MOL Magyar Kupa 2021/2022, 3. forduló - 2021.09.18. - 15:00

UFC Gyömrő - PAKSI FC 1 - 9 (0 - 3)

Helyszín: Gyömrő, UFC Gyömrő Sporttelep

Nézőszám: 500

Játékvezetők: Szigetvári Márk (játékvezető), Molnár István (asszisztens), Török Katalin (asszisztens)

A Gyömrő összeállítása

Kezdők: Jansik, Lovas (Tóth 65'), Matyó, Bartha, Kiss (István 80'), Rontó (Németh 46'), Horváth P., Gergely (Pintér 89'), Hevesi, Simtchatcha (Barta 65'), Horváth L.

Cserék: Kardos, István, Pintér, Barta, Németh, Péterfi, Habram, Tóth, Szegedi, Bura, Jámbor

Vezetőedző: Molnár Tamás

Kezdők: Rácz - Lenzsér (Gyurkits 46'), Lorentz, Szélpál (Kinyik 56'), Debreceni - Szabó B., Windecker, Kesztyűs - Pethő, Böde, Nagy R. (Sajbán 46')

Cserék: Nagy G., Kinyik, Papp, Bognár, Ádám, Sajbán, Gyurkits, Balogh, Medgyes

Vezetőedző: Bognár György

Gólszerzők: Gergely 86', ill. Pethő 20', 29' (bü.), 71', Nagy R. 36', Böde 54', 66', Sajbán 63', Windecker 73', Gyurkits 88'

Fotók: Földi Imre

1. perc: A Gyömrő kezdte a mérkőzést.

5. perc: Lenzsér cselezgetett a jobb oldalon, majd végül Pethő adta középre, ahol Böde fejlet tisztán a kapuba, de a partjelző lest intett.

7. perc: Nagy R. lépett meg a bal oldalon, beadása azonban sajnos középen mindenkinek magas lett.

10. perc: A bal oldalon bontottak meg minket a hazaiak, a támadás végén kisodródva Horváth L. lőtt laposan, de a próbálkozás Rácznak csemege volt.

14. perc: Kesztyűs tűzött kapura egy szabadrúgást a tizenhatos sarkától, Jansik bravúrral hárított.

15. perc: Kesztyűs szögletét középen Pethő fejlete nem sokkal a kapu mellé.

16. perc: Nagy R. cselezett a bal szélről középre, majd 18 méterről lőtt, próbálkozását Jansik vetődve hárította.

20. perc: Góóól! Nagy R. cselezett ki két játékost is a pálya tengelyében, majd Pethő lépett ki, aki szintén egy cselt követően laposan a kapuba gurította a labdát. Gyönyörű játék volt!

UFC Gyömrő - PAKSI FC 0 - 1

23. perc: Windecker fejelt tisztán, de Jansik hatalmas bravúrral hárított.

25. perc: Rácznak is be kellett mutatnia egy bravúrt, miután Horváth L. indult meg a bal oldalon, és Szélpált kicselezve a kapunkra tekert a labdát.

28. perc: Böde szerzett labdát közvetlen Jansiktól, majd Nagy R.-nek passzolt, akit a hazaiak kapusa buktatott. Sárgalap és tizenegyes volt a jutalma.

29. perc: Góóól! Pethő lövése a felső kapufán csattant, majd a gólvonal mögött.

UFC Gyömrő - PAKSI FC 0 - 2

34. perc: Kesztyűs veszélyes szögletét középen Pethő fejelte a kapu mellé.

36. perc: Góóól! Debreceni mértani bal oldali beadását Nagy R. vágta kapásból a kapuba.

UFC Gyömrő - PAKSI FC 0 - 3

40. perc: Egy hazai, bal oldali beadásról középen Horváth L. maradt le centikkel.

41. perc: Nagy R. lőtt laposan a tizenhatos vonalától nem sokkal a kapu mellé.

45. perc: Böde szelídített meg egy labdát a kaputól 6 méterre, de éles szögben, bombáját aztán Jansik bravúrral hárította a röviden.

Véget ért az első félidő. UFC Gyömrő - PAKSI FC 0 - 3

Változtattunk a szünetben: Lenzsér helyett Gyurkits és Nagy R. helyett Sajbán folytatta, és a Gyömrő is cserélt: Rontót Németh váltotta.

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

48. perc: Sajbán lépett ki kiválóan a bal oldalon, a tizenhatoson belül, majd középre tette a labdát, ahol Böde lőtt kapásból, de kissé kitekeredett pozícióból. A középre tartó labdát Jansik fogta. Szép játék volt!

54. perc: Góóól! Szabó B. gyűjtött be egy labdát a tizenhatoson belül, majd középre tálalta azt Bödének, aki a hálóba vágta a játékszert.

UFC Gyömrő - PAKSI FC 0 - 4

56. perc: Változtattunk: Szélpál helyett Kinyit kapott lehetőséget.

63. perc: Góóól! Egy felpörgött labdát Szabó B. tálalt laposan Sajbán elé, aki nem 10 méterről nem hibázott.

UFC Gyömrő - PAKSI FC 0 - 5

65. perc: Cseréltek a hazaiak: Simtchatcha helyett Barta és Lovas helyett Tóth lépett a pályára.

66. perc: Góóól. Böde lőtt közelről a kapuba.

71. perc: Góóól. Debreceni cselezte be magát a tizenhatoson belülre a bal oldalon, majd a középre tett labdát Pethő vágta a kapuba.

73. perc: Góóól! Windecker emelte a labdát a hálóba 8 méterről egy egyérintős játékot követően.

UFC Gyömrő - PAKSI FC 0 - 8

80. perc: Újra cseréltek a hazaiak: Kiss helyett István lépett a pályára.

83. perc: Böde fejelt a kapu fölé egy szögletet szorongatott helyzetből.

86. perc: Gól. Gergely lőtt kapunkba egy pontos keresztlabdát kapásból úgy 14 méterről.

88. perc: Góóól! Gyurkits maradt tisztán a kaputól 15 méterre, nem hibázott.

UFC Gyömrő - PAKSI FC 1 - 9

89. perc: Cserélt a Gyömrő: Gergelyt Pintér váltotta.