A Disógyőrt, a Gyirmótot és a III. Kerületet vertük, ikszeltünk Újpesten és Győrben.

U19: „C” Csoport, 8. forduló: UTE - PAKSI FC 2 - 2 (1 - 0)

Kezdők: Herman, Váncsa, Mácsik, Horváth, Karaszi, Szabó, Répási, Zoltán, Binder, Holka, Perger

Cserék: Palóka, Keringer, Heisler

Góljainkat Váncsa 77’, Palóka 85’ szerezték.

Büszke vagyok a csapatra, óriási labdabirtoklási fölényben játszva a futball igazságtalansága lett volna, ha kikapunk. Szinte mindenben felülmúltuk ellenfelünket, így sajnálom, hogy ez nem járt győzelemmel. Játékban egyre jobban érzi a csapat az elképzelésemet, és egyre jobban bíznak benne, hogy ez működik is - így Nagy István edzőnk.

U17: „A” Csoport, 11. forduló: ETO FC Győr - PAKSI FC 3 - 3 (1 - 1)

Kezdők: Schrenck, Kiss, Babos, László, Köllő, Palóka, Tóth, Ignácz, Szabó, Keringer, Győrfi

Cserék: Gáspár, Szilágyi, Horváth, Holka

Góljainkat Palóka 35’, 67’, Ignácz 68’ szerezték.

„Egy alacsony színvonalú mérkőzésen két pontot vesztettünk. Mindkét csapat rengeteg technikai hibával játszott. A 2-1 utáni fordításért dicséret illeti a srácokat, ám okosabb játékkal meg kellett volna tartanunk a vezetésünket a hármas sípszóig” - elemzett Haraszti Zoltán trénerünk.

A játéknap összes eredménye és a tabella IDE kattintva érhető el.

U16: „A” Csoport, 9. forduló: DVTK - PAKSI FC 1 - 4 (1 - 2)

Kezdők: Wiesner, Kovács, Májik, Jáksó, Éger, Marcsa, Soós, Galambos, Tillman, Perczel, Verbulecz

Cserék: Ulbert, Huber, Dörömböző

Góljainkat Májik 29’, 91”, Soós 33’, Galambos 66’ szerezték.

Nem kezdtük jól a mérkőzést. Az első húsz percben védekezésben nem találtuk meg a távolságokat, több helyezkedési hibát is vétettünk, valamint sok párharcot elvesztettünk. Keveset birtokoltuk a labdát, és pontatlanok voltunk az előrefelé játékban. Fokozatosan javult a játékunk, és a félidő közepén kétgólos előnybe kerültünk. Ebben az időszakban már stabil volt a védekezésünk, és az átmeneteket pontosan és gyorsan oldottuk meg. A második játékrészben több fordulópontja is volt a mérkőzésnek, amelyből végül mi jöttünk ki győztesen. A találkozón több olyan dologban is sikerült előrelépnünk, amit célként fogalmaztunk meg magunknak a következő hetekre. Örömteli, hogy négy akciógólt sikerült szereznünk a mérkőzésen, és a szervezett játékunk mellett több jó egyéni teljesítmény is volt a csapatban - értékelt Wiesner József vezetőedzőnk.

U15: Alap Csoport (nyugat), 17. forduló: Gödöllői SK - PAKSI FC 3 - 1 (2 - 0)

Kezdők: Biszak, Szurma Z., Virág, Rauf, Tojzán, Farsang, Köllő, Tanos, Bagó, Csoknyai, Grausza

Cserék: Pumerschein, Burányi, Farkas, Szurma M., Somogyi, Jankó

Gólunkat Somogyi 66’ szerezte.

Jól kezdtük a mérkőzést, kontroll alatt tartottuk az ellenfelet, és az első negyedórában meg is volt a labdabirtoklási fölényünk. Mérkőzések óta érthetetlen hibákat követünk el a védekező zónánkban, mérkőzések óta megbünteti az ellenfél az ezekből a hibákból kialakuló rendezetlenségünket, képviseljenek bármilyen szintet is. Jelenleg nincs elég türelem a játékunk minőségi lejátszásához, sok a technikai hiba és sajnos az alázat szó is hiányzik egy-két játékos szókincséből. A második félidőben már voltak biztató perceink, azonban ekkor már hátrányban voltunk, és rohantunk az eredmény után. A téli felkészülés után úgy gondoltam, nem tudunk olyan tavaszt produkálni, mint amilyen az őszünk volt, viszont azért ennél lényegesen többre számítottam a csapattól. Dolgozunk tovább és kísérletezünk egy-egy játékos új poszton történő kipróbálásával - nyilatkozta Köllő Roland vezetőedzőnk.

U14: Alap Csoport (nyugat), 19. forduló: III.Ker. TVE - PAKSI FC 6 - 1 (3 - 0)

Kezdők: Rostás, Szoó, Klem, Stier, Osztermájer, Pumerschein, Szurma M., Péter, Köllő, Steiner, Nemes

Cserék: Száraz, Marosi, Blága, Varga, Kákai

Gólunkat Marosi 44’ szerezte.

U14: Alap Csoport (nyugat), 21. forduló: PAKSI FC - Gyirmót FC Győr 8 - 2 (2 - 0)

Kezdők: Rostás, Stier, Osztermájer, Pumerschein, Nemes, Marosi, Péter, Köllő, Varga, Wiesner, Laczkó

Cserék: Szoó, Klem, Száraz, Blága, Kákai, Steiner

Góljainkat Marosi 18’, 66’, 80’, Wiesner 33’, 50’, 72’, Steiner 47’, Nemes 58’ szerezték.

A játékunk sajnos nem volt annyira gördülékeny, amennyire az eredmény mutatja. A középső zónában viszont nagyon sok labdát szereztünk, agilisen futballoztunk, és az ellenfél térfelén tartottuk a játékot. Rúgtunk még három kapufát és voltak további gólszerzési lehetőségeink is. A kapott gólokat mi hoztuk össze az ellenfél számára, ami benne van a játékban, de ez egy szorosabb meccsen nem fér bele - nyilatkozta Osztermájer Gábor vezetőedzőnk.

U13: Dél-Nyugat, 22. forduló: PAKSI FC - III.Ker. TVE 0 - 10 (0 - 0)

Kezdők: Viló, Földi, Tóth, Weisz, Kiss, Csötönyi, Nagy, Ágoston, Nagy N.