Győzelem a Kozármisleny, a Dunaújváros és a Kelen ellen

Női NBII. Nyugati csoport, 12. forduló: ZTE FC - PAKSI SE 10 - 0 (6 - 0)

Kezdők: Bárányos, Nagy, Fodor, Figura, Tancsa, Boda, Horváth, Bogdán, Győrfi, Árki, Marosi

Cserék: -

A játéknap összes eredménye és a tabella IDE kattintva érhető el.

Leány U19 Dél-Nyugati csoport, 4. forduló: PAKSI SE - Astra HFC-Üllő 0 - 9 (0 - 2)

Kezdők: Nagy, Lusinszki, Figura, Tancsa, Szűcs, Zufall, Bogdán, Botos, Győrfi, Árki, Feczer

Cserék: Subi Anita, Subi Anett, Asztalos, Szabó, Papp

Leány U16 Dél-Nyugati csoport, 6. forduló: PAKSI SE - HR-Rent Kozármisleny 5 - 0 (2 - 0)

Kezdők: Zoltán, Bálint, Földesi, Peák, Pálinkás, Németh, Papp, Szilágyi, Fekete, Pirisi, Darin

Cserék: Ruskovics

Góljainkat Pirisi 10’, 65’, 67’, 71’, Pálinkás 20’ szerezték.

Az első játékrészben már nagy fölényben futballoztunk. Rengeteg helyzetet alakítottunk ki, és már a tizedik percben megszereztük a vezetést, amit a huszadikban megdupláztunk. Ezt követően rendre mi domináltunk, ellenfelünket a saját kapuja elé szorítottuk, aminek a hatására nem tudtak veszélyes helyzeteket kialakítani. A második félidőben is magabiztosak voltak a támadásaink, nagyon határozottan és fegyelmezetten uraltuk a játékot. Sok helyzetet teremtettünk, amiből további három góllal növeltük az előnyünket. Elégedett vagyok a lányok teljesítményével, hiszen több meghatározó játékosunk hiányzott - nyilatkozta Radványi László vezetőedzőnk.

Leány U14 Dél-Nyugati csoport, 3. forduló: PAKSI SE - Dunaújváros PASE 21 - 1 (0 - 0)

Kezdők: Lajkó, Szabó, Molnár, Nagy, Szalók, Bengő, Sallai, Molnár, Selényi

Cserék: Kató

Góljainkat Sallai 3’, 12’, 40’, 56’, 58’, 62’, 64’, 66’, 67’, 69’, 79’, Szabó 4’, 10’, Nagy 11’, 48’, 76’, Kató 29’, 35’, Szalók 50’, Molnár 61’ szerezték, további egy találatunk vendég öngólból született.

Már a mérkőzés elején kezünkbe vettük az irányítást. Fizikálisan és játékban is sikerült ellenfelünk fölé kerekednünk. Sok szép megoldást láttam a lányoktól. Bátran fölvállalták az egy az egy elleni játékot, és az edzéseken gyakoroltakat is próbálták alkalmazni, aminek köszönhetően szép gólokat láthattak a kilátogató szurkolók. Gratulálok a lányoknak a szép eredményhez, valamint a Dunaújváros csapatának a sportszerű játékhoz - így Forray Tünde edzőnk.

Leány U14 Dél-Nyugati csoport, 4. forduló: Kelen SC - PAKSI SE 0 - 2 (0 - 0)

Kezdők: Lajkó, Szabó, Nagy, Szalók, Begő, Sallai, Balogh, Molnár C., Selényi

Cserék: Molnár Z., Kató

Góljainkat Sallai 25’, 56’ szerezte.

Végig uraltuk a mérkőzést. Ellenfelünk ritkán jutott át a térfelünkre. Szép támadásokat építettünk föl, de a befejezések rendre nem sikerültek, emiatt játékunk egyre görcsösebbé vált.  A második negyedben sikerült megszereznünk a vezetést, de sajnos ez sem nyugtatta meg a csapatot. Idegesen, kapkodva játszottunk végig. A mérkőzés vége felé sikerült még egy gólt szereznünk, így a három pontot is begyűjtenünk. Gratulálok a csapatnak - így Forray Tünde edzőnk.