A KISE gárdáját győztük le.

Leány U19 Közép-Nyugat csoport, 9. forduló: PAKSI SE - KISE 6 - 0 (3 - 0)

Kezdők: Lengyel, Papp, Kiss L., Trapp, Somogyi, Kiss G., Kuklis, Kulcsár, Lickert, Ruff, Tancsa

Cserék: Rupa, Vittmann

Góljainkat Lickert 9’, 35’, Kiss G. 13’, 72’, Papp 66’ és Kulcsár 88’ szerezték.

„Mivel soron következő ellenfelünk a tabella közepén szerepel, kötelező győzelmet vártam el a lányoktól, hogy szorosan az élmezőnyben maradjunk. Sajnos négy meghatározó játékosunk betegség, illetve sérülés miatt nem játszhatott. Ellenfelünk rögtön beállt védekezni, de szerencsére hamar megtaláltuk a gyenge pontjukat, a kilencedik percben pedig már vezetést is szereztünk. Kidolgozott helyzetekből, kontrákból folyamatosan tovább növeltük az előnyünket, a szünetre már 3-0-val mentünk. A második játékrészben továbbra is fegyelmezetten futballoztunk, támadásaink és pontrúgásaink rendre veszélyt jelentettek az ellenfél kapujára. 6-0 lett a vége, gratulálok a csapatnak” - elemzett Radványi László vezetőedzőnk.

Leány U16 HNP Közép-Nyugat csoport, 7. forduló: Budapest Honvéd - PAKSI SE 3 - 1 (0 - 1)

Kezdők: Figura, Lusinszki, Fodor, Berecki, Árki, Zufall, Szajkó, Szilágyi, Győrfi

Cserék: Bachusz, Szűcs, Asztalos, Bogdán, Kapéter

Góljunkat Lusinszki 36’ szerezte.

Játékunkat tekintve a bajnokság egyik legjobb meccsét játszottuk! Rengeteg jó passz és támadás jellemezte csapatunkat. Hiába volt ugyanakkor a nagy mezőnyfölényünk, két pontrúgást követően egy-egy egyéni hiba elég volt ahhoz, hogy a hazaiak megnyerjék a találkozót. Ezúttal többet számított a mutatott játék és az egyének fejlődése, mint a három pont, így csak gratulálni tudok a lányoknak - így Kneller Balázs edzőnk.

Leány U14 HNP Közép-Nyugat csoport, 7. forduló: BMTE-Airnergy - PAKSI SE 3 - 2 (2 - 1)

Kezdők: Reifschneider, Tóth, Szabó, Kovács, Feil, Horváth J., Forrai, Migács, Horváth Dzs.

Cserék: Szalók

Góljainkat Kovács 29’ és Feil 55’ szerezték.