Az U14-nek sajnos ez már nem sikerült, ketten voltak a pályán hétvégén.

Leány U19 Közép-Nyugat csoport, 3. forduló: Érd VSE - PAKSI SE 0 - 26 (0 - 12)

Kezdők: Lengyel, Vass, Kiss L., Trapp, Somogyi, Kiss G., Csere, Sereg, Varga, Lickert, Vámosi

Cserék: Rupa, Ruff, Kuklis

Góljainkat Lickert 2’, 12’, 13’, 33’, 38’, 41’, Kiss L. 3’, Kiss G. 4’, 37’, Vámosi 5’, 16’, 20’, 50’, 55’, 66’, 77’, 79’, 85’, Varga 48’, Kuklis 54’, 67’, 67’, 81’, Trap 69’, Csere 60’ és Rupa 89’ szerezték.

Ezúttal Érden játszottunk a lányokkal, ahol nagyon hamar sikerült gólt szereznünk. Az ötödik percben már 4-0-s előnyünk volt. Felszabadultan játszottunk, és minden támadásunk veszélyt jelentett az ellenfél kapujára. A második játékrészben csereként beállt játékosaink góljaival tovább növeltük előnyünk. Szervezetten, gyors támadásokkal sok helyzetet alakítottunk ki, de ehhez az ellenfél gyenge teljesítménye is hozzájárult. Értékelem a lányokban, hogy a nagy gólkülönbség ellenére is csapatként játszottak - elemzett Radványi László vezetőedzőnk.

Leány U14 HNP Dél-nyugati csoport, 1. forduló: PAKSI SE - BVSC-Zugló 0 - 10 (0 - 0)

Kezdők: Földesi, Tóth, Reiser, Feil, Reifschneider, Szabó, Forrai, Migács, Kovács

Cserék: Sallai, Földesi, Molnár, Szalók, Nyúl, Selényi, Horváth

„Átestünk a tűzkeresztségen, hiszen a csapat kilencvenöt százaléka most játszotta élete első mérkőzését. Megtettük tehát az első lépéseket egy hosszú úton. Az első idegenkedés után percről percre jobban játszottunk. Az eredmény ellenére a lányok élvezték a játékot, és egyre több kiváló megoldást sikerült kivitelezniük. Külön öröm, hogy maximális létszámmal tudtunk felállni, és mindenki bőven lehetőséghez is jutott. Remek előjeleket láttunk a jövővel kapcsolatosan, megyünk tovább” - értékelt edzőnk, Györfi Péter