OTP Bank Liga 2022/2023, 29. forduló - 2023.04.28. - 20:00

Kecskeméti TE - PAKSI FC 2 - 3 (2 - 0)

Az M4 Sport élő közvetítése ITT érhető el.

Helyszín: Kecskemét, Kecskeméti Széktói Stadion

Nézőszám: 4950

Játékvezetők: Andó-Szabó Sándor (játékvezető), Vad II. István (tartalékjátékvezető), Tóth II. Vencel (asszisztens), Becséri Gergely (asszisztens)

A Kecskemét összeállítása

Kezdők: Varga B., Banó-Szabó (Ryashko 57'), Nagy (Katona 90+1'), Horváth, Szalai, Szabó (Katona 46'), Vágó, Tóth, Szuhodovszki, Nikitscher (Meskhi 70'), Zeke

Cserék: Varga Á., Kersák, Grünvald, Katona, Májer, Bodor, Buna, Ryashko, Meskhi, Hadaró, Katona, Polyák

Vezetőedző: Szabó István

Kezdők: Nagy G., Kinyik, Szélpál, Hahn (Böde 46'), Balogh (Haris 84'), Osváth (Sajbán 46'), Vas (Skribek 46'), Kádár, Papp, Varga, Szabó (Kovács 88')

Cserék: Simon, Tamás, Sajbán, Bőle, Böde, Skripek, Gyurkits, Kovács, Windecker, Haris

Vezetőedző: Bognár György

Gólszerzők: Szalai 10', Szabó 41', ill. Varga 50', 56' (bü.), 90'

A gólok története:

10. perc: Egy pontos hazai szöglet után a túloldalon Szalai érkezett üresen, és közvetlen közelről a kapunkba tessékelte a labdát... 1-0

41. perc: Egy újabb sarokrúgás után most Szabó találat a kapunkba, fejjel. 2-0

50. perc: Böde alapvonali cseleit követően lágyan érkezett a labda a hazai kapu elé, amit Varga támadt, és fejjel szépített. 2-1 Gyerünk!

56. perc: Varga magabiztosan értékesített büntetője után egalizáltunk. Vágó kezezett a tizenhatoson belül, amiért tizenegyes és egy sárga lap járt. A kecskeméti játékosnak ez volt a második sárga lapja, így emberelőnybe is kerültünk. 2-2

90. perc: Böde kapott egy pontos labdát  a bal oldalon a pálya tengelyében meginduló Skirbektől, majd beadását Varga fejelte a kapubaaa. 2-3