MOL Magyar Kupa 2022/2023, 5. forduló - 2023.02.08. - 13:00

Monor - PAKSI FC 1 - 5 (1 - 2)

Helyszín: Monor, Balassi Bálint utcai Stadion

Nézőszám: -

Játékvezetők: Káprály Mihály (játékvezető), Kovács J. Zoltán (tartalékjátékvezető), Bertalan Dávid (asszisztens), Szabó Dániel (asszisztens)

A Monor összeállítása

Kezdők: Bozsó, Bagó (Kocsis 59'), Takács, Szabó, Agóts (Puskás 59'), Haragos, Kovács D., Farkas (Mlinárcsik 82'), Joshua, Hulicsár (Rácz 59'), Juhász

Cserék: Tóth, Rácz, Knolmár, Urbin, Puskás, Erhardt, Kocsis, Mlinárcsik, Papp R.

Vezetőedző: Kurucsai Milán

Kezdők: Simon - Kovács, Szélpál (Osváth 60'), Kinyik (Kádár 46'), Vas - Balogh, Haris - Gyurkits (Papp 46'), Haraszti (Sajbán 46'), Skribek - Varga (Hahn 46')

Cserék: Nagy G., Gévay, Hahn, Sajbán, Osváth, Kádár, Papp, Windecker

Vezetőedző: Waltner Róbert

Gólszerzők: Farkas 28', ill. Varga 17', Szélpál 20', Sajbán 49', Skribek 67', 77'

Monorkuplive3

2. perc: Balogh tekert a kapu fölé egy szabadrúgást enyhén a jobb oldalról, de jó 22 méterről.

5. perc: Balról indítottunk egy támadást, majd Skribek húzta be a játékot a pálya tengelyébe, és indította volna Vargát elől, ám a kulcspassz sajnos elakadt az összezáró hazai védőkben.

8. perc: Haraszti ívelt eszélyesen a kapu elé egy szabadrúgást a támadó térfelünk közepétől, a kapuelőtti kavarodás után azonban a hazaiak fel tudtak szabadítani.

8. perc. Haraszti próbálkozott távolról, enyhén a jobb oldalról, lövése a kapu mellett hagyta el a játékteret. Egyedül volt, meg kellett próbálni.

10. perc: Varga kezelt le hat méteren egy labdát, amit balról, Vastól kapott, majd kapura fordult, lövése azonban szintén elakadt még a gólvonal előtt.

13. perc: Haraszti esett nagyot a tizenhatoson belül, a síp azonban - elsőre érthetetlenül - néma maradt.

15. perc: Balogh lépett ki egy pontos labdával középen, majd egy csel után már a tizenegyes pontnál találta magát, lövését viszont a hazaiak kapus hatalmas bravúrral hárítani tudta.

16. perc: A mindig higgadt Kinyik volt a végállomása egy hazai kontrának.

17. perc: Góóól! Tanítani való kontrát vezettünk a bal oldalon, és Vas beadása is pontosra sikeredett, amire Varga érkezett, és a hálóba pofozta a labdát.

Monor - PAKSI FC 0 - 1

20. perc: Góóól! Szélpál csapott le elsőként egy szöglet után a kapu torkában szabadon pattogó labdára, amit a hálóba tessékelt.

Monor - PAKSI FC 0 - 2

26. perc: Juhász kapott piros lapot egy nagyon elkésett belépőért Haris ellen. Reklamálásért Bozsó sárgát gyűjtött be.

28. perc: Gól. Farkas talált a kapunkba a jobb oldalról, egy lapos lövéssel.

Monor - PAKSI FC 1 - 2

31. perc: Kovács lépett ki egy lágyan megemelt labdával a jobb oldalon, a beadás azonban már sajnos nem sikerült pontosra, Harasztinak és Vargának sem volt jó a kapu előtt.

39. perc: Skribek húzta meg a bal oldalon, majd középre tette Harasztinak, aki a tizenhatos vonalától próbálkozott, de sajnos a laza talajon nem tudott jól kitámasztani, így nem találta el jól a labdát, Bozsó pedig védett.

40. perc: Simonnak kellett munkába állnia Hulicsár veszélyes, bal oldali beadását kellett szögletre pofoznia.

42. perc: Tőlünk Gyurkitsé lett az első sárga lap. Egy kicsit elkésett.

45+2. perc: Haraszti tekert a kapu fölé egy szabadrúgást a bal oldalról, jó 24 méterről.

Véget ért az első félidő. Monor - PAKSI FC 1 - 2 Gyerünk, srácok!

Cseréltünk a szünetben: Kinyik, Varga, Gyurkits és Haraszti helyett Kádár, Hahn, Papp és Sajbán folytatta.

46. perc: A Monor kezdte a második játékrészt.

49. perc: Góóól! Sajbán találatával tovább növeltük az előnyünk.

Monor - PAKSI FC 1 - 3

59. perc: Hazai cserék: Hulicsár, Agóts és Bagó helyett Rácz, Puskás és Kocsis lépett a pályára.

60. perc: Módosítottunk: Szélpált Osváth váltotta.

63. perc: Kádár akasztott meg zseniálisan egy hazai megindulást. Kellett!

64. perc: Osváth bal oldali beadását a középen pontosan érkező Hahn fésülte kapura, a középre tartó labdát azonba a hazaiak portása fogni tudta.

65. perc: Haragos lépett ki a pálya tengelyében, a tizenhatosunk vonalánál, a labda is érkezett, viszont az étvételbe már hiba csúszott, így az könnyedén Simoné lett.

67. perc: Góóól! Az ellentámadásból Skribek talált a hazai kapuba.

Monor - PAKSI FC 1 - 4

73. perc: Kontrázni próbált a Monor, végül 18 méterről Kocsis lőtt messze a kapunk fölé.

77. perc: Sajbán veszélyes, jobb oldali beadását Skribek próbálta kapura fejelni, ám szorongatott helyzetben nem tudta irányítani a próbálkozást.

77. perc: Góóól! Skribek piszkált bele egy jobbról elé érkező labdába, ami így védhetetlenül a kapuba vágódott.

Monor - PAKSI FC 1 - 5

82. pert: Skribek éles szögletét Sajbán sarkalta a kapu mellé a röviden.

82. perc: Hazai cserék: Farkas és ... helyett Mlinárcsik és Papp R. lépett a pályára.

86. perc: Sajbán tálalt mellel Hahn elé egy jobbról érkező labdát a tizenhatoson belül, a lövés azonban nem talált kaput. Kár érte, szép volt.

88. perc: Kovács lőtt pár centivel a kapu fölé a tizenhatos vonalától egy szabadrúgást követően.

Véget ért a mérkőzés. Monor - PAKSI FC 1 - 5 Szép volt, fiúk!