U19-től U12-ig mindenki pályán volt a hétvégén.

U19: Alap csoport, 2. forduló: KTE La. - PAKSI FC 4 - 2 (3 - 1)

Kezdők: Török, Nickl, Zsákovics, Vén, Dózsa, Artner, Gregor, Heisler, Fuják, Paksi, Zoltán

Cserék: Sági, Ludányi, Borsi, Dévényi, Osztermájer, Prantnet, Kurta

Góljainkat Artner 23’ és Paksi 87’ szerezték.

Jól kezdtük a mérkőzést, többször az ellenfél védelme mögé kerültünk. Az első félidő derekán egy perc alatt két gólt kaptunk sajnos egy visszatérő védelmi helyezkedési hibából. A kapott gól után is alakítottunk ki olyan játékhelyzeteket, melyek kecsegtető gólszerzési lehetőségek lehettek volna, de az utolsó átadások sajnos nem voltak pontosak. Egy büntetővel ugyan szépítettünk, de aztán pontrúgásból egy véleményes gólt kaptunk. A második játékrész játékban és eredményben is döntetlen volt, helyzetekben azonban nem! Kétszer álltunk kapussal szemben… A Kecskemét kihasználta védelmi hibáinkat, és helyzeteit is jobban értékesítette, így megérdemelten nyert - értékelt Osztermájer Gábor vezetőedzőnk.

A játéknap összes eredménye és a tabella IDE kattintva érhető el.

U17: Alap csoport, 2. forduló: ZTE FC - PAKSI FC 0 - 1 (0 - 0)

Kezdők: Herman, Mácsik, Ádám, Szivós, Horváth K., Karaszi, Répási, Pesti, Berényi, Molnrá, Marsai

Cserék: Kardos, Horváth A., Berger, Büki, Hübner

Gólunkat Pesti 60’ szerezte.

A mérkőzés elejétől kezdve irányítottuk a játékot. A hazai csapat agresszív védekezésre és kontratámadásokra építkezett. A helyenként durva szabálytalanságokat a játékvezető hamar megfogta és bő fél óra után a ZTE két játékosának is el kellett hagynia a pályát második sárga lap után. Kettős emberelőnybe kerültünk tehát, a Zalaegerszeg ugyanakkor betömörülve védte a kapuját. A fordulás után, a hatvanadik percben Pesti fejes góljával megszereztük a vezetést. Továbbra is mi támadtunk, de nem voltunk türelmesek végigjátszani a támadásainkat, így a befejezéseket elkapkodtuk. A hetvennegyedik percben egy előrevágott labda után a hazai támadót Mácsik csak szabálytalanul tudta megállítani, amiért a játékvezető kiállította. Ugyan a végére a kék-fehérek belelkesedtek, de védelmünk, Herman kapusunkkal az élen a helyén volt. A kettős emberelőnyünket jobban ki kellett volna használnunk, nyugodtabban kellett volna játszanunk, és a befejezésekre jobban koncentrálni. Fontosnak tartom kiemelni, hogy magas szintű játékvezetés volt a mérkőzésen - így Kollarics Zsolt edzőnk.

Jó teljesítményt nyújtottak: Herman, Ádám, Répási, Pesti

U16: Kiemelt csoport, 2. forduló: PAKSI FC - MTK Budapest 5 - 3 (4 - 1)

Kezdők: Bakodi, Máté, Szilágyi, László, Pupp, Babos, Győrfi, Tóth, Ignácz, Szabó, Palóka

Cserék: Forster, Tóth, Somorjai, Kispál, Gáspár, Köllő

Góljainkat Palóka 3’, 14’, 65’, Tóth 9’ és László 38’ szerezték.

Remekül kezdtük a mérkőzést, és hamar nagy előnyt tudtunk kiharcolni, amivel eldöntöttük a mérkőzést. Az első félidőben tovább növelhettük volna előnyünket, de a vendégek kapusa remek védéseket mutatott be. A második játékrészre a nagy előnyünk birtokában kicsit visszaesett a játékunk, illetve nagyon könnyű gólokat ajándékoztunk ellenfelünknek. Ezeken mindenképp változtatnunk kell a továbbiakban. Gratulálok a srácoknak. Palóka Dávid vezérletével az egész csapat kiváló teljesítményt nyújtott - értékelt Haraszti Zoltán edzőnk.

Még több kép a mérkőzésről ITT.

U15: Kiemelt csoport, 2. forduló: DVTK - PAKSI FC 4 - 0 (2 - 0)

Kezdők: Wiesner, Kovács, Májik, Juhász, Éger, Marcsa, Soós, Galambos, Tillman, Balogh, Dörömbözö

Cserék: Ulbert, Szabó, Vesza, Huber

Jól kezdtük a találkozót, az első percekben hatalmas lehetőségünk volt a gólszerzésre. A hazai csapat viszont nem hibázott, és pár minutum múlva megszerezte a vezetést. Az első félidőben több labdát is szereztünk az ellenfél védő harmadában, azonban a kapu előtt rendre rossz döntéseket hoztunk. A hazai csapat már az első félidőben élt az előtte adódó lehetőségekkel, sőt, a második játékrész első öt percében a hibáinkat kihasználva eldöntötte a mérkőzést. A Diósgyőr játékosai sokkal agresszívabbak voltak, és a helyzeteiket is tökéletesen értékesítették. Tanulságos mérkőzés volt, a jövőben egyénileg és csapatjátékban is többet várok a fiúktól - így Wiesner József vezetőedzőnk.

U14: Alap csoport (nyugat), 2. forduló: Budaörs - PAKSI FC 0 - 1 (0 - 0)

Kezdők: Nagy, Budai, Orbán-Zaják, Szurma, Selyem, Somogyi, Farkas, Farsang, Wiesner, Tanos, Tojzán

Cserék: Szurma, Péter, Biszak, Pumerschein, Steiner, Palencsár

Gólunkat Selyem 49’ szerezte.

Vasárnap Budaörsre látogattunk a bajnokság második fordulójában. Vendéglátóink is győzelemmel kezdték a pontvadászatot. A III. kerület ellen aratott magabiztos győzelmünket reálisan értékelve, izgalommal vártuk az összecsapást. Egy jó iramú mérkőzésen sikerült 1-0-s győzelmet aratnunk. A mérkőzés összképe alapján több gólt is szerezhettünk volna, számos ígéretes akciót vezettünk. Labdakihozatalaink magabiztosak voltak, bátran játszottuk a begyakorolt forgásokat. Védekezésben már az ellenfél tizenhatosánál próbáltunk labdát szerezni, sokszor sikerrel jártunk. Voltak jó egyéni teljesítmények, koncentráltan és kellő agresszivitással játszottunk, ennek köszönhető az értékes három bajnoki pont. Megyünk tovább, következő ellenfelünk a Kaposvár lesz hazai pályán - így Köllő Roland vezetőedzőnk.

U13: Kiemelt csoport - Dél-Nyugat, 1. forduló: PAKSI FC - Kelen SC 3 - 1 (0 - 0)

Kezdők: Rostás, Pumerschein, Klem, Köllő, Osztermájer, Krausz, Péter, Steiner, Vargyas

Cserék: Stier, Kákai, Kökény, Szoó, Varga, Blága

Góljainkat Vargyas 36’, Péter 55’ és Steiner 56’ szerezték.

Kezdők: Demeter, Tóth, Weisz, Kaltenecker, Földi, Nagy, Ágoston, Csotonyi, Niklós

Cserék: Kutasi, Nagy N., Szücs, Hum

Góljainkat Tóth 4’, 63’ és Nagy 74’ szerezték.