PAKSI FC - FK Csíkszereda 5 - 2

2023. júl. 19.  -  NB I.
Kétszer voltunk hátrányban, végül majd’ féltucatot vágtunk.

Banner Magy1

Felkészülési mérkőzés: 2023/2024 nyár (edzőtábor, Szlovénia) - 2023.07.19. - 17:30

PAKSI FC - FK Csíkszereda Miercurea Ciuc 5 - 2 (2 - 2)

Helyszín:
 Szlovénia, Konjice

Kezdők:
Simon, Pupp, Böde, Gregor, Földi, Silye, Balogh, Mezei, Haraszti, Horváth K., Beke

Csereként pályára lépett: Kinyik, Papp, Vas, Pesti, Bőle, Osváth, Hegedűs, Windecker, Szabó B., Hahn, Könyves, Kovács

Vezetőedző:
 Bognár György

A Csíkszereda összeállítása

Kezdők: Gyenge, Gheralia, Kelemen, Apró, Gál-Andrezly, Veress, Nagy, Rónai, Soufiane, Kovács, Makrai

Csereként pályára lépett: Csiszer, Balogh, Kárándi, Gergely, Csürös, Vita, Pintér, Simó, Magyari, Jelena

Vezetőedző: Ilyés Róbert

Gólszerzők: Haraszti '14, Kelemen '44 (ög.), Könyves '63, Papp '74, Hahn '83, ill. Makrai '10, Jebari '18

Vezetőedzőnk, Bognár György értékelése: Az első félidőben főként a fiataloknak adtunk szerepet, Pupp, Gregor, Földi, Horváth is pályán volt egyszerre. A védelmünkben az újoncok egy kicsit megilletődötten játszottak, így akadtak gondjaink, de átestek a tűzkeresztségen. A második félidőben, 2-2-es állásnál, az utolsó fél órára hoztuk be a rutinos játékosainkat, onnantól - érthető módon - más szintű játékot produkáltunk. Gyakorlatilag végig az ellenfél térfelén tartottuk a labdát. Megannyi lehetőségünk adódott, háromszor be is találtunk. Összességében egy jó mérkőzést játszottunk, mindent előre így terveztünk, ami a fiatalok lehetőségeit, játékperceit illeti.