Az U17 és az U12 szerzett újabb győzelmet.

U19: „C” Csoport, 9. forduló: PAKSI FC - Nyíregyháza Spartacus FC 1 - 2 (0 - 2)

Kezdők: Herman, Váncsa, Hotváth, Babos, Karaszi, Ignácz, Répási, Bica, Binder, Pergerg, Szauer

Cserék: Tóth, Szabó, Kiss, Mácsik, Marosi, Heisler

Gólunkat Váncsa 90’ szerezte.

„Gratulálok a Nyíregyházának, teljesen megérdemelt győzelmet arattak, és akár nagyobb arányban is nyerhettek volna. A csapatom nagyon fiatal és megilletődött volt, nem volt esélyünk a pontszerzésre. A játékfelfogásomon nem fogok változtatni, bármilyen összeállításban is állunk fel” - így Nagy István edzőnk.

Up23maj5

U17: „A” Csoport, 12. forduló: PAKSI FC - MTK Budapest 0 - 2 (0 - 0)

Kezdők: Schrenck, Köllő, Babos, László, Pupp, Máté, Palóka, Tóth, Szabó, Keringer, Ignácz

Cserék: Holka, Szilágyi, Horváth, Kiss, Szauer, Gáspár, Győrfi

U17: „A” Csoport, 13. forduló: PAKSI FC - Illés Akadémia-Haladás 3 - 2 (1 - 1)

Kezdők: Schrenck Gáspár, Babos, László, Szilágyi, Máté, Palóka, Tóth, Szabó, Győrfi, Holka

Cserék: Ignácz, Kiss, Szauer

Góljainkat László 3’, Ignácz 80’, Szabó 92’ szerezték.

„Küzdelmes mérkőzésen szereztünk három pontot és egy szép győzelmet. Gratulálok a csapatnak” - elemzett Haraszti Zoltán trénerünk.

Up23maj4

U16: „A” Csoport, 10. forduló: PAKSI FC - Várda Labdarúgó Akadémia 2 - 4 (0 - 2)

Kezdők: Wiesner, Kovács, Májik, Jáksó, Éger, Marcsa, Soós, Galambos, Tillman, Perczel, Verbulecz

Cserék: Ulbert, Juhász, Balogh, Szabó, Huber, Dörömböző

Góljainkat Dörömböző 56’, Galambos 86’ szerezték.

„Csapatom az első félidőben nem tett bele akkora energiát és koncentrációt a mérkőzésbe, mint ami eddig jellemző volt rá. Ezt a kisvárdai gárda kihasználta, és megérdemelten jutott kétgólos vezetéshez. A második játékrészt jól kezdtük, tizenöt-húsz percig mi irányítottuk a játékot, és a rúgott gól után úgy éreztem, akár ki is tudunk egyenlíteni. Ezen az összecsapáson azonban több egyéni és védekezési hibát is elkövettünk. Pozitívum, hogy a második félidőben többször is vissza tudtunk jönni a mérkőzésbe. Összességében játékban nem volt magas színvonalú mérkőzés, sok párharc jellemezte a találkozót. Az akadémiai csapat ezen a napon játékban és mentálisan felénk kerekedett, és ezért megérdemelten nyerte meg az összecsapást. A csapat folyamatosan erőn felül teljesít a kiemelt akadémiák ellen, de ezen a mérkőzésen sem sikerült azon a szinten teljesíteni, mint az elmúlt hetekben” - értékelt Wiesner József vezetőedzőnk.

Up23maj3

U15: Alap Csoport (nyugat), 18. forduló: PAKSI FC - Gyirmót SE Győr 0 - 1 (0 - 0)

Kezdők: Biszak, Szurma Z., Virág, Rauf, Tojzán, Farsang, Wiesner, Tanos, Bago, Jankó, Grausza

Cserék: Nagy, Pumerschein, Farkas, Szurma M., Somogyi

„Fájó vereséget szenvedtünk, hiszen nagy labdabirtoklási fölényben játszottunk. Türelmesen építkeztünk, és ennek köszönhetően eltűntek azok a nagy egyéni hibák, amik tavasszal jellemezték játékunkat. Felépített akciókat vezettünk, sokszor lövéssel fejeztük be azokat. Ez mindenképpen előrelépésnek tekinthető. Az ellenfél meg sem próbálta kihozni a labdát, csak átrugdosták a középpálya felett. Ezért is fáj a vereség, hiszen nem a játékot játszani próbáló csapat nyerte meg a tipikusan egygólos mérkőzést. A vezetés megszerzésére megvolt ugyan a lehetőségünk, de csalódás, hogy nem a támadók kerültek gólszerzési szituációba. A bekapott gól után már ki-kinyíltunk, az ellenfélnek törvényszerűen több lehetőséget adva ezzel a kontrajátékra. A mérkőzést azért nem tudtuk a saját javunkra eldönteni, mert a támadózónába érve nem volt egyéni kvalitás egyik támadóban sem ezen a mérkőzésen. Mindezek ellenére javultunk az előző mérkőzésekhez képest, jelenleg a gólok hiányoznak a csapatból. Nagyon nagy szükségünk lenne egy győzelemre” - nyilatkozta Köllő Roland vezetőedzőnk.