Az U19 és az U16 a Péccsel, az U12 a Szekszárddal osztozott a pontokon.

U19: „B” csoport, 9. forduló: PAKSI FC - PMFC 0 - 0 (0 - 0)

Kezdők: Kovács, Varga, Túri, Zsákovics, Skripek, Nagy J., Ribár, Fuják, Paksi, Nagy M., Nickl

Cserék: Bencze, Homonnay, Vén, Dévényi, Tarczal

Sajnos nem sikerült az odavágón elszenvedett vereségért revansot venni. Igazságos döntetlen született a futballt nélkülöző mérkőzésen. Ami miatt a futballt szeretik az emberek, abból ezen a mérkőzésen nem sokat láttunk. Az egész mérkőzést a brusztolás jellemezte, a játék szépsége elveszett. Egymás hibájából éltek a csapatok, így nem alakult ki folyamatos játék. Tipikus egygólos mérkőzés volt, mely egy gól benne maradt a lábunkban, hiszen az egyetlen ziccer a mérkőzésen előttünk adódott, de sajnos nem tudtuk kihasználni. Így szomorúan, de el kell fogadnunk az ikszet” - értékelt Nagy Lajos vezetőedzőnk.

A játéknap összes eredménye és a tabella IDE kattintva érhető el.

U17: „B” csoport, 9. forduló: ETO FC Győr - PAKSI FC 6 - 1 (2 - 0)

Kezdők: Török, Kurta, Borsi, Szalkai, Dózsa, Gregor, Prantner, Blága, Lakatos-Lengyel, Lengyel, Heisler

Cserék: Laki, Molnár

Gólunkat Dózsa (88’) szerezte.

Az első harminc percben fegyelmezetten és szervezetten játszottunk, csak a megszerzett labdákkal nem „gazdálkodtunk” jól, az átmeneteink védekezésből támadásba rendre pontatlanok voltak. Az első félidő végén és a második játékrész elején ismét gólképesek voltunk a kapunk előtt, ekkor ellenfelünk sokszor került mögénk, és ezekből a támadásokból eredményes is tudott lenni. A szerzett gólunk csak „kozmetikázta” az eredményt, és az ellenfél csapata megérdemelten tartotta otthon a három pontot. A játékosok mindent megtettek a jobb eredmény érdekében, ami sajnos most erre volt elég” - így Péter Norbert edzőnk.

Jó teljesítményt nyújtottak: Lakatos-Lengyel, Szalkai, Dózsa

U16: „B” csoport, 9. forduló: PMFC - PAKSI FC 2 - 2 (1 - 2)

Kezdők: Hübner, Perger, Mácsik, Ádám, Rogács, Marsai, Binder, Szivós, Karaszi, Pesti, Berényi

Cserék: Herman, Répási, Berger, Horváth, Kardos

Góljainkat Berényi (44’) és Ádám (45’) szerezték.

U15: I. osztály, 25. forduló: MOL Fehérvár FC - PAKSI FC 2 - 0 (0 - 0)

Kezdők: Bakodi, Máté, Szabó, László, Pupp, Babos, Győrfi, Tóth, Palóka, Szabó, Hekfusz

Cserék: Kispál, Tóth, Gáspár, Köllő, Szilágyi, Hekfusz

„Küzdelmes meccs volt, ahol helyzetekig és kapufáig jutottunk. Az első félidőben megvoltak a lehetőségeink, hogy előnnyel menjünk a szünetre, de sajnos ezek kimaradtak. Ellenfelünk, miután lassan reagáltunk egy lecsorgó labdára, megszerezte a vezetést. Ezek után mindent egy lapra tettünk fel. Sajnos nem sikerült egyenlítenünk, és egy kontrából újabb gólt kaptunk. Fájó vereség, mert sokkal több volt a meccsben” - fogalmazott Haraszti Zoltán trénerünk.

U14: I. osztály, 25. forduló: MOL Fehérvár FC - PAKSI FC 1 - 0 (1 - 0)

Kezdők: Wiesner, Kovács, Májik, Juhász, Éger, Marcsa, Soós, Galambos, Szabó, Niklos, Dörömböző

Cserék: Ulbert, Kajári, Jáksó, Jenei, Haskó

Az első félidőben a hazai csapat birtokolta többet a labdát, és a gól mellett több lehetősége is volt a gólszerzésre. Már ebben az időszakban is időnként veszélyes támadásokat tudtunk vezetni. A második játékrészben nagyot fordult a mérkőzés képe, többet birtokoltuk a labdát, a párharcok nagy részét megnyertük, és végig mi domináltunk. Több nagy lehetőségünk volt a gólszerzésre, de vagy a kapufát találtuk el, vagy rossz döntéseket hoztunk a kapu előtt. A második félidei teljesítményéért dicséret illeti a csapatot, és örömteli, hogy több jó egyéni teljesítmény volt a mérkőzésen. Zsinórban a harmadik idegenbeli mérkőzésen kaptunk ki egyetlen találattal, pedig mindegyik mérkőzésen lehetőségünk volt a pontszerzésre - így Wiesner József vezetőedzőnk.

U12: Kiemelt csoport - Dél-Nyugat, 17. forduló: Szekszárdi UFC - PAKSI FC 1 - 1 (1 - 0)

Kezdők: Almási, Klem, Osztermájer, Krausz, Péter, Stier, Csörönyi, Steiner, Vargyas

Cserék: Köllő, Lajtai-Vörös, Száraz, Varga, Blága, Szoó, Rostás