert.

12. perc: Lenzsér kapott sárga lapos figyelmeztetést egy szabálytalan belépőt követően.

18. perc: Tsoukalas ugratta volna ki Gosztonyit a bal oldalon, a partjelző azonban lest intett.

21. perc: Kesztyűs csúszott önfeláldozó módon messziről Ilic elé, így blokkolni tudta a 18 méterről történő próbálkozást.

22. perc: Előbb Grozav végezhetett el szabadrúgást, majd a túloldalról Ilic, mindkét sarokrúgás veszélytelennek bizonyult.

26. perc: Kesztyűs tekert nem sokkal a kapu fölé egy szabadrúgást a tizenhatos sarkától.

27. perc: Protic kapott sárga lapos figyelmeztetést reklamálásért.

30. perc: Szabó bal oldali beadását Protic vágta ki a tizenhatoson kívülre.

34. perc: Kesztyűs ívelt veszélyesen a vendég kapu elé egy szabadrúgást a tizenhatos sarkától, a kisebb kavarodást követően egy kisvárdai játékos vágta ki a játékszert a kapu előteréből.

36. perc: Kesztyűs szögletébe a játékvezető fújt bele, miután szabálytalanságot látott középen.

37. perc: Grozav indult meg a bal oldalon, majd éles szögből, 15 méterről lőtt, a kapu középébe tartó labdát Nagy hárította.

45. perc: Kesztyűs ismét a tizenhatos sarkától végezhetett el egy szabadrúgást, a veszélyesen középre érkező labdát Felipe elszámította, de egy társa kisegítette a gólvonalon.

45+1. perc: Kesztyűs sarokrúgása veszélytelen volt a kapura.

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - Kisvárda Master Good 0 - 0

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

A hivatalos nézőszám: 1702

54. perc: Ilic lőtt egy bomba erős labdát a kapunkra 16 méterről, Nagy vetődve hárította a veszélyes próbálkozást.

58. perc: Grozav kapott sárga lapos figyelmeztetést Kővári buktatásáért. A jobb oldalról a kapu elé ívelt szabadrúgást Felipe magabiztos húzta le a levegőből.

63. perc: Gosztonyi lőtt kapura egy szabadrúgást 18 méterről, középről. A sorfal felett elhúzó, a hálóba tartó labdát Nagy hatalmas bravúrral hárította.

66. perc: Vezetőedzőnk kettős cserét eszközölt: Bartha helyett Hahn és Kesztyűs helyet Cseke lépett a pályára.

69. perc: Grozav sarokrúgása a túloldalra szállt, ahol Lucas fejelte vissza a játékszert veszélyesen a kapunk elé, de szerencsénkre ott nem érkezett senki pontosan, így a labda a kapunk mellett hagyta el a játékteret.

72. perc: A vendégek trénere is élt a változtatás lehetőségével: Gosztonyi helyett Horváth kapott lehetőséget.

74. perc: Góóól! Könyves kapott egy pontos kiugratást a bal oldalon, majd Felipe mellett a hálóba emelte a játékszert. 1 - 0

79. perc: Harmadik cserelehetőségünket is kihasználtuk: Windecker helyett Egerszegi kapott lehetőséget.

80. perc: Módosítottak a vendégek is: Ilic helyett Seco lépett a gyepre.

83. perc: Cseke sarokrúgása veszélytelen volt a kapura.

84. perc: Középpályásunk a túloldalról ismételhetett, a kapu elé berobbanó Szabó nem sokkal fejelte a felső léc fölé a játékszert.

86. perc: Cseke ívelt középre egy szabadrúgást a tizenhatos sarkától, Felipe magabiztosan gyűjtötte be a labdát a levegőből.

85. perc: Cserélt a Kisvárda: Tsoukalas helyet Negrut lépett a pályára.

88. perc: Könyves indult meg a jobb oldalon egy kiváló indítással, szabadon vezethette a kapura a labdát, majd 16 méterről nem sokkal fölé lőtte a játékszert.

90. perc: A játékvezető 3 perc hosszabbítást jelzett.

90+1. perc: Hováth fejelt messze a kapunk fölé egy bal oldali beadást.

90+2. perc: Hahn lőtt a kapu mellé éles szögből, a bal oldalról.

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - Kisvárda Master Good 1 - 0