U19: Alap csoport, 9. forduló: PMFC - PAKSI FC 4 - 2 (0 - 2)

Kezdők: Simon, Lakatos-Lengyel, Zsákovics, Vas, Skripek, Osztermájer, Zoltán, Gregor, Heisler, Nickl, Paksi

Cserék: Török, Dévény, Budai, Fuják, Tarczal, Dózsa

Góljainkat Skripek 43’, 46’ szerezte.

„Teljesítményünket ezen a találkozón két részre lehet osztani. Egy jó iramú mérkőzésen az első félidő tökéletesre sikerült, jól játszottunk, és megszereztük a vezetést is. A második játékrész első percében rögtön újabb gólt szereztünk, de fél percre rá már sajnos kaptunk is. Ezt követően zavartan, kapkodva kezdtünk el játszani, míg ellenfelünk agilisan és sokszor önveszélyesen futballozott, ami nem ízlett nekünk. Sok párharcot elvesztettünk, a Pécs pedig megfordította a meccset. Az összecsapás utolsó részében kockáztattunk, és egyenlítési lehetőség is adódott, ami aztán kimaradt. Végül a hosszabbításban kaptunk még egy kontra gólt - értékelt Osztermájer Gábor vezetőedzőnk.

U17: Alap csoport, 11. forduló: PAKSI FC - KTE LA. 2 - 0 (0 - 0)

Kezdők: Herman, Perger, Mácsik, Ádám, Horváth, Palóka, Pesti, Berényi, László, Máté, Marsai

Cserék: Hübner, Marosi, Répási, Büki, Győrfi, Binder

Góljainkat Győrfi 84’, 87’ szerezte.

„A mérkőzés elejétől kezdve nyomást gyakoroltunk ellenfelünkre, próbáltunk minél előbb gólt szerezni. A lehetőségeink meg is voltak, de a befejezésekbe hiba csúszott, nem koncentráltunk eléggé. A Kecskemét jól védekezett, a kontratámadásaik pedig veszélyesek voltak, de a védelmünk jól működött. A második félidőre cserékkel frissítettük csapatunkat, és az ellenfél védekezését a széleken próbáltuk megbontani. Türelmesek voltunk, végül az utolsó tíz percben Győrfi révén kétszer is betaláltunk a Kecskemét hálójába. Nem kis tét volt a mérkőzés előtt, hiszen, ha megszerezzük a győzelmet, az első helyen végzünk az alapszakaszban. Ennek tudatában játszottunk, végig irányítottuk a játékot, és megérdemelten nyertük meg a találkozót. Gratulálok minden játékosnak, stábtagnak, akik segítették a munkánkat - így Kollarics Zsolt edzőnk.

U16: Kiemelt csoport, 10. forduló: Budapest Honvéd-MFA - PAKSI FC 4 - 1 (1 - 1)

Kezdők: Bakodi, Máté, Gáspár, László, Babos, Győrfi, Tóth, Ignácz, Szabó, Palóka, Hekfusz

Cserék: Pupp, Kispál, Köllő, Somorjai

Gólunkat Hekfusz 26’ szerezte.

„Jól kezdtük a mérkőzést, még úgy is, hogy a hazaiak hadrendje miatt hamar szerkezetet kellett váltanunk, amihez jól alkalmazkodtak a srácok. Egészen a hetvenötödik percig meg tudtuk valósítani az elképzeléseinket, majd olyan egyéni hibák miatt kaptunk gólokat, amiket ebben az osztályban könyörtelenül kihasználnak. A végeredmény nem tükrözi hűen a mérkőzés képét” - értékelt Haraszti Zoltán vezetőedzőnk.

U15: Kiemelt csoport, 11. forduló: Puskás Akadémia FC - PAKSI FC 6 - 1 (2 - 1)

Kezdők: Wiesner, Kovács, Májik, Juhász, Jáksó, Éger, Marcsa, Soós, Galambos, Balogh, Dörömböző

Cserék: Ulbert, Lakatos-Lengyel, Szabó, Niklos, Huber

Gólunkat Marcsa 23’ szerezte.

„A kiemelt bajnokság egyénileg legjobb képességű gyerekeiből álló csapatával játszottunk. A mérkőzés előtt bíztam benne, hogy csapatként ezt tudjuk majd egyensúlyozni a mérkőzés folyamán. Ellenfelünk azonban ezen a napon a játék minden elemében jobb volt nálunk. A játék több szegmensében gyenge teljesítményt nyújtottunk, olyanokban is, amit eddig minden mérkőzésen jól oldottunk meg - elemzett Wiesner József vezetőedzőnk.

U14: Alap csoport (nyugat), 11. forduló: PAKSI FC - Budafoki LC 5 - 1 (2 - 0)

Kezdők: Nagy, Budai, Orbán, Szurma M., Bagó, Tojzán, Rauf, Selyem, Farkas, Farsang, Wiesner

Cserék: Osztermajer, Szurma Z., Biszak, Somogyi

Góljainkat Wiesner 2’, 67’, Bagó 33’, Tojzán 53’ és Farkas 74’ szerezték.

A múlt heti, Tatabánya elleni idegenbeli rossz teljesítmény és vereség után remek produkcióval állt elő a csapat. Látszott a fiúkon, hogy javítani és bizonyítani akarnak. A győzni akarás, az alázat, a jó mentalitás, a pozitív gondolkodás mellett többször látványosan és eredményesen is tudtunk játszani. Hullámvasúton ülünk, hiszen múlt héten nagyon gyengén játszottunk, most ennek szöges ellentétével rukkoltunk elő. Labdavesztések után gyorsan labdát tudtunk szerezni, bátran játszottunk előrefelé, az öt gól mellett számtalan lehetőséget alakítottunk ki, rúgtunk négy-öt kapufát is. Egyedül az bánt, hogy a mérkőzés végén egy figyelmetlenség miatt gólt kaptunk, összességében elégedett vagyok a csapat teljesítményével - nyilatkozta Köllő Roland vezetőedzőnk.

U13: Kiemelt csoport - Dél-Nyugat, 10. forduló: Kelen SC - PAKSI FC 0 - 0 (0 - 0)

Kezdők: Rostás, Pumerschein, Szoó, Stier, Varga, Péter, Steiner, Száraz, Vargyas

Cserék: Krausz, Pál, Blága

„Szinte az egész mérkőzésen mezőnyfölényben játszottunk, ez azonban meddő volt. Kevés helyzetet alakítottunk ki, melyeket el is puskáztunk. Nem voltunk kellően agresszívek, és rengeteg technikai hibával játszottunk, illetve sok szituációban lassan, rosszul döntöttünk” - fogalmazott Sárai György

Kezdők: Demeter, Tóth, Weis, Nemere, Kutasi, Niklós, Nagy, Ágoston, Csötönyi

Cserék: Hum, Nagy N.

Góljainkat Nagy 37’ és Csötönyi 47’ szerezték.