Plusz egy döntetlen a DVTK ellen, a nyugatiak ellen viszont sajnos nem ment.

U12: Kiemelt csoport - Dél-Nyugat, 6. forduló: PAKSI FC - PVSK 4 - 2 (0 - 2)

Kezdők: Almási, Osztermájer, Krausz, Péter, Stier, Pumerschein, Száraz, Wiesner, Steiner

Cserék: Szoó, Köllő, Vargyas

Góljainkat Wiesner (25’), Köllő (52’) és Vargyas (56’, 59’) szerezte.

Jól és magabiztosan futballoztunk. Sok helyzetet alakítottunk ki, melyekből az első kettőt rögtön értékesítettük. Előnyünk megnyugtatott bennünket, ellenfelünk pedig összeesett, így további találtokat szereztünk” - fogalmazott Sárai György vezetőedzőnk.

A játéknap összes eredménye és a tabella IDE kattintva érhető el.

U13: Kiemelt csoport - Dél-Nyugat, 6. forduló: PAKSI FC - PVSK 8 - 0 (2 - 0)

Kezdők: Palencsár, Biszak, Selyem, Farsang, Orbán-Zaják, Farkas, Kródi, Tanos, Rauf, Bogó, Somogyi

Cserék: Molnár, Tojzán, Soós

Góljainkat Selyem (7’, 50’), Farkas (25’), Bagó (36’), Somogyi (44’), Tojzán (53’), Soós (60’) szerezték, valamint a PVSK-ból Horváth (40’) vétett öngólt.

Két nagy hibából rögtön kétgólos előnyt csinált a Pécs, aztán jobban összekaptuk magunkat. Ezt követően pedig egyértelmű volt, több helyzetet és lehetőséget dolgoztunk ki, a végére pedig kinyílt az olló” - nyilatkozott Sárai György vezetőedzőnk.

U14: I. osztály, 7. forduló: PAKSI FC - ETO FC Győr 1 - 3 (0 - 2)

Kezdők: Ulbert, Juhász, Kovács, Májik, Éger, Marcsa, Galambos, Tillman, Szabó, Soós, Dörömböző

Cserék: Wiesner, Jenei, Krausz, Niklos, Haskó

Gólunkat Soós (46’) szerezte.

„Az első félidőben nem sikerült megvalósítani, amit terveztünk, nem voltunk elég agresszívak az ellenfél védő harmadában, és nem sikerült annyit birtokolni a labdát, de ez kizárólag rajtunk múlt. A félidő közepén két, távoli lövéssel az ellenfél szerzett vezetést, ugyanakkor a lehetőségek a gólszerzésre számunkra is megvoltak. A második játékrész elején sikerült szépíteni, azonban sajnos egy figyelmetlenég miatt újra az ellenfél növelte az előnyét. Ezután a mérkőzésnek több fordulópontja is volt, hiszen kaptunk egy tizenegyest, amit a játékvezető érthetetlen módon visszafújt, majd pár perc elteltével az ellenfél kapufájáról kifelé pattant a labda” - így Wiesner József vezetőedzőnk.

Jó teljesítményt nyújtott: Éger, Galambos, Niklós

U15: I. osztály, 7. forduló: PAKSI FC - ETO FC Győr 2 - 5 (1 - 3)

Kezdők: Bakodi, Máté, Szabó G., Pupp, Babos, Vesza, Tóth, Palóka, Szabó A., Hekfusz D., Gáspár

Cserék: Hekfusz R., Kárpáti, Kispál, Somorjai, Szilágyi

„Úgy gondolom, ez a végeredmény túlzóan hat! Mezőnyben kiegyenlített játék folyt, és az a csapat nyert, amelyik értékesíteni tudtat az adódó lehetőségeit, sajnos ezek nem mi voltunk. 3-2-nél egy nagy helyzetet hagytunk ki, mely - érzésem szerint - sorsfordító lett volna. Ha azt berúgjuk, nyerhettünk volna. Ezt követően több ponton is kockáztattunk, ennek tudható be a további két bekapott gól. Védekezésünkbe rengeteg egyéni hiba csúszik, ezen a jövőben gyorsan változtatnunk kell, ellenfelünknek gratulálunk” - fogalmazott Haraszti Zoltán vezetőedzőnk.

U16: Kiemelt csoport, 7. forduló: Illés Akadémia-Haladás - PAKSI FC 6 - 0 (1 - 0)

Kezdők: Herman, Perger, Mácsik, Ádám, Szivós, Marsai, Marosi, Molnár, Binder, Pesti, Répási

Cserék: Hübner, Horváth, Berényi, Kardos

„Ellenfelünk jobban kezdte a mérkőzést, majd az első félidőben - egy büntető után - vezetéshez is jutott, pedig mezőnyben egyenrangúak voltunk. A második játékrészben mentünk az egyenlítésért, de egy kontrát követően újabb gólt kaptunk, és szétestünk, valamint hitehagyottak lettünk. A hazaiak magabiztos győzelmet arattak, akik a mérkőzés során jól kihasználták a fizikális fölényüket” - értékelt Mácsik Attila edzőnk.

Jó teljesítményt nyújtott: Pesti, Répási, Horváth

Kezdők: Ignácz, Kurta, Ludányi, Borsi, Osztermájer, Dózsa, Zoltán, Heisler, Kovács, Lengyel, Molnár

Cserék: Gregor, Prantner, Blága

Gólunkat Zoltán (29’) szerezte.

U19: Kiemelt csoport, 5. forduló: PAKSI FC - DVTK 2 - 2 (0 - 1)

Kezdők: Kovács, Bognár, Varga, Túri, Vén, Zsákovics, Ribár, Vargyas, Paksi, Nagy, Nickl

Cserék: Sági, Budai, Dévényi, Madár, Tarczal

Gólunkat Ribár (63’, 90’) szerezte.

Értékes döntetlen! Közel két, egyforma képességű csapat mindvégig nagy csatát vívott egymással, melynek eredménye az egy-egy pont. A játék nem volt magasszínvonalú, ebben közrejátszott a pálya talaja is, melyen rengeteg technikai hibát vétettek a játékosok, és ezáltal inkább a küzdelem és a párharcok kerültek előtérbe. A két csapat kioltotta egymás támadójátékát, hiszen helyzetet, szép megoldást alig lehetett látni ezen a délutánon. Ha nem is játszottunk jól, a csapat jó hozzáállással, mindvégig maximálisan odatette magát, és így rászolgált az egy pontra” - értékelt Nagy Lajos vezetőedzőnk.

Jó teljesítményt nyújtottak: Ribár, Varga, Túri