Paks - Kisvárda 3 - 0

2021. febr. 21.  -  NB I.
Újabb szép, magabiztos és fontos győzelem hazai pályán.

OTP Bank Liga 2020/2021, 22. forduló - 2021.02.21. - 17:00 - MINDENT BELE, FIÚK!

Csapatunk kerete

Kezdők: Rácz - Szabó, Böde, Lenzsér - Bertus, Bognár, Papp, Osváth - Hahn, Ádám, Haraszti

Cserék: Holczer, Vági, Lorentz, Gévay, Szakály, Kulcsár, Sajbán, Szabó B., Nagy

Hiányzók: Tamás (sérült), Balogh (sérült), Szélpál (sérült), Windecker (sérült)

Vezetőedző: Bognár György

A Kisvárda összeállítása

Kezdők: Dombó, Cirkovic, Sassa, Karabelyov, Bumba, Viana, Navratil, Leoni, Hej, Prenga, Simovic

Cserék: Minca, Zlicic, Ötvös, Horváth, Ene, Melnyik, Kovácsréti, Jelena, Camaj

Vezetőedző: Supka Attila

Helyszín: Paks, PAKSI FC Stadion

Játékvezetők: Solymosi Péter (játékvezető), Huszár Balázs (tartalékjátékvezető), Tóth II. Vencel (asszisztens), Szécsényi István (asszisztens), Csonka Bence (alapvonali játékvezető) és Kulcsár Katalin (alapvonali játékvezető)

Percről percre

1. perc: Csapatunk kezdte a mérkőzést.

4. perc: Böde ért vissza pontosan, és hatástalanított egy jobb oldali, lapos vendég beadást.

4. perc: Góóól! Ádám emelte be a védők mögé a labdát, amivel Hahn ugrott ki, és tisztán vihette a kapura. Nem hibázott, ez az! Így tovább, srácok!

PAKSI FC - Kisvárda Master Good 1 - 0

8. perc: Lenzsér kapott sárga lapos figyelmeztetést egy buktatásért.

10. perc: Bognár indította volna a pálya tengelyében Hahnt, de az átadás sajnos elakadt egy vendég lábban. Ah…, nagy lehetőség lett volna.

13. perc: Hatalmas Rácz-bravúr, kapusunk felső lécre tolt egy vendég szöglet után a kapunk előteréből kipattanó labdát, amit azonnal a kapunkra tűztek. Nagyon kellett!

20. perc: Hahn - Ádám összjáték a bal oldalon, de az utolsó passz egy leheletnyit hosszúra sikerült sajnos, így elhalt a támadásunk.

21. perc: Bognár rajzolt a kapu elé egy szabadrúgást a bal oldalról, majd Ádám fejelt, de csatárunk szorongatott helyzetben volt, a labda túlságosan lelassult, így azt Dombó begyűjtötte.

26. perc: Szabó is „besárgult”.

30. perc: Szabó indított egy kicsit hosszan a bal oldalon, Papp nem érhette el sajnos a labdát.

31. perc: Egy tanítanivaló kontrát vezettünk, melynek a végén Haraszti lőtt a bal oldalról, 15 méterről a kaputól, Dombó nagy bravúrral tolta a kapu fölé a lövést. Szép volt!

36. perc: Rácz gyűjtött be magabiztosan egy balról érkező beadást.

43. perc: Bognár lépett egy labdával, majd 16 méterről lőtt, próbálkozását Dombó csak bravúrral tudta hárítani. Nagy lehetőség volt!

44. perc: Hahn maradt le centikkel egy bal oldali beadásról Dombó elől.

45+1. perc: Góóól! Bognár tekert a kapuba egy szabadrúgást 18 méterről. Gyönyörű volt!

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - Kisvárda Master Good 2 - 0 Így tovább, srácok!

Cserék a szünetben: Nálunk: Harasztit Vági váltotta, a Kisvárdánál: Karabelyov helyett Zlicic és Navratil helyett Ötvös lépett a pályára.

46. perc: A Kisvárda kezdte a második játékrészt.

53. perc: Vági mentett nagyon egy vendég jobb oldali beadást követően, kellett!

54. perc: Ádám tört be a bal oldalon a tizenhatoson belülre, majd laposan az érkező Hahn elé tálalt, de Dombó nagy bravúrral lefülelte a ziccert. Ahh.., de szép lett volna!

57. perc: Bognár lőtt távolról kapura egy szabadrúgást, de a lelassuló labdát Dombó most sajnos fogni tudta.

58. perc: Ádám ugrott ki egy labdával, majd egy cselt követően, 16 méterről lőtt, Dombó bravúrral hárította a próbálkozást.

59. perc: Vendég csere: Viana helyett Horváth kapott lehetőséget.

61. perc: Bognár emelt a kapu elé egy szabadrúgást a jobb oldalról, Dombó húzta le a levegőből.

63. perc: Cseréltünk: Hahn helyett Nagy lépett a pályára.

67. perc: Horváth kapott sárga lapos figyelmeztetést, miután csúnyán, hátulról csúszott rá Lenzsérre.

73. perc: Ismét kettőscsere a Kisvárdánál: Sassa helyett Camaj és Bumba helyett Kovácsréti folytatta.

76. perc: Bognár kisszöglete után Nagy tekerte a kapu elé veszélyesen a labdát, az érkező fejek elől Dombó öklözte ki a labdát.

77. perc: Újabb nagy lehetőség Ádám előtt, lövés sajnos a kapu mellé ment.

79. perc: Bognár tekert középre egy szabadrúgást a bal oldalról, Böde fejelt fölé.

79. perc: Újabb módosításunk: Ádámot Sajbán váltotta.

80. perc: Hej is „besárgult”.

84. perc: Góóól! Egy gyönyörű támadást követően Nagy gurított okosan a kisvárdai kapuba.

PAKSI FC - Kisvárda Master Good 3 - 0

88. perc: Kettőt cseréltünk: Pappot Gévay és Bognárt Szakály váltotta.

Véget ért a mérkőzés. Kiváló volt, srácok!