Újabb győzelem - a második félidőben fordítottuk a magunk javára a találkozót.

Kezdők: Rácz G., Osváth A., Kelemen D., Fejes A., Windecker J., Cseke B., Bor D., Remili M., Bartha L., Herjeczki K., Böde D.

Cserék: Nagy G., Kővári R., Lenzsér B., Gévay Zs., Bobál D., Szabó J., Báló T., Papp K., Könybes N., Fejős A., Hahn J., Szendrei Á.

A Paradou AC kerete

Kezdők: Ferrati, Bougyerra, El Ardja, Doyar, Bouchina, Mouati, Tahri, Zorganc, Ghorab, Kadri, Guennaoui

Cserék: Moussani, Loucif, Bey, Bouabta, Hamoudi, Kiboya, Redjem, Harari, Boyzok, Naidji, Boucif

Gólszerzők: Mouali 33’, Hahn 55’, Könyves 83’

„Ma ismét egy komoly munkanapon vagyunk túl. Újból egy nagyon jó csapat ellen játszottunk, akik fizikális szempontból megmutatták, hova kell nekünk is elérnünk. El kell ismerni, hogy az első félidőben a Paradou jobban játszott, azonban a második játékrészben képesek voltunk fordítani. Összességében az elért végeredményen túl is elégedett vagyok, hiszen ezen a héten már más munkát végeztünk, ahol az intenzitáson volt a hangsúly. Pár játékoson látszott, hogy kisebb fáradsággal küzd, de az alapozási időszakban vagyunk, így ez tudatos. Az, hogy hat meccset úgy játszottunk le, hogy nincs benne vereség, szép érzés, és ezen felül is úgy érzem, jó úton haladunk” - értékelte mesterünk, Tomiszlav Szivics a hatodik felkészülési találkozónkat.

1. perc: A Paradou AC csapata kezdte a mérkőzést.

4. perc: Labdaeladásunkat büntetve veszélyesnek tűnő kontratámadást vezettek az algérok, ám egy keresztlabdát követően a jobb oldali beadás középen mindenkinek magas volt, így nem alakult ki helyzet a kapunk előtt.

8. perc: Kelemen érkezett pontosan középen egy bal oldali beadásra, lövését azonban az utolsó pillanatban blokkolták.

14. perc: Bartha távoli, lapos próbálkozása a kapu mellett hagyta el a játékteret.

16. perc: Egy 22 méterről eleresztett Paradou-lövés messze a kapunk fölé szállt.

17. perc: Ghorab lőtt nem sokkal a kapunk mellé a tizenhatosunk vonalától.

24. perc: Az elmúlt percekben Ghorab újabb két próbálkozást eresztett el 20 méteren kívülről, egyik sem volt veszélyes a kapunkra.

26. perc: Rácz védett hatalmas bravúrral egy jobb oldali beadást követő tiszta fejest 5 méterre a kapunktól. Hálóőrünk a bal alsó sarokba ért le zseniálisan és időben.

33. perc: Gól! Egy kontratámadást követően ketten vezethették Ráczra a labdát. Ghorab lövését a visszaérő Bor még hatástalanította, ám a kipattanó után Mouali juttatta közvetlen közelről az üres kapunkba a játékszert. PAKSI FC - Paradou AC 0 - 1

43. perc: Ismét Rácz védett egy hatalmasat egy jobb oldali algér megindulás és lövés után.

Véget ért az első félidő.

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

55. perc: Góóól! Egy nagy bedobást követően Cseke csúsztatta meg a játékszert, majd közvetlen közelről Hahn lőtt a hálóba Ferrati mellett elgurítva a labdát. PAKSI FC - Paradou AC 1 - 1

58. perc: Bartha csavart kapura egy távoli szabadrúgást a bal oldalról, ám a túlságosan lelassuló és nagy ívben szálló labda nem okozott veszélyt.

65. perc: Egy szépen felépített jobb oldali kontratámadást követően Szendrei lőhetett 12 méterről, a kapuba tartó próbálkozását a Paradou kapusa csak nagy bravúrral tudta hárítani. Nagy helyzetet hagytunk ki.

72. perc: Báló tekert szemfülesen a kapura egy szabadrúgást a tizenhatos és az alapvonal találkozásától, de ellenfelünk hálóőre éber volt, így a felső léc fölé tornászta a játékszert.

73. perc: Báló végzett el két sarokrúgást, ez alkalommal a labda azonban egyszer sem volt veszélyes a kapura.

83. perc: Góóól! Hahn cselezett kiválóan a bal oldalon, majd laposan a túloldalra tette a játékszert, ahol Könyves érkezett pontosan, megállította a labdát és a hálóba lőtte. PAKSI FC - Paradou AC 2 - 1