Győzelem az első felkészülési mérkőzésünkön.

Kezdők: Kunsági, Fehér, Nánási, Urbán, Vágó, Mácsik, Kéri, Grünvald, Hegedűs, Barna, Vladul

Cserék: Bagó, Zámbó, Zámbori, Szabó, Zsivoczky, Babolek, Tamasko, Tóth, Peres, Hoós, Mészáros

Kezdők: Rácz, Szalai, Kelemen, Berdó, Báló, Molnár, Szendrei, Cseke, Simon, Jelena, Fejős

Cserék: Holczer, Osváth, Egerszegi, Bobál, Bor, Nagy, Bartha, Kesztyűs, Kővári, Hahn, Horváth

Gólszerzők: Báló 35’ (bü.), Fejős 39’, Molnár 44’

„Az első felkészülési mérkőzéshez ideális ellenfelet választottunk. Egy kemény edzésekkel teli hét után az összecsapástól azt kaptam, amit vártam. Fontos, hogy senki sem sérült meg. A játékunkban voltak jó dolgok és voltak olyan megmozdulások is, amiken javítanunk kell. Győztünk, de a végeredmény most nem fontos számunkra. Nemrég kezdtük a felkészülést, és a vasárnapi pihenőnap után, a jövő héten robogunk is tovább” - nyilatkozott honlapunknak a találkozót követően vezetőedzőnk, Tomiszlav Szivics.

3. perc: Cseke kapott egy indítás a bal oldalon, de az túl hosszúra sikeredett, így csak az alapvonalon túl érhette volna el a játékszert.

6. perc: Simon szöglete veszélytelen volt a kapura.

12. perc: Rácz rontott ki a kapujából és hatástalanított egy veszélyesnek tűnő bal oldali, hazai indítást.

15. perc: Cseke ívelt lágyan középre egy labdát a bal oldalról, ahol Simon kezelte le a játékszert, de a kapura már nem tudott ráfordulni vele.

17. perc: Molnár lőtt a hazai kapu fölé.

20. perc: Az első hazai szöglet veszélytelen volt a kapunkra.

27. perc: A játékvezető a nagy melegre való tekintettel ivószünetet rendelt el.

29. perc: Báló sarokrúgása veszélyesen tekeredett középre, azonban egy kisebb kavarodást követően tisztázni tudtak a hazaiak.

35. perc: Góóól! Egy tizenhatoson belül elkövetett hazai szabálytalanságért cserébe büntetőt ítélt a játékvezető. A tizenegyest Báló magabiztosan értékesítette. Kecskeméti TE - PAKSI FC 0 - 1

39. perc: Góóól! Molnár beadását követően Fejős lőtt a hazai hálóőr mellett a kapuba. Kecskeméti TE - PAKSI FC 0 - 2

44. perc: Góóól! Báló beadását követően Molnár helyezte el a játékszert a kapuba. Kecskeméti TE - PAKSI FC 0 - 3

Véget ért az első félidő!

A szakmai stáb a második 45 percre teljes "sorcserét" eszközölt.

46. perc: A KTE kezdte a második játékrészt.

49. perc: Holczer jött ki jól a kapujából középen, ezzel a megmozdulásával hazai ziccert akadályozott meg.

50. perc: Barna indult meg a bal oldalon, majd 11 méterre a kapunktól a túlsó sarok fölé tekerte a játékszert.

53. perc: Védőink fejjel tisztáztak egy veszélyes bal oldali, hazai beadást.

55. perc: Egy hazai szögletet követően Holczer öklözte ki a tizenhatosunkon kívülre a kapunk elé veszélyesen érkező játékszert.

65. perc: A játékvezető a nagy melegre való tekintettel ivószünetet rendelt el.

72. perc: Egy 20 méterrel a kapunktól megítélt szabadrúgás nem sokkal a felső léc fölött hagyta el a játékteret.

75. perc: Babolek kapott egy jó kiugratást középen, majd 12 méterről, szorongatott helyzetből laposan a kapunk mellé lőtte a játékszert.

80. perc: Holczer hatástalanított bravúrral egy szép hazai támadást.

86. perc: Kesztyűs sarokrúgása veszélytelen volt a hazai kapura.

Véget ért a mérkőzés! Kecskeméti TE - PAKSI FC 0 - 3