Fontos rangadót nyertek U16-os lányaink

2021. ápr. 13.  -  Női labdarúgás
Stabilizálódni látszik a második hely.

Leány U16 HNP Dél-nyugati csoport, 12. forduló: PAKSI SE - BMTE - Airnergy FC 2 - 1 (2 - 1)

Kezdők: Nagy, Bognár, Asztalos, Zufall, Tancsa, Kiss, Szilágyi, Kapéter, Győrfi

Cserék: Bachusz, Fodor, Lusinszki

A BMTE összeállítása

Kezdők: Kuklis, Gulyás-Szabó, Olár, Döbröczöni, Szokolai, Szomszéd, Pavlovics, Sulyok, Kanalas

Cserék: Oberlander, Horváth, Mező, Rádóczki

Gólszerzők: Kiss (1’), Szilágyi (39’), ill. Olár (7’)

Már a mérkőzés első percében megszereztük a vezetést, ezzel jelezve, komoly szándékunk győzelemmel zárni a mérkőzést. Ahogy telt az idő, egyre magabiztosabbak voltunk, uraltuk a mezőnyt, és, ha picit pontosabbak vagyunk a befejezéseknél, akár már az első félidőben eldönthettük volna a találkozót. A második játékrész hasonlóképpen alakult, mint az első. Jóval több gólszerzési lehetőséget alakítottunk ki ellenfelünknél, végül egy szép támadás végén Szilágyi Vanessza higgadt megoldása jelentette számunkra a győzelmet érő három pontot. Gratulálok a lányoknak - elemzett Kneller Balázs vezetőedzőnk.