NBIII: Hármat vágtunk az Iváncsának

2021. szept. 12.  -  NB III.
Tartalékcsapatunk is itthon tartotta a pontjait, nekik a második félidő sikerült jobban.

NBIII., Közép csoport, 7. forduló: PAKSI FC II - Iváncsa KSE 3 - 0 (0 - 0)

Kezdők: Simon, Debreceni, Lorentz, Süvöltös, Windecker (Varga 77’), Szabó B., Gyurkits (Volter 66’), Vas (Görög 66’), Pethő (Kovács L. 86’), Szekszárdi, Kesztyűs (Lakatos-Lengyel 86’)

Cserék: Kovács F., Volter, Skripek, Lakatos-Lengyel, Görög, Varga, Kovács L.

Vezetőedző: Kindl István

Az Iváncsa kerete

Kezdők: Varga, Balogh, Gajda (Fodor 41’), Domonkos, Szellák, Vallejos (Suszter 59’), Kovács, Molnár, Aradi, Cseszneki (Kercső 50’), Pribék

Cserék: Bolla, Ordasi, Kozma, Suszter, Kercső, Fodor, Schnierer, Szauter

Vezetőedző: Tóth András

Gólszerzők: Gyurkits 56’, Pethő 57’, Szabó B. 84’

Nagyon jó iramban kezdtük a mérkőzést. Agresszíven, párharcokat nyerve, a vendégeket a kapujuk elé szegezve futballoztunk, ami már az első percekben ziccereket eredményezett. Az első félidő túlnyomó része így zajlott, az Iváncsa nem jelentett veszélyt ránk, ugyanakkor a Fejér megyeiek hálóőre több bravúrt is bemutatott. Őrizték a 0-0-t, mely által kiderült, az első találatig lesz izgalmas a találkozó. A szünetben csapatunk átbeszélt pár apróságot, és a második játékrészben egyértelműen rátettünk még egy lapáttal. Tíz perccel a félidőt követően hamar el is döntöttük a mérkőzést, egy perc alatt két gólt szereztünk. Ezt követően további ziccereket hibáztunk, és emberelőnybe is kerültünk. Nem tagadás, volt egy kis hullámvölgyünk is, elfeledtünk visszafelé futni, mindenki előrefelé ment, gólt szeretett volna szerezni, ekkor az Iváncsának ajándékoztunk két ziccert, de szerencsénkre nem éltek vele. Az összecsapás végére azonban már újra csak az volt a kérdés, mennyi lesz a két csapat között. Sikerünk értékét növeli, hogy hét mérkőzésünkből négyszer idegenben játszottunk, a három hazai találkozónkon pedig magabiztos, nagyarányú győzelmet arattunk.

Gratulálok a mai napon a tartalékcsapatunkban pályára lépő játékosainknak a győzelemhez. Tették a dolgukat, az Ő érdemük a siker. Mindenki rendkívül jól futballozott - fogalmazott a találkozót követően vezetőedzőnk, Kindl István.