Siker az U19-ben, döntetlen az NBII-ben és az U16-ban.

Női NBII. Nyugati csoport, 20. forduló: PAKSI SE - Pénzügyőr 2 - 2 (2 - 0)

Kezdők: Kerekes, Debreceni, Somogyi, Bárányos, Kiss, Bogdán, Kapéter, Győrfi, Árki, Marosi, Sereg

Cserék: Lengyel, Figura, Csehi, Asztalos, Szűcs

Góljainkat Sereg 27’, Árki 30’ szerezték.

Penzugynbiia

Leány U19 Dél-Nyugati csoport, 20. forduló: HR-Rent Kozármisleny - PAKSI SE 1 - 4 (1 - 2)

Kezdők: Ignácz, Lusinszki, Rupa, Bárányos, Tancsa, Asztalos, Zufall, Bogdán, Vittmann, Győrfi, Árki

Cserék: Kollár, Figura

Góljainkat Zufall 5’, Győrfi 32’, Árki 73’, Asztalos 86’ szerezték.

Leány U16 HNP Dél-Nyugat csoport, 17. forduló: HR-Rent Kozármisleny - PAKSI SE 1 - 1 (1 - 1)

Kezdők: Ignácz, Bálint, Zoltán, Peák, Horváth, Vas, Szakál. Valter, Pirisi

Cserék: Benke, Darin, Papp

Gólunkat Zoltán 22’ szerezte.

„Egy kifejezetten dinamikus mérkőzést játszottunk a Kozármisleny ellen Nován. Már a hosszú, 260 kilométeres utazásban elfáradtak a lányok. Mindkét csapat agresszívan támadt, és próbált gólt szerezni. Ügyesen mozogtunk, passzolgattunk és próbáltunk lehetőségeket teremteni. Az első félidő huszadik percében, egy védelmi hibát követően előnyt szereztek a hazaiak, de szerencsére a válasz hamar érkezett tőlünk, 1-1. A védekező játékosok kitettek magukért, és a kapusunk is remekül teljesített több szuper hárítást bemutatva. A játékosok fáradhatatlanul küzdöttek a labdáért, mindkét oldalon remek pillanatokat láthattunk. A második játékrészben sem változott a játék képe. Mindketten megpróbáltuk áttörni ellenfelünk védelmét, de a támadások rendre meghiúsultak. A találkozónk rendkívül izgalmasre sikeredett, tele nagyszerű jelenetekkel és emlékezetes pillanatokkal” - nyilatkozta Radványi László vezetőedzőnk.

Leány U14 Dél-Nyugati csoport, 20. forduló: PAKSI SE - MTK Hungária 0 - 4 (0 - 1)

Kezdők: Lajkó, Szabó, Sallai, Feil, Szalók, Forrai, Migács, Balogh, Selényi

Cserék: Pálinkás, Németh, Reiser

„Azt az MTK-t fogadtuk a hétvégén, akik jelentősen megerősödtek a tavaszi szezonban. A lányok mindent megtettek a siker érdekében, de ezen a napon nem sikerült felülmúlni ellenfelünket. Gratulálunk az MTK-nak, egy küzdelmes mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattak” - így Forray Tünde edzőnk.