OTP Bank Liga 2021/2022, 31. forduló - 2022.05.04. - 16:30

Gyirmót FC Győr - PAKSI FC 3 - 3 (0 - 2)

Helyszín: Győr, ALCUFER Stadion

Nézőszám: 1020

Játékvezetők: Andó-Szabó Sándor (játékvezető), Karakó Ferenc (tartalékjátékvezető), Szalai Balázs (asszisztens), Kóbor Péter (asszisztens)

A Gyirmót összeállítása

Kezdők: Rusák, Radics, Herjeczki (Simon 46'), Széles, Major (Vass 76'), Ventúra, Klimovic (Kovács 69'), Varga, Csörgő, Medgyes Z. (Bezborodko 46'), Zeke

Cserék: Hársfalvi, Ene, Simon, Hajdú, Kovács, Hasani, Vass, Bezborodko

Vezetőedző: Csertő Aurél

Kezdők: Nagy G., Kinyik (Gévay 83'), Tamás, Sajbán, Balogh, Haraszti (Böde 46'), Ádám (Osváth 75'), Kovács (Szabó B. 46'), Windecker (Nagy R. 64'), Medgyes S., Szabó J.

Cserék: Rácz, Gévay, Osváth, Böde, Kocsis, Kesztyűs, Lenzsér, Szabó B., Nagy R.

Vezetőedző: Bognár György

Gólszerzők: Varga 71', Kovács 82', Ventúra 90+2', ill. Medgyes S. 31', Ádám 39', 51'

1. perc: A Gyirmót kezdte a mérkőzést.

5. perc: Medgyes S. húzta meg kiválóan a bal oldalon, lapos labdája középen azonban sajnos nem talált paksi játékost.

11. perc: Haraszti szögletét Szabó J. csúsztatta meg a rövid oldalnál, a labda viszont nem a kapu felé folytatta útját.

14. perc: Haraszti tekert középre egy szabadrúgást, a jól érkező Ádám feje elől Rusák az utolsó pillanatban gyűjtötte be a labdát.

16. perc: Medgyes S. indult meg tisztán a bal oldalon, majd lágyan a kapu elé emelt, de Ádám elől ismét a hazai kapusé lett a labda.

16. perc: Haraszti próbálkozott jó 20 méterről, enyhén a jobb oldalról, a labda a kapu felett hagyta el a játékteret.

18. perc: Szabó J. kapta a mérkőzés első sárga lapját.

23. perc: Medgyes S. bal oldali beadása a túloldalon Kovácsnak még jó volt, aki befelé cselezett, de lövését blokkolták.

26. perc: Balogh ígéretes, bal oldali beadásáról középen Ádám nem sokkal maradt le.

29. perc: Haraszti épített szépen egy támadást a pálya tengelyében, majd balra, Medgyes S.-nak passzolt, az újra a hazai kapu elé érkező labdáért Sajbán harcolt, de mivel a földre került nem érte el azt. Megnézték, a VAR-szobában nem láttak szabálytalanságot csatárunkkal szemben.

31. perc: Góóól! Haraszti végzett el gyorsan és szemfülesen egy sarokrúgást, amire Medgyes S. érkezett pontosan, és védhetetlenül a kapuba vágta a labdát. Ez az, szép volt, srácok!

Gyirmót FC Győr - PAKSI FC 0 - 1

39. perc: Góóól! Ismét egy jó szöglet, melyet nem tudtak kivágni a hazaiak a kapu torkából, Ádám pedig köszönte, és a hálóba rúgta a labdát.

Gyirmót FC Győr - PAKSI FC 0 - 2

41. perc: Gyönyörűen és lendületesen építettük a támadásunk a bal oldalon, majd az érkező Haraszti lőtt 10 méterről, de szorongatott helyzetből, a labda viszont sajnos a kapufán csattant. Ah…

Véget ért az első félidő. Így tovább, gyerekek!

Kettős csere a hazaiaknál és nálunk is. A Gyirmótnál: Herjeczki helyett Simon és Medgyes Z. helyett Bezborodko, míg csapatunknál Haraszti és Kovács helyett Szabó B. és Böde folytatta.

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

51. perc: Góóól! Medgyes beadását Ádám juttatta a kapuba.

Gyirmót FC Győr - PAKSI FC 0 - 3

56. perc: Györgő maradt üresen a bal oldalon egy jobbról érkező labdára, 10 méterről nem hibázott, és a kapunkba lőtt, ám hosszas VAR-elemzés után végül lest ítéltek.

63. perc: Sajbán ugratta ki a jobb oldalról középen Ádámot, de csatárunk sajnos nagyon kisodródott, így már nem tudott kapura lőni. Kár érte, szép volt!

64. perc: Medgyes próbálkozott jó 20 méterről, nem sokkal ment fölé. Egyedül volt, meg kellett próbálni.

64. perc: Módosítottunk: Windeckert Nagy R. váltotta.

67. perc: Nagy R. készített le egy labdát lövésre Ádámnak a pálya tengelyében, 18 méterre a kaputól. Csatárunk laposan próbálkozott, ez azonban most sajnos mellé ment.

69. perc: Balogh lőtt jó 30 méterről, a túlságosan lelassuló, középre tartó labdát Rusák fogta.

69. perc: Széles kapott sárga lapos figyelmeztetést.

69. perc: Klimovich helyett Kovács lépett a pályára.

70. perc: Gól. Varga szépített a hazaiaknak.

Gyirmót FC Győr - PAKSI FC 1 - 3

72. perc: Nagy R. veszélyes sarokrúgást Ádám fejelte nem sokkal a kapu fölé.

74. perc: Cseréltünk: Ádám helyett Osváth kapott lehetőséget.

75. perc: A hazaiak is változtattak: Major helyett Vass folytatta.

76. perc: Radics és Varga is „besárgult”.

79. perc: Kinyik hatástalanított egy veszélyesnek ígérkező hazai szögletet.

79. perc: Bezborodko sárga lapos figyelmeztetést kapott.

82. perc: Gól. A jobb oldalon mentek el a hazaiak, majd a beadást Kovács juttatta a kapunkba.

Gyirmót FC Győr - PAKSI FC 2 - 3

83. perc: Módosítottunk: Kinyiket Gévay váltotta.

90+2. perc: Gól. Ventúra fejelt a kapunkba egy bal oldali beadást 11 méterről. Ez hihetetlen...

Véget ért a mérkőzés. Gyirmót FC Győr - PAKSI FC 3 - 3