NBIII: Az eladott labdák megbosszulták magukat.

NBIII., Közép csoport, 30. forduló: Iváncsa KSE - PAKSI FC II 4 - 1 (1 - 0)

Kezdők: Varga Á., Tóth (91’), Varga B., Fekecs, Szellák, Fodor (71’), Aradi, Cseszneki (80’), Madarász, Domonkos, Gera (80’)

Cserék: Prokop, Balogh (80’), Greksa, Suszter (71’), Schnierer (91’), Csaba (80’), Horváth

Kezdők:
 Holczer, Szekszárdi, Bognár D. (87’), Szendrei, Görög (67’), Debreceni, Gyurkits (60’), Vági, Kovács L., Szélpál (60’), Budai

Cserék: Kovács F., Delea (60’), Nagy (60’), Tamás B. (87’), Ribár, Bognár B., Zoltán (67’)

Gólszerzők: Tóth (41’), Gera (46’), Fodor (55’), Csaba (91’), ill. Holczer (bü.) (58’)

Sajnos nagyon gyámoltalanul kezdtük a mérkőzést, melynek köszönhetően az első percekben komoly gondjaink akadtak. Tíz perc elteltével kezdtünk megérkezni a mérkőzésbe, néha támadást is tudtunk vezetni. A félidő derekára mezőnyben már teljesen kiegyenlítetté vált a játék, viszont egy eladott labdánk után az Iváncsa megszerezte a vezetést. Ezek után érezhetővé vált, hogy nehéz lesz a mérkőzés, hiszen kevés támadást tudtunk végigvinni, nem volt bennünk a gól. A második játékrész elején úgymond bent maradtunk az öltözőben, a középkezdésből gólt kaptunk. Ennek ellenére továbbra sem adtuk fel, támadtunk, ugyanakkor újabb labdát adtunk el, és - egy erőteljesen lesgyanús szituáció után - megszületett a harmadik hazai gól is. Ekkor egy nagyarányú vereség is kinézett, de volt tartása a srácoknak. Próbáltuk nyomás alá helyezni a hazai gárdát, ami olykor sikerült is, 3-1 után még közelebb szerettünk volna kerülni az ellenfélhez, de egy védelmi bizonytalanság miatt 4-1 lett a vége.

„Ezen a meccsen szerintem a mezőny legjobb csapatával találkoztunk, ahol a rossz kezdésünknek köszönhetően a pontszerzésre sem volt esélyünk, emiatt rendkívül csalódott vagyok. Bosszús vagyok, mert tudtuk, hogy az Iváncsa a hibáinkra fog várni, így nem lett volna szabad labdákat eladnunk a védőharmadunkban. Tudtuk tehát, hogy mit nem szabad, végül csak azt tettük. Amire egész héten készültünk, a visszájára sült el” - fogalmazott vezetőedzőnk, Kindl István a találkozót követően honlapunknak.

Jó teljesítményt nyújtottak: Szélpál, Vági, Kovács L., Holczer