U19: Alap csoport, 7. forduló: UTE - PAKSI FC 2 - 5 (1 - 2)

Kezdők: Török, Ludányi, Nickl, Zsákovics, Boris, Skripek, Osztermájer, Ribár, Zoltán, Gregor, Fuják

Cserék: Sági, Dévényi, Prantner, Tarczal, Dózsa

Góljainkat Borsi 4’, Zsákovics 15’, Skripek 63’, 76’ és Tarczal 89’ szerezte.

„A csapatban jelen voltak azok a karakterű és stílusú játékosok, akikkel működött az elképzelt játékunk. Jó szélső és center játékunk volt, középpályán sokat futottunk, a védekezésünk viszont továbbra is javításra szorul. Rosszul vesszük fel a beinduló, illetve a védőfalból visszalépő embereket. Kellően motiváltak voltunk, melynek egy jó csapat elleni győzelem lett a vége - értékelt Osztermájer Gábor vezetőedzőnk.

U17: Alap csoport, 8. forduló: Szeged-Csanád Grosics Akadémia - PAKSI FC 1 - 1 (1 - 0)

Kezdők: Herman, Perger, Mácsik, Binder, Karaszi, Répási, Pesti, Berényi, Horváth K., Marsai, Szivós

Cserék: Hübner, Marosi, Kardos, Horváth A., Kispál

Gólunkat Pesti 90’ szerezte.

Igazi rangadónak ígérkezett a mérkőzés, hiszen mindkét csapat a táblázat elején foglal helyet. A Szeged kezdte jobban a találkozót, és egy védelmi megingás révén vezetéshez is jutottak. Rendeztük sorainkat, majd átvettük a játék irányítását. A huszonhetedik percben Pesti lépett ki a védők közül, és a kimozduló kapus felett akarta a hálóba juttatni a labdát, melyet a hálóőr a tizenhatoson kívül kézzel húzott le, ezért a játékvezető kiállította. Emberelőnyünket próbáltuk kihasználni, de a hazaiak jól megszervezték a védekezésüket. Így egygólos hátránnyal mentünk a szünetre. A második játékrészben taktikát váltottunk, a saját térfeléről ki sem engedtük a hazaiakat. A széleken bontottuk meg a Szeged védekezését, és a kilencvenedik percben Pesti révén kiegyenlítettünk. A mérkőzést mi irányítottuk, de higgadtabbnak kellett volna lennünk a támadások befejezésénél. Értékes pontot szereztünk egy akadémiával szemben - így Kollarics Zsolt edzőnk.

Jó teljesítményt nyújtottak: Herman, Binder, Horváth K. Répási, Pesti

U16: Kiemelt csoport, 8. forduló: Ferencvárosi TC - PAKSI FC 5 - 0 (0 - 0)

Kezdők: Forster, Máté, Köllő, László, Pupp, Babos, Tóth, Ignácz, Szabó, Palóka, Győrfi

Cserék: Szilágyi, Gáspár, Somorjai, Tóth

U15: Kiemelt csoport, 8. forduló: PAKSI FC - MTK Budapest 1 - 2 (0 - 0)

Kezdők: Wiesner, Kovács, Májik, Éger, Marcsa, Soós, Galambos, Tillman, Vesza, Huber, Dörömböző

Cserék: Ulbert, Lakatos-Lengyel, Juhász, Haskó, Szabó

Gólunkat Soós 52’ szerezte.

Az első félidőben végig mezőnyfölényben játszottunk, voltak lehetőségeink, de igazán nagy helyzetet nem tudtunk kidolgozni. A második játékrész már nyíltabb játékot hozott. Sikerült megszereznünk a vezetést, és pár percre rá hatalmas ziccerünk volt a 2-0-hoz. A mérkőzés utolsó részében már a vendégcsapatnak is voltak veszélyes támadásai, és sikerült egalizálniuk az eredményt. Az utolsó percekben mindkét csapatnak voltak gólszerzési lehetőségei, végül az utolsó percben az MTK csapatának sikerült megszereznie a győzelmet. Büszke vagyok a csapatra, hiszen a mérkőzés nagyobb részében jobban játszottunk az akadémiai csapatnál, de ezen a mérkőzésen a befejezéseknél nem volt szerencsénk, hiszen háromszor is kifelé pattant a labda a kapufáról. Bosszantó az utolsó percben vereséget szenvedni, de önmagunkhoz képest játékban és a támadások felépítésében sokat léptünk előre, ez pedig hosszútávon sokkal többet ér - elemzett Wiesner József vezetőedzőnk.

U14: Alap csoport (nyugat), 8. forduló: PAKSI FC - Kelen SC 0 - 1 (0 - 1)

Kezdők: Budai, Orbán-Zaják, Szurma M., Bagó, Rauf, Farsang, Tojzán, Wiesner, Tanos, Farkas, Palencsár

Cserék: Nagy, Selyem, Biszak, Szurma Z., Galambos

Az utóbbi mérkőzések teljesítményéhez képest most gyengébb produktummal rukkolt elő a csapat. Nem volt minőség a játékunkban, sok hibával és kapkodva játszottunk, nem volt néhány jó teljesítmény, ami az ilyen mérkőzések megnyeréséhez elengedhetetlen. Az első félidőben a jól játszó ellenfél egy kontra után vezetést szerzett, ami előtt nekünk volt nagy gólszerzési lehetőségünk. A második játékrészben végig domináltunk, a teljes második félidőt az ellenfél térfelén töltöttük, több lehetőségünk volt, azonban keveset lőttünk kapura, nem volt igazi átütő erő a támadójátékunkban. Rúgtunk kapufát, volt kapu előtti kavarodásból ziccerünk, de ekkor már látszott, hogy ezen a mérkőzésen, ha másnap reggelig játszunk, sem rúgunk gólt. A végelszámolásban nagyon fognak hiányozni az így elhullajtott pontok - nyilatkozta Köllő Roland vezetőedzőnk.

U13: Kiemelt csoport - Dél-Nyugat, 7. forduló: BVSC-Zugló - PAKSI FC 2 - 2 (0 - 0)

Kezdők: Rostás, Krausz, Szoó, Stier, Osztermájer, Péter, Száraz, Steiner, Vargyas

Cserék: Varga, Kákai, Blága

Góljainkat Steiner 30’ és Péter 65’ szerezték.

Fokozatosan vettük át az irányítást, fölénybe kerültünk, majd egyre magabiztosabbá vált a játékunk. Mondhatni, hogy sok periódusban kimondottan szépen játszottak a fiúk! Nem voltunk viszont hatékonyak, mert sok ziccert hibáztunk! Labdaszerzésből és összjátékból is voltak helyzeteink, kapufákat is rúgtunk, de kevés ziccert értékesítettünk. Ez megbosszulta magát, 2-0-s vezetés után az utolsó tizenegy percben kapott két góllal elúszott győzelem - fogalmazott Sárai György.

Kezdők: Demeter, Tóth, Weisz, Kutasi, Niklós, Földi, Csötönyi, Nagy N., Görgics

Cserék: Nemere, Nagy

Góljainkat Nemere 72’ és Csötönyi 80’ szerezték.